Autor Wątek:  Dział bocznica  (Przeczytany 3839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Dział bocznica
« dnia: 19 Lutego 2013, 11:19:52 »
Pytanie do administratorów, czy można skrócić czas wyświetlania przenoszonych wątków na bocznicę. Już od paru godzin wyświetlany jest komunikat przeniesiony na bocznicę przez kolegę Żuka.

Dział "Forum" bardziej pasuje.
Przenoszę.
Rozi

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Dział bocznica
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lutego 2013, 13:02:58 »
Pytanie do administratorów, czy można skrócić czas wyświetlania przenoszonych wątków na bocznicę. Już od paru godzin wyświetlany jest komunikat przeniesiony na bocznicę przez kolegę Żuka.

Darku, wejdź w dział "Bocznica" i kliknij po prawej u góry "Oznacz jako przeczytane" i s3 zgaśnie ;)

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Dział bocznica
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lutego 2013, 13:09:27 »
Nie zawsze to działa. Godzinę temu jeszcze taki zabieg nie pomagał. Potem się "naprawiło".

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Dział bocznica
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lutego 2013, 16:11:43 »
Widzę, że nie tylko ja mam nerwicę natręctw, jeśli chodzi o mrugające zielone ;) Co ciekawe dzisiaj chyba ktoś żarówki pozbijał bo niektóre semaforki są ciemne ;)

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dział bocznica
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lutego 2013, 17:10:55 »
Kliknąć w semaforek obok danego działu. Następnie:  "Kliknij tu, aby wyświetlić wszystkie nieprzeczytane wątki." i dalej już wiecie co z nim zrobić...
Solo oración!

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Dział bocznica
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lutego 2013, 00:03:28 »
Pytanie do administratorów, czy można skrócić czas wyświetlania przenoszonych wątków na bocznicę. Już od paru godzin wyświetlany jest komunikat przeniesiony na bocznicę przez kolegę Żuka.
Darku, wejdź w dział "Bocznica" i kliknij po prawej u góry "Oznacz jako przeczytane" i s3 zgaśnie ;)
S3 nie zgaśnie, trzeba kliknąć w ikonkę odśwież na pasku przeglądarki, lub kliknąć F5.