Autor Wątek:  Zwierzyniec_transport  (Przeczytany 13858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Listopada 2012, 17:31:19 »
Większość osób czy to BT, czy inni userzy nie mieli problemów.
Ale ten kto ma problem ten ma. Skądś ten problem się wziął. Problemy które nie zostaną rozwiązane się kumulują i kiedyś ich liczba, będzie dosyć duża, że z tego powstanie jeszcze jeden, większy problem.

Ja się po prostu nie znam też na silniku tej gry czy też poprawianiu czegokolwiek. Jestem miłośnikiem, amatorem. Niestety czasu na zabawę jeszcze w nauczanie się takich rzeczy to nie mam. Przykro mi, mam już swoje lata, obowiązki, prace i wiele zajęć dodatkowych.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Listopada 2012, 17:32:54 »
To skoro napisałeś o zgłaszaniu błędów to zgłosiłeś i już, może ktoś to poprawi. Nie musisz się od razu unosić i mieć pretensje do nie wiadomo kogo. Prześledź od początku swoje wpisy i zobacz w jakim tonie są napisane. Pretensje do całego świata, że mu klocki zabrali. Nie wiem czy to magia, raczej odpowiednie operowanie nastawnikiem plus piasek.
@mmaciek3905, zgłosiłeś błąd i podejrzewam, że przy nadarzającej się okazji będzie to zmienione (jeśli to błąd), nie ma się co stresować.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:34:55 wysłana przez Tomaszek_Lodz »

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Listopada 2012, 17:33:44 »
@Paweł T. a nie zauważyłeś, że wszystko tworzą amatorzy a nie profesjonalne osoby?
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Listopada 2012, 17:36:46 »
Kolego Pawel T., MaSzyne tworzą ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas aby coś nowego wnieść do symka. Zapewniam cię że to nie są żadni licencjonowani programiści, graficy cze modelarze... Są to normalni użytkownicy ogarnięci w danej dziedzinie czy dziedzinach. To że czasami zdarzają się jakieś błędy to rzecz normalna. Jest to darmowy symulator ba POLSKI symulator a nie tam Amerykański jak Auran czy Rockstar Games, co oni na takie błędy nie mogą sobie pozwolić bo po to płacą swym ludziom aby nie robili bądź eliminowali błędy innych. Zapewniam Cię że jak by nam twórcom maszyny (ja w mniejszym stopniu)  płacono za to co robimy to po 1 MaSzyna była by płatna a po 2 nie było by błędów. Coś za coś. Uszanuj to co inni robią. Takiś mądry to proszę, zrób coś lepszego albo popraw owe błędy co wychwyciłeś.... A nie oczerniać innych ... A po za tym są odpowiednie działy na tym forum które służą do zgłaszania błędów, więc to uczyń i oczekuj na poprawki a nie pisać zbędne posty, które nic nowego nie wnoszą. Tyle ode mnie.

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Listopada 2012, 17:37:48 »
@Paweł T. a nie zauważyłeś, że wszystko tworzą amatorzy a nie profesjonalne osoby?

A ja byłe profesjonalistą jak tworzyliśmy dodatek który później chciało kupić Topware za 10000zł? Po prostu tworzyłem i wiem ile to pracy kosztuje i wiem czym  kończy się wydawanie takich baboli. Napisałem co myślę i myślę że napisałem prawdę. Wiele osób tak uważa. Widzę że w maszynę ostatnio grają już tylko sami twórcy i testerzy. Tworzą ją dla własnej przyjemności a zwykły gracz nie może odezwać się nawet na forum bo powiedzą "zrób sam lepiej". Tym jakże miłym akcentem żegnam się z dyskusją. Nie ma sensu kontynuować gdy ludzie mają swoje racje i są w nie bezgranicznie wpatrzeni. Dobranoc.

  Dodano: 08 Listopada 2012, 17:39:06
Kolego Pawel T., MaSzyne tworzą ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas aby coś nowego wnieść do symka. Zapewniam cię że to nie są żadni licencjonowani programiści, graficy cze modelarze... Są to normalni użytkownicy ogarnięci w danej dziedzinie czy dziedzinach. To że czasami zdarzają się jakieś błędy to rzecz normalna. Jest to darmowy symulator ba POLSKI symulator a nie tam Amerykański jak Auran czy Rockstar Games, co oni na takie błędy nie mogą sobie pozwolić bo po to płacą swym ludziom aby nie robili bądź eliminowali błędy innych. Zapewniam Cię że jak by nam twórcom maszyny (ja w mniejszym stopniu)  płacono za to co robimy to po 1 MaSzyna była by płatna a po 2 nie było by błędów. Coś za coś. Uszanuj to co inni robią. Takiś mądry to proszę, zrób coś lepszego albo popraw owe błędy co wychwyciłeś.... A nie oczerniać innych ... A po za tym są odpowiednie działy na tym forum które służą do zgłaszania błędów, więc to uczyń i oczekuj na poprawki a nie pisać zbędne posty, które nic nowego nie wnoszą. Tyle ode mnie.

Kolejny. Zakazuje mi napisać o błędzie i samemu go poprawić. Ostro.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:39:06 wysłana przez Pawel T. »

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Listopada 2012, 17:42:27 »
Dobra koniec tematu.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Listopada 2012, 17:42:55 »
Pawel, zgłosiłeś błąd, to czekaj cierpliwie na poprawkę i tyle. Co tu się napinać.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Listopada 2012, 17:44:18 »
płacono za to co robimy to po 1 MaSzyna była by płatna a po 2 nie było by błędów. Coś za coś.
Zastanów się co piszesz. To, że darmowe to ma być z błędami bo jest za darmo i nikt nie płaci? Zdrowe podejście, zdrowe! Tutaj właśnie trochę pokazano jak to wygląda - nie dostane kasy to będę robił coś, żeby sobie tylko było, żeby tylko coś nowego się ukazało. Gówno, ale ważne że nowe! Brawo, szacunek!*

*post zawiera maksymalny poziom ironii i sarkazmu.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Listopada 2012, 17:46:46 »
Następny...

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Listopada 2012, 17:47:42 »
Jak to mówi mój nauczyciel: ''Pozdrów wszystkich w domu''.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Listopada 2012, 17:50:32 »
1. Skończcie temat bo piszecie nie mając pojęcia o temacie.
2. Błąd jest w exe że nie sygnalizuje poślizgu w spalinówce.
3. Nie jeździjcie jak narwańce, pewnie jakby w elektrowozie nie było nadmiarowych to też byście dawali od razu na ostatnią pozycję?
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Listopada 2012, 17:52:08 »
Następny...
Błąd zgłosiłem, do @Woku nic nie mam. Mam nadzieje, że to zostanie poprawione jak napisano w najbliższym czasie jeżeli znajdzie się powód tego błędu.

Nie następny tylko przeczytaj jeszcze raz to zdanie, które napisał @hanys i wyciągnij wnioski z tych słów. Tylko do tego mam zastrzeżenia. Ja nie wyjeżdżam na każdego, że maszyna to gówno itd.  Szanuje wszystkich za Waszą pracę bo dużo robicie, wiem jakie takie rzeczy są czasochłonne i ile nerwów potrafią zjeść, ale takie teksty też wiele o sobie mówią. Może autor się źle wyraził, albo miał co innego na myśli. Tego nie wiem, w razie czego on to sprostuje.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Listopada 2012, 17:52:17 »
Chce ci tylko człowieku powiedzieć bo zapewne nie doczytałeś
Cytuj
MaSzyne tworzą ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas aby coś nowego wnieść do symka. Zapewniam cię że to nie są żadni licencjonowani programiści, graficy cze modelarze... Są to normalni użytkownicy ogarnięci w danej dziedzinie czy dziedzinach.
Licencjonowany oznacza że ma kwalifikacje do tworzenia oprogramowania, tworzenia tekstur czy modeli w bez błędnie. Według ciebie to że ktoś czasami się pomyli albo nie wie co zrobić to od razu ma być wykreślony tak?? Ja nie ogarniam tych wpisów, plików. inc, .scn ale jakoś próbuję wspomóc MaSzynę na tyle ile umiem. Ogarniam temat modelowania na podstawowym stadium oraz koledzy z tego forum pomogli mi jak przenieść model i go wstawić do MaSzyny bez bajerów. . . Najlepiej oceniać innych a samemu nic nie robić. Więc ty się lepiej zastanów co piszesz...

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Listopada 2012, 18:04:12 »
Uważam, że nie w porządku jest również brak wykonania próby hamulca na początku i zgłoszenia się za pomocą keyctrl.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Listopada 2012, 18:40:48 »
Jeżeli ktoś będzie miał nadal problem z tą misją, proszę śmiało założyć nowy wątek. Proszę pamiętać, zgłaszamy błędy bez zbędnych uszczypliwości. Paweł T, twoje wiadomości są "zaczepne", nie zgłaszałeś błędów ale postanowiłeś skłócić i szydzić z twórców, spowodowało to, że poziom dyskusji obrał Twój ton i poziom wypowiedzi. To akurat mnie zmartwiło, że dała reszta się sprowokować. Słowem banujcie mnie teraz, utwierdziłeś mnie w tym. Reszta kolegów swoimi podpisami, pokazała, że dała się sprowokować. Reasumując, na wszelkie prowokacje miejsca nie ma, jeżeli zauważyłeś   błędy, powinieneś je po prostu zgłosić, bez zbędnych wytyków i prowokacji. Do twórców, jeżeli ktoś zauważył błąd to należy go przyjąć i poprawić a nie wdawać się w zbędną polemikę. Funkcjonuje tu zasada zgłoś do moderatora. Jeżeli ktoś ma faktycznie gorszy dzień, polecam rower, spacer a nie "spuszczanie" swoich emocji na forum, ku zniechęceniu każdej ze stron.

Pawel T proponuję abyś został Betatesterem (bez ironii to napisałem).

Zgłoście problemy jeszcze raz w nowym wątku proszę.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 18:57:18 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam