Autor Wątek:  Fala w wojsku  (Przeczytany 1174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Fala w wojsku
« dnia: 30 Marca 2013, 11:14:03 »
Jako,że rozwinęła się dyskusja w temacie WKU na ten temat postanowiłem obejrzeć film polecany przez @EU40 pt "Samowolka" i po jego obejrzeniu stwierdzam, że zjawisko fali jest niedorzeczne i sformułowanie jest to zabawa jest nie na miejscu. Szczególnie końcówka jest wymowna, kiedy rozkładają koc i kładą na nim wcześniej już zmaltretowanego Kowalskiego i robią tzw pompki na suficie. Obejrzyjcie sobie cały film. Dla Mnie nie ma usprawiedliwienia na tego typu zachowanie i gadka to ma nauczyć dyscypliny jest nie do przyjęcia. Takie jest Moje zdanie w tej kwestii.
EDIT:
Coś jeszcze Mi świta film gdzie śpiewali "Janek wiśniewski padł" jednak nie umiem sobie na teraz przypomnieć tytułu. Też tam była scena z pompkami na suficie.

Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2013, 12:50:17 wysłana przez adsim »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6093
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2068
Odp: Fala w wojsku
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marca 2013, 11:30:26 »
Coś jeszcze Mi świta film gdzie śpiewali "Janek wiśniewski padł" jednak nie umiem sobie na teraz przypomnieć tytułu. Też tam była scena z pompkami na suficie.
"Czarny czwartek"
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.