Autor Wątek:  SPKS i MaSzyna 01.13  (Przeczytany 2395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKamilpkp

  • Wiadomości: 38
  • Ty42-24
    • Zobacz profil
    • Kolej we wspomnieniach, zdjęciach, opowiadaniach...
  • Otrzymane polubienia: 0
SPKS i MaSzyna 01.13
« dnia: 26 Stycznia 2013, 16:26:32 »
Witam!

Po zainstalowaniu najnowszej wersji symulatora wszystko działa poprawnie jednak po wgraniu SPKS-a występują problemy z pociągami sterowanymi przez AI. Na razie zauważyłem tylko to, ze na scenerii l053 i Całkowo, osobowy na którego czekamy w Turowie nie przyjeżdża mimo ułożonej drogi przebiegu. Lokomotywa na którym jechałem ( a właściwie nawet nie ruszyłem) to EU07-443. Co może być tego przyczyną i jak można to naprawić? Niestety nie mam pliku log.txt. Za pomoc z góry dziękuję.

Lenistwo.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2013, 19:00:01 wysłana przez Rozi »
Parowóz - mechanizm prosty, a zarazem zawiły i skomplikowany; potężny, a delikatny; stalowy, a żywy...

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Stycznia 2013, 16:27:50 »
Proszę nie odpowiadać w tym wątku dlaczego konkretnie tak się dzieje. Sam poszukaj powodu takiego zachowania AI, było o tym niejednokrotnie.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Stycznia 2013, 16:43:28 »
Może w Publikacjach podawać będziemy same linki, bez żadnych opisów czy instrukcji, skoro ich i tak nikt nie czyta?
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Stycznia 2013, 16:51:48 »
Może w Publikacjach podawać będziemy same linki, bez żadnych opisów czy instrukcji, skoro ich i tak nikt nie czyta?
Na pewno pomocne byłoby to w zrobieniu statystyki jaki procent osób czytało wcześniej poprzez porównanie ilości zapytań przed i po tym zabiegu. A tak na poważnie, propozycja oczywiście abstrakcyjna ale jednocześnie dająca (mam nadzieję) pretekst do zastanowienia przed naciśnięciem "Wyślij wiadomość"

Offline MKamilpkp

  • Wiadomości: 38
  • Ty42-24
    • Zobacz profil
    • Kolej we wspomnieniach, zdjęciach, opowiadaniach...
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Stycznia 2013, 16:55:03 »
Panowie. Naprawdę nie łatwo jest znaleźć coś w takim ogromie informacji, co nie oznacza, że nie szukałem. Szukałem, i to dość dużo. Przyczytałem informacje o SPKS-ie i tematy dotyczące AI, ale nie znalazłem czegoś, co mogło by mi pomóc rozwiązać problem. Jestem nowy na forum i nie znam się jeszcze na jego kategoriach, dlatego grzecznie zapytałem.
Parowóz - mechanizm prosty, a zarazem zawiły i skomplikowany; potężny, a delikatny; stalowy, a żywy...

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Stycznia 2013, 16:58:26 »
Cytuj
Przyczytałem informacje o SPKS-ie
Z całym szacunkiem...
Cytuj
!!! Nie wszystkie pojazdy (rzadkie i nietypowe) są obsługiwane !!!

!!! Rainsted nie obsługuje rozszerzonych wpisów !!!

!!! Publikacja w celach zapoznawczych i testowych. Charakterystyki i exe są niekompatybilne ze starymi. Konflikt objawia się niedziałającymi hamulcami lub wieloma obrotami manometrów. Zaleca się wypakowanie do oddzielnej kopii paczki całościowej !!!
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,22754.0.html
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline MKamilpkp

  • Wiadomości: 38
  • Ty42-24
    • Zobacz profil
    • Kolej we wspomnieniach, zdjęciach, opowiadaniach...
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Stycznia 2013, 17:05:22 »
Co ma przez to rozumieć? EN57 nie należą przecież do pojazdów, rzadkich i nietypowych, nic nie grzebię z wpisami, a exe, którego używam to 390, z którym SPKS jest kompatybilny.
Parowóz - mechanizm prosty, a zarazem zawiły i skomplikowany; potężny, a delikatny; stalowy, a żywy...

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Stycznia 2013, 17:10:50 »
Publikacja w celach zapoznawczych i testowych =/= wszystko działa, używajcie do woli.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Stycznia 2013, 17:33:08 »
Obrazowo tłumacząc, maszynista AI jest obecnie na szkoleniu dot. obsługi dużo bardziej zbliżonego do realiów i tym samym skomplikowanego w obsłudze systemu hamulców.
Część składów w części przypadków udaje mu się poprowadzić, ale niestety jeszcze nie wszystkie.
« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2013, 17:34:18 wysłana przez popatrz »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Stycznia 2013, 18:05:52 »
Co ma przez to rozumieć? EN57 nie należą przecież do pojazdów, rzadkich i nietypowych, nic nie grzebię z wpisami, a exe, którego używam to 390, z którym SPKS jest kompatybilny.
Masz przez to rozumieć, że należy używać póki co wyłącznie EXE z paczki MaSzyna 01.13. Zarówno na tej wersji, jak i 390 były prowadzone testy.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: SPKS i MaSzyna 01.13
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Stycznia 2013, 18:14:27 »
Chyba najlepszy scenariusz w paczce zawierającą SPKS to l053-sluzba-5-night, tam AI nie ma czego prowadzić he he:)
.