Autor Wątek:  Animacja nastawnika w SM42 i SP42 przy hamowaniu hamulcem-poprawka nie działa  (Przeczytany 4988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alexej

  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Witam,
Niedawno opublikowana poprawka do lokomotywy SM42 (bo pików do SP42 niestety nie uświadczyłem w paczce) nie działa. Mimo hamowania hamulcem dodatkowym nastawnik nadal pozostaje na pozycji 0. Oczywiście, po instalacji kliknąłem "sprawdź posiadany tabor", dla pewności pobrałem ponownie paczkę i na nowo rozpakowałem , ale nadal nic się nie dzieje. Czy pliki w paczce są poprawne?
maszynista-stażysta

Online szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Animacja nastawnika w SM42 i SP42 przy hamowaniu hamulcem-poprawka nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Listopada 2012, 22:10:59 »
Autor podał w Publikacjach zły link i tyle.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Animacja nastawnika w SM42 i SP42 przy hamowaniu hamulcem-poprawka nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Listopada 2012, 22:13:56 »
@matek123 się pośpieszył niestety.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Animacja nastawnika w SM42 i SP42 przy hamowaniu hamulcem-poprawka nie działa
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Listopada 2012, 22:34:26 »
Osoby które pobrały paczkę przed 17.11.12 godziną 22:30 proszone są o ponowne pobranie. Podałem zły link, bardzo przepraszam za zamieszanie.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.