Autor Wątek:  Koleje od grudnia zamkną 10 procent swych linii  (Przeczytany 11066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Koleje od grudnia zamkną 10 procent swych linii
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lutego 2013, 20:21:15 »
Nie. Monter nie ma wpływu na decyzje żarówek, ani dyżurny na zapotrzebowanie na świecące semafory. Ale na pewną liczbę monterów i dyżurnych powinna przypadać pewna liczba osób, które będą miały płacone np. za każdą tonę, która przejedzie daną linią i będzie im zależało na tym, aby tych ton było jak najwięcej i aby przejeżdżały jak najszybciej.
@Ra, tak z poważaniem dla Ciebie, Robiłeś według planów stację Brochów. Nie wiem, czy zrobiłeś górkę rozrządową na parku "Adam" rejon nastawni WB-1, bo nie widziałem. Jeśli mogę Tobie przybliżyć mniej, więcej ilość rozjazdów na górce rozrządowej. Same rozjazdy z górki, na tory docelowe, to jest 24 rozjazdy. PLK wyceniła przejazd jednego wagonu przez dany rozjazd, na 1,50. Czyli skład liczy mniej więcej 40 wagonów.. Każdy wagon, przeciętnie z górki jedzie przez 7 rozjazdów. Wagonów przeciętnie teraz na dobę rozrządza się około 300 do 500. Pytanie ogólne, kto bierze za ten przejazd wagonów kasę, bo na pewno nie my.

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Koleje od grudnia zamkną 10 procent swych linii
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Marca 2013, 16:18:11 »
Jedyną korzyść z zamknięcia szlaków będą mieli złodzieje, którzy czując szybko i łatwy dochód, szybciutko wezmą się za wyłączone z ruchu tory.
Przy czynnych szlakach też to się dzieje: http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,13507107,Ukradli_elementy_torowiska__Zostawili_slady_na_sniegu.html
Zezwierzęcenie, degeneracja, półidiotyzm umotywowane biedą - oto społeczne skutki rządów ryżych i mocherowych.