Autor Wątek:  SYmulator Mechanik  (Przeczytany 2051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nex1130

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SYmulator Mechanik
« dnia: 08 Lutego 2013, 14:42:51 »
Witam Serdecznie forumowiczów!

Miałęm tutaj kiedyś konto i ciut pisałem, ale nie pamiętam za chiny jakie:P Jednakże piszę tutaj w sprawie poprzednika, symulatora Maszyna en57. Mam windę xp, mam symulator, mam generator tras 1.9.4, emulator DOSa (wszystko pobrane z ich oficjalonej strony) ale nie działa. Poprzez emulator ładuje mi się trasa w okienku DOSa i potem wyskakuje error, za długiego ładowania strony. Odpalając grę samodzielnie, ładuje się gra, pokazują się screeny początkowe ale nic więcej się nie dzieje. Czarny ekran i nic. Zmieniałem we właściwościach zgodność na windę 98 ale to nie pomagało.


Czy wiecie, co może mi pomóc w odpaleniu tego symulatorka? Wydaje mi się jak na początek łatwiejszy od MaSzyny, jeżeli chodzi o sterowanie oraz zasady ruchu kolejowego. Co do grafiki przeskoczenie z Pegazusa na Nintendo 64 było dla mnie wielkim wydarzeniem więc no cóż... nie narzekam :D

Pozdrawiam serdecznie!

PS. Nie piszcie mi tylko, że google nie gryzie, niestety neta mam w telefonie, dzisiaj wyjątkowo na chwilę jestem u rodziców w odwiedziny, a nie będę siedział godzinami przed kompem będąc w "Gościach" ;) Więc proszę o linki i ew instrukcję jak poradzić sobie z tym problemem.

Twoja wiadomość powinna być przejrzysta i czytelna. Pisz zatem jedną myśl ciągiem (zdanie po zdaniu), bez rozpoczynania każdego zdania od nowej linii. Podział na akapity pozostaw dla rozróżnienia kilku tematów w Twojej wypowiedzi. W skrócie - "pisz poziomo".
Zapoznaj się z regulaminem.
/ Żuk
« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2013, 17:43:25 wysłana przez Żuk »