Autor Wątek:  Koleje Dolnośląskie na topie!  (Przeczytany 13579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Koleje Dolnośląskie na topie!
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Marca 2013, 17:27:59 »
Dopóki nie zobaczę pisma mówiącego o zniżkach ZPK (a w Twoim źródle nie ma o tym mowy) - dla mnie jest to osobna oferta, niezależna od obecnych Poświadczeń.
Że tak się grzecznie zapytam, a kim Ty jesteś, żeby Tobie pokazywać poufne dokumenty z negocjacji? Dałem zdjęcia pisma, które są dla PLK wiążącym dokumentem o zniżkach. Mogę napisać tylko tyle, że Koleje Dolnośląskie od początku sporu zbiorowego o zniżki dla pracowników PKP 99%, nie podpisały tegoż porozumienia. Negocjacje trwały.... i jest porozumienie. Więcej szczegółów nie mogę ujawnić. Bez obrazy, ale większość tematów kolejowych, nam nie wolno ujawniać jest zakaz.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Koleje Dolnośląskie na topie!
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Marca 2013, 21:02:17 »
Poufne? Widocznie nie są takie poufne, skoro do tej pory protokoły same ZZ publikowały. W Twoich źródłach nie ma nic o ZPK i tyle w temacie. Jeszcze się okaże, że w ciemno masa wykupuje 60% a potem jednak wyjdzie że to osobne zniżki.

EOT z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 21:06:16 wysłana przez AtapiCl »

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Koleje Dolnośląskie na topie!
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Marca 2013, 21:55:44 »
Poufne? Widocznie nie są takie poufne, skoro do tej pory protokoły same ZZ publikowały.
No i co wyczytałeś z protokołu dolnośląskiego, przed podpisaniem porozumień, względem zniżki 99%?