Autor Wątek:  Do narzekaczy i oczekiwaczy  (Przeczytany 39633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Listopada 2012, 22:21:08 »
Uwaga, będę pisał szczerze. Jak już dostanę bana, to spotkamy się może kiedyś w odmętach internetów.
1. Zacząć należy od tego, że wina, jeśli jakaś jest, leży po stronie ludzi prowadzących stronę na facebooku, moderujących ją oraz tych którzy się tam wypowiadają. Jak się oficjalnie prezentuje symulator w miejscu takim jak facebook, to trudno jest oczekiwać samych pozytywnych komentarzy. MaSzyna jest tworzona przez amatorów (mam na myśli nie brak profesjonalizmu w wykonaniu dzieła, ale brak zapłaty za jego wykonanie) i być może to właśnie ludzi dodatkowo motywuje to do negatywnych komentarzy - co innego jak duża firma zrobi coś, co się komuś nie spodoba, a co innego jak zwykli ludzie odwalają na prawdę świetną robotę na poziomie i coś w tym odbiorcy nie pasuje, pomijając oczywistą oczywistość: to że ludzie (a odnoszę takie wrażenie, że Polacy w szczególności) lubią narzekać, nawet kiedy nie ma na co. Jeśli ludzie, za przeproszeniem, pieprzą od rzeczy, to jest tam taki magiczny guziczek, służący usuwaniu ich komentarzy.
Ktoś mi zaraz powie, że ludzie którzy się zajmują promocją na facebooku też robią to pro maszyno bono i ad majorem maszyni gloriam, i teraz się po prostu dowalam i szukam winnych, ale może po prostu robią to źle. Obejmując jakieś stanowisko/funkcję niestety trzeba podjąć się odpowiedzialności za swoje działania/politykę, a skutkiem w tym wypadku jest, z tego co rozumem, twórca, któremu z tego wszystkiego odechciało się tworzyć.
2. Ktoś kto się "opiekuje" twórcami, w tym wypadku @hanysem, jakby nie patrzeć, odwalił kawał dobrej roboty. A jeśli kogoś takiego nie ma, to może warto się zastanowić komu tak na prawdę służy obecny system? Tak się zastanawiam ile osób już "odpadło" od projektu, mając dość krytyki, czy ogólnie w wyniku problemów z komunikacją i dogadaniem się z grupą trzymającą paczkę. Powiecie, że komplikuję nadmiernie? Mówcie, śmiało. Powiecie, że kto niby miałby się tym zająć? Kilka pozycji mi się pojawia w głowie, choć wolę publicznie nie wyciągać brudów, nie ma to chyba sensu.

P.S. @Macius - a na forum nie pojawiały się komentarze odnośnie exe, że generuje problemy (brak wstecznej zgodności)? Co, @Ra jest jak rozumiem z kamienia i jego to nie rusza w żadnym wypadku?
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Listopada 2012, 22:25:28 »
Na forum też są osoby które się nie zastanowią zanim coś napiszą, ale na szczęście takie posty trafiają na bocznice.
Na facebooku jest trochę inaczej. Nie ma żadnych moderatorów którzy by "sprzątali" takie posty. Można też
pisać na facebooku co niektórzy z forum myślą na temat takich ludzi.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 22:32:55 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Listopada 2012, 22:29:32 »
Jest tego druga strona medalu według mnie, to taka, że gdyby takie komentarze czyszczono narzekacze i oczekiwacze pomyśleliby iż mieli racje i dlatego owe komentarze usunięto. Rozumiecie coś w stylu niewygodny temat. @Tolein jaką konkretnie masz grupę trzymającą paczkę na myśli? @youBy tylko rodzi się pytanie czy jest na to jakiś idealny środek zaradczy?
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 22:32:27 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Listopada 2012, 22:33:38 »
Skoro na fejsbuku jest napisane MaSzyna EU07 Team to niech będą tam osoby odpowiedzialne za tworzenie (bt, devs, wpc, etc.). Jestem z Patrykiem w stałym kontakcie i wiem ile razy się denerwował bo coś mu nie szło albo coś. Tak jak pisałem na fejsie ''zyskujemy 2 trolli, lecz tracimy 1 twórcę''.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Listopada 2012, 22:33:57 »
Jest tego druga strona medalu według mnie, to taka, że gdyby takie komentarze czyszczono narzekacze i oczekiwacze pomyśleliby iż mieli racje i dlatego owe komentarze usunięto.
To zablokować możliwość komentowania. One nic nie wnoszą.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Listopada 2012, 22:37:14 »
Mam na myśli osoby, które decydują co do paczki trafia, a co nie. Oraz w ogólnym sensie całą strukturę, hierarchię forum. Swoją drogą @Sawi, skąd pytanie? Zastanawiasz się, czy "mam do ciebie wonty"? Co do pierwszego twierdzenia w zdaniu - i co to zmieni? Będą źle mówić o MaSzynie? Ludzie, którzy ją znają mają raczej własne zdanie. A publicznie nie skomentują, bo i tak ich komentarz zostanie usunięty. Prędzej czy później im się znudzi zabawa.

@Benku, wiesz, to są możliwości, propozycje. Koniec końców ktoś tego facebooka zakładał, ktoś powinien być za niego odpowiedzialny. Z własnego doświadczenia wiem, że jak robią to wszyscy, to w efekcie nie robi tego nikt i robi się ogólnie kijowo. I ostatecznie decyzja i tak należy do osoby odpowiedzialnej - inna rzecz, kto i w jakiej formie będzie pociągał do odpowiedzialności opiekunów fanpage'a?
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 22:39:18 wysłana przez Tolein »
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Listopada 2012, 22:43:49 »
Może zrobić głosowanie na forum w sprawie tych komentarzy na facebooku? Ponieważ widzę że każdy ma tu inną propozycje.
Pozdrawiam

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Listopada 2012, 22:46:09 »
Panowie...

O czym my tu w ogóle dyskutujemy? Nagle stało się "nie halo" z powodu paru krzykaczy? Pfff... Jeszcze niech napiszą, że mam sie rozwieść z żoną i tez mam to zrobić?

Napisałem już w poprzednim poście: OLAĆ TO! Ale jeśli ktoś woli podporządkować się paru kolesiom nie mając swojego "ja", którzy mają jakieś frustracje życiowe oraz kompleksy i wylewają je na FB - no to przepraszam. Jego wola.

PS. Na miejscu @Ra prosiłbym o dożywotni ban, bo przecież wypuszcza exeki, zawsze wychodzi "coś". On z kolei powinien już być kompletnie łysy z frustracji, że coś znów nie działa a poprawiał to z 1000 razy. :)
PS.2 @Rewizor: Ten chłop powinien już dawno poprzegryzać kable od internetu, gdyż tyle "spamu" i "kretyńskich wiadomości" na PW dostaje, iż naprawdę dziwię sie, że jeszcze daje radę ogarnąć naszą stronę i forum. :)

Powyższe to przykłady 2 osób, które na pewno mogą więcej powiedzieć o tym, jakie "kwiatki" dostają na PW od userów.

Ale cóż. Takie życie.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 23:01:25 wysłana przez Mutopompka »

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Listopada 2012, 22:48:20 »
@Benku, wiesz, to są możliwości, propozycje. Koniec końców ktoś tego facebooka zakładał, ktoś powinien być za niego odpowiedzialny. Z własnego doświadczenia wiem, że jak robią to wszyscy, to w efekcie nie robi tego nikt i robi się ogólnie kijowo. I ostatecznie decyzja i tak należy do osoby odpowiedzialnej - inna rzecz, kto i w jakiej formie będzie pociągał do odpowiedzialności opiekunów fanpage'a?
FB zarządzają tylko 3 osoby. Nikt nie musi odpowiadać za nikogo. Trzeba się zastanowić czy są korzyści z takich komentarzy, czy raczej tylko straty. Ja korzyści nie widzę, może inni tak. Dlatego najlepsza byłaby ta akceptacja komentarzy. Nie do mnie jednak należy decyzja odnośnie FB i promocji MaSzyny.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Listopada 2012, 22:57:04 »
Mam na myśli osoby, które decydują co do paczki trafia, a co nie. Oraz w ogólnym sensie całą strukturę, hierarchię forum. Swoją drogą @Sawi, skąd pytanie? Zastanawiasz się, czy "mam do ciebie wonty"? Co do pierwszego twierdzenia w zdaniu - i co to zmieni? Będą źle mówić o MaSzynie? Ludzie, którzy ją znają mają raczej własne zdanie. A publicznie nie skomentują, bo i tak ich komentarz zostanie usunięty. Prędzej czy później im się znudzi zabawa.
Pytanie w zasadzie z ciekawości zadane bez najmniejszych podtekstów. Nawet jeśli masz do mnie jakieś ale, to no cóż Twoja osobista sprawa. Nie wnikam. Masz prawo do własnego zdania. I tu jest ciekawostka dla mnie nie skomentują bo co? Boją się? Jeśli tak to czego? Przecież jak ich wiadomości będą napisane na poziomie, to nie widzę zagrożenia. Oczywiście bez podjazdów wiadome. Dlatego zapraszam narzekaczy i oczekiwacze do dyskusji. Głównie do Was skierowany jest ten wątek byście się wypowiedzieli co Wami kieruje pisząc tego typu komentarze. Bym jakoś spróbował to zrozumieć.
Powiecie, że komplikuję nadmiernie? Mówcie, śmiało. Powiecie, że kto niby miałby się tym zająć? Kilka pozycji mi się pojawia w głowie, choć wolę publicznie nie wyciągać brudów, nie ma to chyba sensu.
Co niby komplikujesz? Brudy to lepiej od razu do kosza na pranie wrzucić, a wyciągnąć je w celu wyprania.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 23:04:06 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Listopada 2012, 22:59:23 »
Dlatego zapraszam narzekaczy i oczekiwacze do dyskusji. Głównie do Was skierowany jest ten wątek byście się wypowiedzieli co Wami kieruje pisząc tego typu komentarze. Bym jakoś spróbował to zrozumieć.

Tu jednak wypowiadają się w większości przeciwnicy narzekaczy.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 23:01:13 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Listopada 2012, 23:00:57 »
Przy akceptacji komentarzy przydałoby się przynajmniej 2 moderatorów strony.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Listopada 2012, 23:30:36 »
Co niby komplikujesz? Brudy to lepiej od razu do kosza na pranie wrzucić, a wyciągnąć je w celu wyprania.
Komplikuję, bo z tego co się orientuję, rzadkością jest tu osoba pełniąca funkcję, którą opisałem. I tak sobie wyobrażałem już, że zaraz ktoś mi zarzuci, że wymyślam jakieś rzeczy niestworzone.
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Husarz

  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Listopada 2012, 23:37:20 »
Tak apropo jeden z nich to @Maszynistaa (znany większości avatar, który Cię zdradził) czyli jednak w jakimś stopniu miałem racje pisząc o odwecie za zbanowanie. Nie tędy droga.

Po przejrzeniu jego zdjęć można wywnioskować, że to osoba z problemami psychicznymi. Zwłaszcza to zdjęcie z papierosem i gestem ręki. Wracając do sprawy. @hanys nie przejmuj się taki trolami. Wiem, że słowa najbardziej bolą ale to nie ma sensu :/

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Listopada 2012, 00:12:14 »
Rozwijając wypowiedź @Mutopompki: nie warto reagować na wypowiedzi narzekaczy utrzymane w takim tonie. Są to osoby, które nie mają tak bliskiej styczności z projektem jak my, nie są w stanie lub po prostu nie chcą docenić pracy, jaką wkładamy w rozwój symulatora. Tym samym nie powinno się traktować ich wypowiedzi na poważnie ani reagować w sposób tak gwałtowny.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Listopada 2012, 00:32:33 »
Cytuj
prostu nie chcą docenić pracy, jaką wkładamy w rozwój symulatora.

Pomimo wszystko mamy za dobrze w naszym kraju dla takich osób. Nie chcę zbytnio poruszać tematu lat PRL-u, ale gdyby Maszyna była oprogramowaniem upaństwowionym i np. wszyscy ludzie związani z koleją w młodym wieku musiałby być przy projekcie to nikt inny by nie skrytykował tego tylko składał pokłony. Może i dobrze że tak nie jest, ale demokracja za bardzo dotarła niektórym do serca.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Listopada 2012, 01:56:15 »
Ktoś mi zaraz powie, że ludzie którzy się zajmują promocją na facebooku też robią to pro maszyno bono i ad majorem maszyni gloriam, i teraz się po prostu dowalam i szukam winnych, ale może po prostu robią to źle. Obejmując jakieś stanowisko/funkcję niestety trzeba podjąć się odpowiedzialności za swoje działania/politykę, a skutkiem w tym wypadku jest, z tego co rozumem, twórca, któremu z tego wszystkiego odechciało się tworzyć.
2. Ktoś kto się "opiekuje" twórcami, w tym wypadku @hanysem, jakby nie patrzeć, odwalił kawał dobrej roboty. A jeśli kogoś takiego nie ma, to może warto się zastanowić komu tak na prawdę służy obecny system?


Komplikuję, bo z tego co się orientuję, rzadkością jest tu osoba pełniąca funkcję, którą opisałem. I tak sobie wyobrażałem już, że zaraz ktoś mi zarzuci, że wymyślam jakieś rzeczy niestworzone.

Nie, nic nie wymyślasz. Po prostu. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, wymagania się zmieniają, poglądy się zmieniają...

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Listopada 2012, 06:54:10 »
Znowu ten baran
Cytat: RoBo Vel Burner ESh
No ładnie Ra .. wkońcu jakaś normalna wydawka, a nie wkółko textury do pożygu.
Można zakładać bany na fanpage, bo zbytnio się nie orientuję?
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Listopada 2012, 07:18:30 »
Typowe polaczkowo, tylko by chcieli być głaskani. Napisz coś nie po ich myśli, miej swoje zdanie, skrytykuj, bo każdy ma do tego prawo. I już staje się baranem, żałosne. Polaczki mają zero samokrytyki.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Listopada 2012, 08:56:00 »
Typowe polaczkowo, tylko by chcieli być głaskani. Napisz coś nie po ich myśli, miej swoje zdanie, skrytykuj, bo każdy ma do tego prawo. I już staje się baranem, żałosne. Polaczki mają zero samokrytyki.

Kolego, uzywajac zwrotu "Polaczkowo" obrazasz rowniez sam siebie. Poza tym fajnie ze sie wydales ze swoim facebookowym profilem - przejrzalem Twoje wczesniejsze posty i styl wypowiedzi jest dokladnie ten sam. Pytanie sie nasuwa wobec tego kto ma tu problem z krytyka.

Nikt na forum nie bedzie nikogo zmuszal do robienia czegos innego bo zadaja tego krzykacze z FB, ktorzy sami od siebie nic nie dali. Po niektorych takie niepotrzebne komentarze splyna, ale inni biora to do serca i daja sobie spokoj z MaSzyna.

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Listopada 2012, 09:47:02 »
Trudno się nie było domysleć że to moje posty, gdybym nie chciał się ujawniać to bym nie napisał. Zawsze piszę z mostu to co myślę. A kasowanie negatywów i robienie z Maszyny na siłę ideału w postaci samych pozytywnych komentarzy jest tym co napisałem poprzednio. Czyli zero samokrytyki, po drugie uśmiałem się wchodząc tutaj znów czekając na odpowiedz, gdyż wiedziałem że zaraz zobaczę pod avatarem odpowiedni wpis :). Nikt nikogo do niczego nie zmusza pisząc negatywne posty czy wpisy, zwraca tylko uwagę że może czegoś jest już aż nadto i tyle. Wpisami nikogo nie chciałem urazić tylko zwrócić uwagę na coś czego jest już mnóstwo i tyle, pozdro.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Listopada 2012, 10:02:12 »
Zeby byla jasnosc - osobiscie jestem przeciwko cenzurowaniu 'glosow krytyki' na profilu MaSzyny. Usuwac powinnimy tylko wpisy ktore sa wulgarne.

@InterCity: Ostrzezenie dostales ode mnie nie za tresc, ale za forme.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Listopada 2012, 10:31:38 »
Typowe polaczkowo, tylko by chcieli być głaskani. Napisz coś nie po ich myśli, miej swoje zdanie, skrytykuj, bo każdy ma do tego prawo. I już staje się baranem, żałosne. Polaczki mają zero samokrytyki.

Kim Ty jestes?
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Listopada 2012, 10:33:29 »
Trudno się nie było domysleć że to moje posty, gdybym nie chciał się ujawniać to bym nie napisał. Zawsze piszę z mostu to co myślę. A kasowanie negatywów i robienie z Maszyny na siłę ideału w postaci samych pozytywnych komentarzy jest tym co napisałem poprzednio. Czyli zero samokrytyki...
Krytyka owszem, ale nie pisząc:
Cytat: RoBo Vel Burner ESh
No ładnie Ra .. wkońcu jakaś normalna wydawka, a nie wkółko textury do pożygu.
Bo wchodzą w to emocje i spada wiarygodność. Mało tego, słowo rzygać napisane jest z błędem. Świadczy to o tym, że wypowiadająca się osoba na pewno nie jest fachowcem, a krytyka wynika z tego, że zaczyna się wybrzydzanie. To tak już jest, jak rodzice dają pieniądze na ubranie, karty do telefonów i tablety. Dziecko w szkole jest cool i trendy. Rozpieszczanie, bezstresowe wychowanie. Jestem pewien, że ktoś, kto jest samodzielny i wie co ile kosztuje, przy okazji ma trochę doświadczenia - nie będzie narzekał.

Przypominam, że ja kiedyś też pisałem o tym, że jest dużo tekstur w MaSzynie i wg mnie powinno się zmienić trend. Jednak ja mam troszkę doświadczenia w tym projekcie, gdyż sam coś robię. Nadal jestem zdania, że dobrze byłoby to zmienić, jednak jak mam wybrać między tym czy ktoś będzie dalej tworzył tekstury siódemek a tym, że ma odejść i nic nie robić, to już wolę mieć nadmiar tekstur.

Offline 14cinek07

  • Wiadomości: 14
  • ﻚﺒﺣﺃ ﺎﻧﺃ ﻝﺎﺣ ﻱﺃ ﻰﻠﻋ
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Listopada 2012, 11:52:48 »
Można zakładać bany na fanpage, bo zbytnio się nie orientuję?
Można bodajże zablokować delikwenta.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2012, 11:54:37 wysłana przez 14cinek07 »
Drogi Odbiorco!
Jestem albańskim wirusem komputerowym, ale z uwagi na słabe zaawansowanie informatyczne mojego kraju nie mogę Ci nic zrobić.
Proszę, skasuj sobie jakiś plik (np. rundll32.exe) i prześlij mnie dalej.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Listopada 2012, 12:04:42 »
Tak, można zabokować oraz zgłosić do administracji. Dodam tylko że dwa zgłoszenia moje już zostały zrealizowane. Czyli dwóch trolli zostało zbanowanych i usuniętych z portalu Facebook. Oby tak dalej, komentujcie, narzekajcie i bluzgajcie na innych a dołączą do usuniętych nie odwracalnie z Facebooka. Dodam tylko że dotyczy to tych co tylko że tak powiem wyrażają swoje zdanie zazwyczaj negatywnie nic nie wnoszą do MaSzyny oraz pisząc czasem głupoty z kosmosu wzięte. Gdyby zaś coś robili na rzecz MaSzyny to już inna gatka. Choćby przykład z EP09-036, wpierw zanim coś napiszecie mądrego, to łaskawie zajrzyjcie na realny stan tego loka. To tyle ode mnie.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2012, 12:09:45 wysłana przez hanys »

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Listopada 2012, 12:45:25 »
Oby tak dalej, komentujcie, narzekajcie i bluzgajcie na innych a dołączą do usuniętych nie odwracalnie z Facebooka.

Naprawdę współczuję tym dla których FB to całe życie, i ban byłby dla nich równoznaczny z samobójstwem :D Po drugie po krytyce płaczą tylko 12 letnie dzieci. Tyle w temacie FB i tego tematu na forum, nic więcej nie dodam, i nie dam się wciągnąć w bezsensowną gadkę, której i tak na tym forum mnóstwo. Have a nice day.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2012, 12:46:45 wysłana przez InterCity »

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Listopada 2012, 13:32:34 »
Nie jestem pewien, czy rozumiesz. Cytując klasyka, naczytałeś się o tych żabkach i na siłę próbujesz zainteresować tym innych. Usuwanie negatywnych komentarzy nie bierze się z tego, że ktoś chce być tylko smyranym po jajkach i głaskany po głowie. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrozumieć, to już zupełnie nie mój problem. Jeśli nie rozumiesz znaczenia słowa fanpage, to też, szczerze, mi to wisi. Może poczytaj też w internetach o znaczeniu słów konstruktywna krytyka. Jeśli ich znaczenia nie znasz, to po raz kolejny, nie bardzo mnie to interesuje i nie jest to mój problem.
Może po prostu zastanów się nad tym co konkretnie robisz i jaka jest twoja motywacja. Bo to, że masz jakąś opinię i walisz prosto z mostu, czy jesteś po prostu szczery, czy jak tam sobie chcesz to nazywać, nie znaczy wcale, że twoja wypowiedź wniesie cokolwiek do tematu.
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Listopada 2012, 15:03:09 »
Po1. Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią Tolein*a.  Ponieważ można skrytykować tak aby nie wzbudzić nienawiści agresji i innych akcentów które niemiło wpływają na wizerunek tego kto coś zrobił bądź tych co ów coś tworzą. Po 2. Koleś nie mam 12-stu lat (bo zapewne do mnie to sapałeś). Po 3. Te wypowiedzi nazywasz krytyką? Chyba raczej nie znasz pojęcia krytyki człowieku. Widać że rozumiesz krytykę w taki sposób że walnąć byle co prosto z mostu przy okazji kogoś zbluzgać oraz oczernić przed całą publiką, nie mając żadnej podstawy ? To że ci się nie podoba że większa liczba użytkowników bądź ja sam robię/robiłem tekstury lokomotyw to nie znaczy że nie mogę to robić? Tak mam rozumieć? To że jest garstka osób która ogarnia projektowanie scenerii czy nawet misji to nie oznacza że wszyscy mają się zabrać za to, co wielmożny użytkownik sobie życzy. Jest grupka ludzi co usprawnia samą symulację, tworzy modele 3D, tworzy scenerie, tworzy misje oraz na samym końcu ci co teksturują tabor kolejowy. . . Marudziliście że nie ma epok w okleinach na EURO 2012r. Zrobiłem 3 egzemplarze po czym znów marudzą tekstami
Cytuj
Skonczcie juz z tymi kolorowiznami..
. I jak tu dogodzić?

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Listopada 2012, 15:28:17 »
No dobra, tośmy trochę powylewali żale. Ale do rzeczy. Jaka jest konkluzja tej gawędy? Padło wiele propozycji, dla przypomnienia:
  • Wyłączenie komentarzy na FB
  • Moderowanie komentarzy na FB
  • Zlekceważenie sprawy i nie przejmowanie się tym
Jaką decyzję podejmie Wydział Promocji lub Administracja? Dalsze pogaduchy prowadzą donikąd.