Autor Wątek:  Problemy z kartą Ati,sterownikami,directx-rozwiązanie.  (Przeczytany 2949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sierakowiczanin

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problemy z kartą Ati,sterownikami,directx-rozwiązanie.
« dnia: 23 Listopada 2004, 23:20:09 »
Zapisywanie informacji o uruchamianiu i przebiegu działania programu-diableska opcja :-] .Nie pytajcie się jak,nie pytajcie się czemu,po odznaczeniu tej opcji wszystko wróciło do normy.Radzę każdemu spróbować,być może wzrośnie mu fps ;)Gdy jest odznaczona ta opcja mamy takie okienko dosowe (log) i tam pisze,które pliki sie uruchamiają,ładuja się tekstury,teraz tego okienka nie mam i jest ono zwykłemu użytkonikowi zbędne(chyba,że w logu jest błądi musi sie dowiedzieć dlaczego).Gdy odznaczymy tą opcję okienko jest puste,działa ale jest puste. Ja cos kręciłem o directx,experci coś o karcie graficznej,ale widocznie nowemu oprogramowaniu nie pasowało okienko z logiem ;)Dodam jeszcze,że wcześniej ta opcja była zaznaczona i były stare stery i directx,może ten log jest jakis niezgodny,z którąś z tych rzeczy?To pytanie zostawiam ekspertom.A ten post proszę zostawić bo może ktos będzie miał podobny problem ;)

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Problemy z kartą Ati,sterownikami,directx-rozwiązanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopada 2004, 01:58:38 »
W oficjalnych wersjach ta opcja jest domyslnie wylaczona. Sluzy ona testowaniu poprawnego uruchamiania i dzialania symulatora - jest wiec opcją istniejacą dla developerow, i wiadomo od dawna iz spowalnia ona dzialanie symulaora (szczegolnie przy uruchamianiu zdarzen w scenerii).
Pozdrawiam,
Winger