Autor Wątek:  Zwierzyniec_transport  (Przeczytany 13850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Zwierzyniec_transport
« dnia: 08 Listopada 2012, 15:59:18 »
Witam

Wspólnie ze znajomym mamy problem. Mianowicie odpalamy sobie loka, powoli ruszamy i od razu za semaforem skład jest automatycznie hamowany. Jeżeli nie jest hamowany to na moście dopiero osiągnąłem prędkość 15km/h, po zahamowaniu nie mogłem ruszyć dalej. Obaj korzystamy z nowego exe. Przejscie obok składu i ręczne odhamowanie nic nie daje.

Pozdrawiam

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopada 2012, 16:00:27 »
Czytałeś info?
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopada 2012, 16:03:21 »
Cytuj
Podczas luzowania ST45 proszę nie używać FALI, tylko ustawić kran w pozycję JAZDA.
Mamy rozumieć poprzez to, że korzystamy z samej "4" a nie "9"?

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopada 2012, 16:05:00 »
Tak, odpal na nowo i sprawdź jak mówi opis.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopada 2012, 16:15:31 »
Tak, odpal na nowo i sprawdź jak mówi opis.
Nawet z miejsca się skład nie ruszył w takim ustawieniu.

Sprawdziłem sobie na podstawie rozłączania składu. Wywalenie ze składu gagara pomaga.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 16:36:53 wysłana przez mmaciek3905 »

Offline mikol

  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopada 2012, 16:23:20 »
Sprawdziłem sobie na podstawie rozłączania składu. Wywalenie ze składu gagara pomaga.
Nic ze składu nie trzeba wywalać. Oryginalne zestawienie działa prawidłowo. Skład rusza z miejsca nawet jak się nie użyje "fali".
Pozdrawiam!
Symulator Pojazdów Szynowych MaSzyna EU07-424

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada 2012, 16:33:56 »
W składzie z wrakami NIE można luzować falą uderzeniową!
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopada 2012, 16:34:31 »
Nic ze składu nie trzeba wywalać. Oryginalne zestawienie działa prawidłowo. Skład rusza z miejsca nawet jak się nie użyje "fali".
Jak napisałem - do momentu gdy miałem gagara w składzie był ten problem. Gagara nie ma - problemu nie ma. Nic na to nie poradzę, że tak jest u mnie.

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopada 2012, 16:50:03 »
Pierwsza rzecz. Jaka Fala? Czytam opis i muszę się domyślać co oznacza "Fala". Czy chodzi o klawisz ~ czy o co bo nie rozumiem. Na Laptopie fala nie służy do niczego... Czy nie można napisać po prostu żeby nie luzować składu tylko kran ustawiać w pozycji "jazda"?
Poza tym jest to błąd scenerii bo nie sądzę aby w przepisach kolejowych był zapis mówiący o zakazie luzowania składu. Tym bardziej złomowanego.
Rzecz druga. EU07 ma zaciągnięty hamulec pomocniczy. Ok rozumiem. Tylko dlaczego on nie chce puścić? A może falą go potraktować?
Po trzecie. Jak można dopuścić żeby wydany został scenariusz z błędami tak widocznymi? Raz już to napisałem i powtórzę. Niedługo odpalając maszynę trzeba będzie otworzyć podręcznik i przeczytać co trzeba zrobić a czego nie żeby wyeliminować dwanaście błędów i pojechać. Tu podnieść pantografy bo tnie, tam nie używać klawisza 9 bo się ze**a po całości.

Ściągnąłem sobie jakiegoś loka, już nie pamiętam jakiego. Od tamtej pory po kolei sypie się maszyna. Na zwierzyńcu przestały przestawiać się zwrotnice. L053 Cargo part 1 EP09 zatrzymuje się z TLK w rozjazdach. Koniec gry. W L053 macierzewo .. cośtam dziewiątka rusza w pogoń za mną z żeberka gdy ja ruszam TLKą. Paranoja. W EZTach po przejściu do drugiej kabiny i powrocie nie działają żadne manometry łącznie z podświetleniem. To samo dotyczy 6Dg. Manewrowo 3. Towar staje w rozjazdach blokując całą stację.
I to jest produkt mający odnieść jakikolwiek sukces? Brać się do roboty. A teraz sory. Idę odpalić maszynę. Najpierw zrestartuje rainsted bo wywala błąd przy podmianie składu, później podniosę pantografy i opuszczę, dam głos RP1, zakleję izolacją klawisz dziewięć i jakąś "falę" chodź i tak nie używam i może pojadę... Jak eventy wszystkie zaskoczą. Bo jak nie to pewnie znowu coś trzeba będzie wcisnąć. Klawiatury zabraknie niedługo...

To jest prawdziwy symulator. Cała klawiszologia zajęta i w dodatku podręcznik pierwszego kontaktu.

Śmiało można banować. Przynajmniej powiedziałem co leży na sercu.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 16:52:33 wysłana przez Pawel T. »

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopada 2012, 16:51:04 »
@Paweł T. nie przesadzasz troszkę? Dobrze że jeszcze nie porównałeś do MSTS'a czy Trainza. Po pierwsze, nie porównuj scenariusza do tego czy jest to realne czy nie. Mamy na takim etapie exe, że nie da się tego inaczej obejść. Nie wiem w jakim jesteś stopniu w kolejnictwie, ale skoro pojęcie FALA nic Ci nie mówi, to chyba pomyliłeś symulatory oraz forum. I jak jesteś taki hop do przodu to zacznij coś robić, skoro coś ci się nie podoba. A widzę, że należysz do tych którzy potrafią pisać co jest złe, nie dobre niż pisać w stylu ''brawo'', ''coś nowego'' etc.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 16:57:56 wysłana przez Woku »
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopada 2012, 16:53:29 »
Pierwsza rzecz. Jaka Fala?
Napełnienie uderzeniowe.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Listopada 2012, 16:56:15 »
Tak. Nie po to są wydane gotowe scenariusze żeby coś zmieniać później? To co do cholery robią betatesterzy itp? Nie widzą błędów? Są testerami dla przyjemności czy jak? Pobierz jeszcze raz? Co Maszynę i wszystkie dodatki oddzielnie? Ten lok nie działa tu, ten tam, ten sypie eventy jeszcze gdzie indziej. Tu nie używać tego tu tamtego a tu tego używać bo się spiepszy tylko pamiętać żeby nie używać innego czegoś.

Siądzie nowy gracz. Ściągnie maszynę. Odpali. Przeczyta readme, instrukcję odpalenia siódemki. Trach nie działa. Ale lipa. Do usunięcia. Kolejny marny symulator. Takie zdanie taki ktoś będzie miał.

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Listopada 2012, 16:59:29 »
Skoro dla Ciebie to marny symulator to u góry jest ''wyloguj się'' i cześć. Pojeździj sobie na innym kolejowym symulatorze gdzie przyspieszysz do 100km/h w 3 sekundy i z tej prędkości wyhamujesz także w 3 sekundy.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Listopada 2012, 16:59:48 »
@Pawel T. to nie używaj symka jak tak bardzo Ci przeszkadzają "niedogodności", albo zrób lepiej mistrzu. Naprawdę, ostatnie co chce się widzieć to żale wylewane przez oczekiwaczy na forum. Nie macie chyba pojęcia ile pracy wkładamy w ten projekt, nieraz przy ograniczonym czasie. Znasz VBusa? Jakoś tam nie widzę narzekań takich jak mamy w stosunku do MaSzyny - niektórym się poprzewracało od momentu gdy symek wkroczył w nagły rozwój.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Listopada 2012, 17:02:43 »
A gdyby praca niektórych ludzi, to byś jeździł 1 typem lokomotywy i mógł tylko użyć klawiszy które są odpowiedzialne za patyki i światła. Przez takich jak Ty odechciewa się tworzenia, bo zamiast wspomagać, dawać pomysły to tylko potraficie pisać że coś nie działa!
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:04:47 wysłana przez Woku »
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Listopada 2012, 17:07:53 »
Przy okazji Maszyna się nadal rozwija ludzie pracują żeby naprawić największe problemy, a to wymaga sporego czasu
nie zrobią wszystkiego tak szybko i tak łatwo, bo to też jest trudne. Więc trzeba się nauczyć cierpliwości i w przyszłości
wszystkie te problemy zostaną naprawione.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:11:05 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Listopada 2012, 17:11:40 »
Ale dla Pana ''szanownego'' Pawła T. symulator musiałby być idealny. Pewnie liczy na to, że w symulatorze otworzą mu wagon z węglem, zerwie się sieć trakcyjna czy coś w ten deseń. Zero szacunku...możesz siedzieć X godzin na czymś, a i tak dostaniesz baty za to.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Listopada 2012, 17:13:20 »
Poza tym, @Pawel T. Chyba jednak nie wszystko czytasz co zawarte jest w instrukcjach skoro nie potrafisz nawet ruszyć składem. Pretensje zachowaj sobie dla siebie, skoro coś ci się nie podoba, to tak jak napisał wyżej @Woku-wyloguj się i po kłopocie, nie będziesz przeżywał katorgi związanych z użytkowaniem Maszyny, albo po prostu sam weź się do roboty i pokaż co potrafisz. @Woku nie zwracaj uwagi na takie głupawe wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:14:23 wysłana przez Tomaszek_Lodz »

Offline blondasek

  • Wiadomości: 50
  • Lubię placki. I EU06.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Listopada 2012, 17:13:41 »
Właśnie teraz sprawdziłem jak u mnie działa ta trasa i również mam ten sam problem co Kolega mmaciek3905. Z tą różnicą, że u mnie nawet po wywaleniu Gagara, skład nie chce przyspieszać. Paczka całościowa + SP 1 [najnowsze oficjalne exe, jak się nie mylę].
66105 odjazd.

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Listopada 2012, 17:15:01 »
Skoro dla Ciebie to marny symulator to u góry jest ''wyloguj się'' i cześć. Pojeździj sobie na innym kolejowym symulatorze gdzie przyspieszysz do 100km/h w 3 sekundy i z tej prędkości wyhamujesz także w 3 sekundy.

Woku z całym szacunkiem... czytaj ze zrozumieniem. Napisałem o zwykłym userze który pierwszy raz pobiera maszynę i zaistniałej sytuacji. Ja uważam że jest to ponadprzeciętny projekt. Dlatego siedzę w nim już ze cztery lata. Ale sory dziwi mnie fakt że coraz gorsze buble są wydawane. Pytam się: dlaczego błąd opisany w temacie występuje i dlaczego nikt go nie poprawił przed wydaniem scenariusza?


Rozumiem ludzie pracują tip. Ale kur.. róbcie swoją robotę do końca
@Pawel T. to nie używaj symka jak tak bardzo Ci przeszkadzają "niedogodności", albo zrób lepiej mistrzu. Naprawdę, ostatnie co chce się widzieć to żale wylewane przez oczekiwaczy na forum. Nie macie chyba pojęcia ile pracy wkładamy w ten projekt, nieraz przy ograniczonym czasie. Znasz VBusa? Jakoś tam nie widzę narzekań takich jak mamy w stosunku do MaSzyny - niektórym się poprzewracało od momentu gdy symek wkroczył w nagły rozwój.

Przeszkadzają mi. Oczywiście że przeszkadzają bo jeszcze nie widziałem programu w którym powstały błąd poprawiał by jego jakość. Zrób lepiej mistrzu? Tak się składa że mam spore doświadczenie w może nie tego typu sprawach aczkolwiek podobnych bo sam siedziałem w pewnym projekcie ponad pięć lat. I z własnego doświadczenia wiem że wydawanie nowych dodatków itp zawierających coraz więcej błędów w przyszłości poskutkuje tym że cały projekt się zawali. A co do wydawania scenariuszy z błędami w maszynie powiem tyle. Niektórym tak się przewraca już w głowach od robienia tych scenariuszy itp że wydają takie rzeczy mimo tego że zawierają błędy. I nie bo nie potrafi usunąć błędu a z lenistwa. Bo ma już dosyć. Aby wydać. Sory ale nie wierzę że nie dało się tego błędu usunąć.

A gdyby praca niektórych ludzi, to byś jeździł 1 typem lokomotywy i mógł tylko użyć klawiszy które są odpowiedzialne za patyki i światła. Przez takich jak Ty odechciewa się tworzenia, bo zamiast wspomagać, dawać pomysły to tylko potraficie pisać że coś nie działa!

Jak zgłosisz błąd to robi się dyskusja i wynika odpowiedz "Jak ci nie pasuje to nie graj" (jak kilka postów wyżej). Jak zgłosisz jakiś pomysł w końcu dostajesz odpowiedz "To sobie zrób to sam". I że co? Woku gubisz się we własnych myślach.

I przy okazji. Zostałem zjechany przez forum bo napisałem że Scenariusz zawiera poważny błąd i nie powinien zostać opublikowany z takim błędem. Ale najlepiej kogoś zgasić nie? Zgasić a nie rozwiązać problem. I co panie Woku? Jak jest jakiś problem to go zgłaszam i zostaje zjechany a ty piszesz że
Przez takich jak Ty odechciewa się tworzenia, bo zamiast wspomagać, dawać pomysły to tylko potraficie pisać że coś nie działa!

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Listopada 2012, 17:16:08 »
A bo widzicie, ciężko było się domyślić że jeśli jest zima to szyny mogą być oblodzone czy coś w ten deseń? Właśnie sobie przypomniałem o tej zmianie w scm, jak za ostro da się w kierat to lokomotywa wpadnie w poślizg chociaż nie będzie tego widać (coś jest zrąbane w spal-ele że nie zachowują się tak jak powinny tylko przestają przyśpieszać). Oczywiście należy użyć piasecznic.

@Paweł T. Nowy user przeważnie nie rezygnuje z symka bo coś Mu nie bangla, tylko prosi o pomoc. A w scenariuszu nie ma technicznie błędu tylko maszyniści są narwani.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:20:10 wysłana przez szogun »
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Listopada 2012, 17:16:33 »
Cytuj
Pytam się: dlaczego błąd opisany w temacie występuje i dlaczego nikt go nie poprawił przed wydaniem scenariusza?
Bo to NIE jest błąd scenariusza, tylko gdzieś zaszyty w exe.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Listopada 2012, 17:17:43 »
Powiedz mi, co dla Ciebie jest jest tak rażącym błędem, że aż tak Ciebie to boli?
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Listopada 2012, 17:20:06 »
Błąd zaszyty w exe objawiający tylko w tym scenariuszu? To skoro Exe nie daje rady to może scenariusz należało zmienić? Ty jest błąd ale uj z tym bo to wina Exe?
Powiedz mi, co dla Ciebie jest jest tak rażącym błędem, że aż tak Ciebie to boli?
Błędem jest to że w scenariuszu powstaje błąd i autor scenariusza laskę kładzie bo to wina Exe a twórcy exe laskę kładą bo co będą się przejmować bo ktoś robił scenariusz i włożył w to kupę pracy i wszystko idzie w łeb bo jest błąd nie z jego winy. To mnię boli że jeden lache kładzie na drugiego. Jak spółki w PKP

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Listopada 2012, 17:21:29 »
Słuchajcie jechałem Gagarem, później zmieniłem na Byczka, w obu przypadkach faktycznie przyśpieszenie następuje bardzo powoli ale mimo to skład systematycznie przyśpiesza. Wiadomo, że po 50 metrach nie rozpędzimy się do tych 50km/h. Cierpliwie powoli operować nastawnikiem.
EDIT: @Pawel T. no to jak ty nie kładziesz lachy to weź się za robotę i popraw. To nie jest zabronione. Ja jakoś żadnego błędu nie miałem, cały scenariusz przejechałem "od deski do deski".
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:22:59 wysłana przez Tomaszek_Lodz »

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Listopada 2012, 17:24:01 »
... w obu przypadkach faktycznie przyśpieszenie następuje bardzo powoli ale mimo to skład systematycznie przyśpiesza. Wiadomo, że po 50 metrach nie rozpędzimy się do tych 50km/h. Cierpliwie powoli operować nastawnikiem.

ST44 rozpędza skład dość ostro. Przy semaforze przy ostrym rozruchu (testowo) osiągnąłem prędkość 20km/h. Musiałem odjąć żeby z rozjazdów nie wypaść. Aczkolwiek ST45 rozpędzała się faktycznie nienaturalnie powoli.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Listopada 2012, 17:25:20 »
Aczkolwiek ST45 rozpędzała się faktycznie nienaturalnie powoli.
I zostało wyjaśnione dlaczego. Odrobina piachu, zejść z pozycji i problemów nie będzie.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Listopada 2012, 17:27:31 »
Kładzie lachę? Człowieku ogarnij co Ty piszesz. Jakby kładli lachę to...a z resztą co ja będę się tłumaczył. Nie rozumiesz podstawowej sprawy i tyle. A z powodu twoich fochów nie będę zmieniał całego scenariusza. Większość osób czy to BT, czy inni userzy nie mieli problemów.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Listopada 2012, 17:28:02 »
Wiadomo, że inny będzie rozruch jak mamy ustawioną pogodę "normalną", a inny przy pogodzie zimowej. To jest właśnie jedna z rzeczy który wyróżnia Maszynę od innych "symulatorów".

Offline Pawel T.

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec_transport
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Listopada 2012, 17:28:28 »
Słuchajcie jechałem Gagarem, później zmieniłem na Byczka, w obu przypadkach faktycznie przyśpieszenie następuje bardzo powoli(...) Ja jakoś żadnego błędu nie miałem, cały scenariusz przejechałem "od deski do deski".

Hmm to jak to jest ten błąd czy nie bo podobno za wolno się rozpędza tobie ten skład ale jednak to nie błąd. To co? Magia?

@Pawel T. no to jak ty nie kładziesz lachy to weź się za robotę i popraw. To nie jest zabronione.

Nie no tak łatwo powiedzieć komuś kto nie zna silnika gry prawda? Jak napiszesz na forum post że w grze Hard Truck: Haulin w dodatku "Mapa Polski" występuje taki i taki błąd też ci jako twórca tak odpiszę. Poprawisz? Najlepiej na łatwiznę iść nie? To weź i popraw sobie. Jedni piszą że nie wnosimy wkładu żadnego do rozwoju a drudzy że sam sobie błąd popraw. To w końcu mam błędy zgłaszać czy je od razu naprawiać? A por***ć nie załatwić?

  Dodano: 08 Listopada 2012, 17:29:43
Kładzie lachę? Człowieku ogarnij co Ty piszesz. Jakby kładli lachę to...a z resztą co ja będę się tłumaczył. Nie rozumiesz podstawowej sprawy i tyle. A z powodu twoich fochów nie będę zmieniał całego scenariusza. Większość osób czy to BT, czy inni userzy nie mieli problemów.

Wyjaśnij mi w takim razie dlaczego ten błąd nie został poprawiony skoro nikt lachy nie położył?

Błąd exe. Wypuszczamy scenariusz z błędem bo exe nawala. Salon Mercedesa wypuszcza model Atego z dziurą w oponie bo Pirelli dało oponę zeszłoroczną... Geniusz
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 17:31:56 wysłana przez Pawel T. »