Autor Wątek:  Biovital1  (Przeczytany 3697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Biovital1
« dnia: 25 Marca 2013, 19:04:36 »
HAHAHA!
 Wiem od dawna, że niektóre osoby od dawien dawna mają zbyt dużą skłonność do ciskania warnami na prawo i lewo, a co dopiero banami. Czy może ktoś logicznie wytłumaczyć za co ten użytkownik dostał bana? Czy ktoś wie jaką wiedzę posiada ten człowiek i w jak wielu rzeczach te informacje byłyby niezbędne do rozwikłania pewnych problemów zagadnień techniki kolejowej? Jak widać nie. Jak się okazuje, osoba za swój styl pisowni (który jest znany chociażby z pl.misc.kolej) została kompletnie rozdeptana i stwierdzono, że jedyny słuszny to pisanie jednym siurkiem. Panowie, to jest przegięcie pały. Bogu ducha winną osobę łatwo zbanować, ale trollowanie i filozofowanie jest tutaj jak najbardziej tolerowane.
Dopóki
nie
piszę
tak
to
nie
stanowi
to
najmniejszego
problemu
w
przejrzystości
posta.
No chyba, że płacicie za każde przesunięcie suwaka? Popadacie w skrajność w szczególności, że ten styl nie był denerwujący. Ktoś kiedyś wspomniał, że na forum nie ma równego traktowania więc jestem stanowczo za! Dla osoby, która posiada większa wiedzę od 3/4 zgromadzonych i zarejestrowanych tutaj na forum powinno być osobne traktowanie. Jeżeli dalej nie rozumiecie dlaczego to piszę to już wyjaśniam – Zaburzacie współpracę. Wątpię, żeby biovital1 (a.k.a. zeus04 pl.misc.kolej) chciał SAM OD SIEBIE jeszcze się angażować i pomagać przy projekcie. Może zacznijmy zwracać uwagę na wartość merytoryczną postów a nie na to, czy w linijce jest 20 wyrazów czy 10? Bo komu to przeszkadza?

Na koniec swojego wywodu dodam:
możecie mnie karać, stwierdzić, że znowu przesadzam, iż mam wyp^#^&$%& z tego forum jak mi się nie podoba (bo i tak już g. robię) i zamieść to pod dywan ale problem nie zniknie. Tracimy wartościowe osoby na rzecz pojedynczych wybryków moderatora, który chce zaistnieć. To tyle.

P.S.
Nie jestem żadnym adwokatem w/w użytkownika.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2013, 19:06:27 wysłana przez Patrykos »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Biovital1
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2013, 19:06:59 »
Nie Twój interes. Ale dla Ciebie jako "miszcza" uciśnionych zrobię ten wyjątek. Multikonto.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2013, 19:08:32 wysłana przez AtapiCl »

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Biovital1
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2013, 20:03:40 »
Patrykos, jo Ciebie prosza... Dałeś ciała, zresztą usłyszałeś to przez telefon, kiedy do mnie dzwoniłeś. Muszę odnieść się oficjalnie, ponieważ wcześniej napisałeś co napisałeś. Żaden moderator nie ma możliwości banowania. W tym przypadku ban nie jest z powodu pisowni, takie rzeczy wyjaśnia się w inny sposób a nie tak jak Ty to zrobiłeś, kolego protegowany. ET22_RULZ mi dopowiedział resztę. Na przyszłość, jeżeli są wątpliwości proszę do mnie dzwonić czy też pisać, a nie robić takich cyrków. Co do biovitala to już czekam na jego telefon i zamknięcie sprawy. A teraz idziemy się wszyscy relaksować.

Przywracam do działu forum.


Ps. biczowanie i pielgrzymka grillowa mile widziane :)
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2013, 20:06:50 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam