Autor Wątek:  Dziwny problem ze symkiem  (Przeczytany 1795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aris

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dziwny problem ze symkiem
« dnia: 09 Kwietnia 2013, 15:52:57 »
Witam. Mam dziwny problem z misją moczniki popych a mianowicie chodzi o to ze gdy podczepię się pod tył wagonów tak jak w opisie misji i wcisnę shift + 4 komputer w ogóle nie chce ruszyć swoją lokomotywą. Lecz gdy nic nie naciskam i odrazu przy starcie symka wcisne shift + 4 symek działa poprawnie i lok jedzie. Taki sam problem jest tez w misji cargo part 1.  Dodam ze przed formatem wszystko działało poprawnie. Prędzej miałem win XP teraz mam 7.

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dziwny problem ze symkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwietnia 2013, 16:19:25 »
Witam. Mam dziwny problem z misją moczniki popych a mianowicie chodzi o to ze gdy podczepię się pod tył wagonów tak jak w opisie misji i wcisnę shift + 4 komputer w ogóle nie chce ruszyć swoją lokomotywą. Lecz gdy nic nie naciskam i odrazu przy starcie symka wcisne shift + 4 symek działa poprawnie i lok jedzie. Taki sam problem jest tez w misji cargo part 1.  Dodam ze przed formatem wszystko działało poprawnie. Prędzej miałem win XP teraz mam 7.
Co do l53 cargo part 1 to wszytko masz opisane w readme.html i to samo się stosuje do moczniki popych.

Offline Aris

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dziwny problem ze symkiem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwietnia 2013, 16:51:16 »
Właśnie o to chodzi że robię wszystko dobrze. Problem jest w tym ze wystarczy ze włączę loka i AI juz nie pojedzie.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Dziwny problem ze symkiem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwietnia 2013, 17:01:11 »
Cytuj
DOŁĄCZANIE LOKOMOTYWY DO SKŁADU Z INNĄ LOKOMOTYWĄ  Aby podłączyć prowadzoną lokomotywę do pojazdów stojących na danym torze, należy delikatnie do nich podjechać. Następnie, gdy zderzaki zetkną się ze sobą, należy docisnąć lokomotywę poprzez włączenie napędu (kilka pozycji nastawnika jazdy). Po ściśnięciu zderzaków należy zahamować pojazd hamulcem dodatkowym. Aby uniknąć ewentualnemu zbiegnięciu zahamowanego pociągu, konieczne jest przestawienie zaworu maszynisty w pozycję hamowania pełnego bądź uzupełniającego (Num 8).
 UWAGA: Jeśli lokomotywa użytkownika ma być dołączona do składu prowadzonego przez AI (np. użytkownik prowadzi lokomotywę popychającą lub AI przeciąga pojazd/pociąg użytkownika), konieczne jest przestawienie zaworu maszynisty w pozycję odcięcia (Ctrl+Num 5)!
 Jeśli to użytkownik prowadzi pociąg, zawór musi zostać w pozycji hamowania, zaś nastawnik kierunku w pozycji jazdy (naprzód bądź w tył). Zdezaktywuje to AI. Po wykonaniu tych czynności można przystąpić do łączenia sprzęgów Insert. W momencie połączenia sprzęgu śrubowego (po pierwszym naciśnięciu Insert) AI będące w składzie zostanie uśpione (zawór maszynisty w pozycji hamowania) bądź pozostanie aktywne (zawór maszynisty w pozycji odcięcia). Jeśli przypadkowo zostanie wybrany nieodpowiedni tryb, należy rozłączyć pojazdy, przestawić zawór maszynisty we właściwą pozycję i połączyć je ponownie.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Aris

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dziwny problem ze symkiem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwietnia 2013, 17:22:34 »
Dobra dzięki jednak źle robiłem 1 rzecz wszytko działa. temat można zamknąć.

Stawiaj przecinki w odpowiednich miejscach, bo niezrozumiały słowotok robi się z Twojej wypowiedzi. Poza tym, nazwa tematu nic nie mówi o problemie. Zgłaszając błędy należy również zastosować się do poniższego tematu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html
Jak widać błąd był po Twojej stronie, a więc bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2013, 19:38:41 wysłana przez adsim »