Autor Wątek:  Propozycja  (Przeczytany 1723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krycha

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Propozycja
« dnia: 29 Grudnia 2012, 10:43:14 »
Może ktoś to potrafi zrobił by jakąś służbę z Częstochowy do Ozimek. Ale jakoś taką długą w miarę jakieś manewry. Albo nawet z Herbów do Częstochowy i do Ozimek. Manewry w Herbach podjechanie w perony. W Częstochowie przestawienie się na inny tor, a w Ozimka odstawienie na boczny tor. Bardzo bym był wdzięczy gdy by ktoś to zrobił bo ja się nie znam na tym i nie wiem jak to zrobić a bym pojechał taką służbę. Z góry dziękuję

Offline czakulec1825

  • Wiadomości: 152
  • Koleje Dolnośląskie S.A.
    • Zobacz profil
    • Legnicka Galeria Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Propozycja
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudnia 2012, 13:21:48 »
Bardzo bym był wdzięczy gdy by ktoś to zrobił bo ja się nie znam na tym i nie wiem jak to zrobić a bym pojechał taką służbę. Z góry dziękuję
To czas się nauczyć i zrobić, Program kolegi @SKP do tworzenia eventów jest jak i poradnik, nic tylko się uczyć i robić. Nikt cię wyręczał nie będzie kolego.
Koleje Dolnośląskie S.A

Windows 8 32bit, 2GB RAM, Nvidia Geforce GT220 1GB.

Offline MKUśniaki

  • Wiadomości: 183
  • EU07-331 & EP09-028!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Propozycja
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudnia 2012, 13:32:40 »
Już widzę jak Ci zaraz przyniosą "na tacy" ten scenariusz. Nie to forum kolego...
07-Trzy Trzy Jeden & 09-Zero dwa osiem - Jedyne Słuszne maszyny!

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Propozycja
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudnia 2012, 14:51:59 »
Może ktoś to potrafi zrobił by jakąś służbę z Częstochowy do Ozimek. Ale jakoś taką długą w miarę jakieś manewry. Albo nawet z Herbów do Częstochowy i do Ozimek. Manewry w Herbach podjechanie w perony. W Częstochowie przestawienie się na inny tor, a w Ozimka odstawienie na boczny tor. Bardzo bym był wdzięczy gdy by ktoś to zrobił bo ja się nie znam na tym i nie wiem jak to zrobić a bym pojechał taką służbę. Z góry dziękuję
Jest to do zrealizowania, lecz nie mamy połączonych scenerii Ozimka z Częstochową czy też Herby - Częstochowa - Ozimek.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Propozycja
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia 2012, 16:42:21 »
To nie jest koncert życzeń.
Przenoszę na bocznicę.