Autor Wątek:  Problem z SU45  (Przeczytany 1110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ET21-622

  • Wiadomości: 287
  • Dźwiękowiec
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Problem z SU45
« dnia: 09 Maja 2013, 02:12:20 »
Witam! Stary wyjadacz ma problem. Pobrałem nie dawno Nową kabinę SU45, wersje teksturową przeznaczoną na SPKS. Po zainstalowaniu ( tak dałem rade :) ) oraz uruchomieniu ciśnienie na zegarach pokazuję że lokomotywa/skład jest zahamowany. Po dobiciu odpowiedniego ciśnienia w zbiorniku kran nastawiam na wyluzowanie składu, zero reakcji, po naciśnięciu klawisza 6 na numpadzie zegar obraca się kilkakrotnie w lewo, po kilku kółkach zatrzymuję się na sekundę na 0 ( na wskaźniku ) i zaczyna nabijać z powrotem robiąc również kilka kółek. W czym może tkwić problem?

Zaznaczę, że na innych lokomotywach owy problem nie występuje, nawet na poprzednim modelu SU45.

P.S. gdy wcisnę F2, brake press ( czy też mniej więcej tak się to piszę ) pokazuję około: 4.10

Pozdrawiam Sputnik
Reg. zakazy 10, obowiązki 16.
On, ona, ono zatrzymuje się, ale ja zatrzymuję się.
Zwróć uwagę jak przesunąłeś na prawo swój podpis. Ja go dopiero dostrzegłem przy edycji posta.
Dodatkowo nie udzielamy na forum publicznym wsparcia dla dodatków, które nie są ogólnodostępne.
Benek
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2013, 09:31:21 wysłana przez Benek »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Problem z SU45
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maja 2013, 06:05:01 »
Problem w tym, że posiadasz nieodpowiednią charakterystykę do  owego exe. Stąd te obroty na manometrach.
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2013, 06:09:49 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".