Autor Wątek:  O definicji spamu ciąg dalszy.  (Przeczytany 3700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
O definicji spamu ciąg dalszy.
« dnia: 24 Października 2012, 23:36:31 »
Cytuj
Kłódeczka.
Kłódeczkę możesz sobie nałożyć zawsze, chociaż to tak jak dać małpie brzytwę…
No właśnie… Zakładasz ową kłódkę wtedy i tylko wtedy kiedy definitywnie kończą Ci się argumenty. Czyżbyś popełnił błąd i bał się do tego przyznać? No tak, bo kim trzeba być w rzeczywistości, żeby komuś przez internet napisać, że ma sobie iść językiem rodem z piaskownicy? Czy tak zrobił jakikolwiek cieszący się respektem administrator? Czy kiedykolwiek Rewizor, Winger, Shax napisał tak do innego usera?
Dlaczego tego nie piszę przez PW?
Tylko dlatego, że wiadomość przez PW zostałaby najzwyczajniej w świecie zignorowana i żaden z userów tego forum, który dzisiejszego wieczoru chociaż trochę zagłębił się w temat nie zrozumiałby dlaczego ten Patrykos tak się burzy i pisze takie wylewne posty.
Na forum przestrzegany (a przynajmniej powinien być) jest Regulamin (niewyrywkowo, chociaż jeden z administratorów pisał o nierówności w traktowaniu użytkowników). Przeciętnie inteligentny user forum potrafi rozróżnić trolling bądź spam (chociaż wolę używać pierwszego sformułowania) od luźnego pisania. Nie chcę nikogo oceniać, ale od pewnego czasu, użytkownik @Maxiu zaczął uprawiać nałogowy trolling w luźnym wątku, przyprawiając każdego usera o salwy śmiechu po zapoznaniu się z treścią postu (przeciętny żart rodem z Familiady). Po krótkiej konsultacji zostałem poinformowany, że niejaki Maxiu to Kowi z Malborka, który niedawno wyleciał z forum za bodaj nielegalne dodatki. Stwierdziłem, iż może dostał drugą szansę bo chce się wykazać. Niestety, wykazał się jedynie pociskaniem totalnych głupot w luźnym wątku. Postanowiłem zwrócić na to uwagę. Jaką odpowiedź otrzymałem? Zwykłą, bezsensowną i zaczepną odpowiedź od administratora. Rozumiem, że luźny wątek to luźny wątek, lecz jeśli dany user dostaje drugą szansę, to nie dostaje on jej tylko po to, aby jego aktywność w luźnym wątku sięgała 100%, tylko żeby zaczął aktywnie brać udział w działalności forum i symulatora. Zwrócenie uwagi skończyło się zdjęciem rangi koordynatora WPC (no cóż, mówi się trudno. Nie mam w zwyczaju przywiązywać wag do rang gdyż nie są one dla mnie żadnym wyznacznikiem). Owy wątek został oczywiście zamknięty, bo po co napisać treściwą PW do Maxia z prośbą, aby zaprzestał praktyk. Lepiej truć jadem. Stwierdziłem, iż nie należy kontynuować tematu bo kiedy kończą się argumenty, zaczyna się używanie wulgaryzmów (a żeby nie być vulgarem kłódeczek). Od kiedy trollowaty user jest lepiej traktowany od bądź co bądź dewelopera, który nie jest deweloperem tylko z pozycji? Czy to jest normalna hierarchia? Nie uważam, że w takiej konfrontacji deweloper powinien wyjść zawsze in plus, uważam, iż tolerowanie floodingu bądź trollowania zwykłego usera, który dostał drugą szansę po to, aby się wykazać jest POMYŁKĄ. Owszem, flooding i trolling dewelopera również powinien być odpowiednio traktowany, ale jak widać większe prawa ma Kowiś. No cóż.
Przejdę do drugiej rzeczy. Temat odnośnie mechanika EN57. W porządku, nie mam nic przeciwko, ale gdy był temat o rosyjskim symulatorze, Rewizor wyraźnie napisał, iż:
Cytuj
Nie po to promujemy nasz symulator aby reklamować i skupiać się na innych symulatorach na naszym prywatnym forum.
więc jest to stanowisko Administracji. Nie jest to stanowisko prywatnej osoby, pojedynczego usera. Jest to stanowisko administracji. Odwołałem się do tego w wiadomości, gdyż formularz zgłoszeniowy nie obsługuje takiej ilości znaków. Jaki tego finał? Ten sam administrator, który bronił kompletnego trolla, który po youtubie potrafił bluzgać po całej społeczności, wylewać wiadro pomyj i puszczać ciepłego siura na administrację wymawia magiczne słowa
Cytuj
Konsekwentnie mógłbyś opuścić to forum, bo wiem że masz dość.
Brawo. Post godzien administratora. Jeśli tak wyglądają relacje pomiędzy użytkownikiem a administratorem, to chyba Ziomal się pomyliłeś. Nie będę pisał dalej bo dokładnie w tym wątku http://eu07.pl/forum/index.php/topic,22406.msg316523.html#new widać czarno na białym, kto ma rzeczowe argumenty, a kto potrafi tylko odwracać kota ogonem, nie odpowiadać na pytania i zakładać kłódeczki. Sądzę, iż zmierza to wszystko w złą stronę. Jeśli dla Ciebie Ziomal bycie chociaż neutralnym w relacjach user – admin jest trudne, to może lepiej zrezygnuj, zrób sobie wolne, wyjedź na tydzień na Hawaje z kobietą albo zaproś ją do siebie, otwórz wino i oderwij się trochę od tego wirtualnego świata. Wygląda na to, że swoim bucowaniem i gburowaniem chcesz się podbudować. Nie masz ani jednego rzeczowego argumentu w dyskusji ze mną. Jesteś na spalonej pozycji. Nie masz prawa odbierać mi głosu. Zachowałeś się jak Kowi.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline hunter

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1126
    • Zobacz profil
    • kolej.banda.pl
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: O definicji spamu ciąg dalszy.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Października 2012, 23:51:21 »
Wielu juz chyba zauwazylo, ze poziom forum po prostu spada. Dlaczego? Luzne watki staly sie po prostu za "luzne". Nie chcialo mi sie juz do Administracji pisac o koledze ze stuprocentowa aktywnoscia w luznym temacie, choc posiadam dokladnie takie samo zdanie, jak @Patrykos - to tylko kropla w morzu, a z pewnoscia z uplywem czasu takich uzytkownikow bedzie niestety.. wiecej. Zaczyna wkraczac laicyzm, czego nikt z nas, tworcow projektow nie chce, prawda? Moze nie powinienem sie wtracac, ale tymi krokami projekt na pewno za daleko nie zajdzie.
Z pozdrowieniami,
Grzegorz Durbajło

http://www.kolej.banda.pl/ - moje kolejowe zdjęcia.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: O definicji spamu ciąg dalszy.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Października 2012, 23:55:19 »
Wielu to fakt, tylko większość tych ludzi woli milczeć bo się boi. Pora przerwać to milczenie. Ziomal momentami się zachowujesz jakbyś był tu nie wiadomo kim. Twoje ego rośnie z dnia na dzień. Jasne masz władzę na tym forum, ale nie zapominaj że ją Tobie dano. Mam wrażenie, że jakiś czas temu byłeś, inny teraz urosłeś w piórka i pokazujesz za wszelką cenę co to nie Ty. Twoje odpowiedzi na proste pytania o tym świadczą.

  Dodano: 25 Października 2012, 00:07:31
A teraz szczerze czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś nad tym czemu nagle sobie zrobiłem nieoczekiwany urlop?  Odpowiedź znajduje się tutaj http://eu07.pl/forum/index.php/topic,21972.msg305710.html#msg305710 Tak brawo to dzięki tej wypowiedzi doszedłem do wniosku, że widocznie jestem tu zbędny.

  Dodano: 25 Października 2012, 00:09:43
Fakt faktem dzięki swojemu urlopowi pojąłem kilka spraw, ale sam ton tej wiadomości jak na kogoś kto ma dawać przykład pozostawia wiele do życzenia.
« Ostatnia zmiana: 25 Października 2012, 00:10:12 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: O definicji spamu ciąg dalszy.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Października 2012, 00:11:08 »
Dla Ciebie każde zamknięcie tematu jest nieodpowiednie, jeśli jest nie po Twojej myśli.  To Ty trułeś jadem i mało mnie obchodzi co konsultowałeś z grupą wzajemnej adoracji. Napiszę po raz nty, że jeżeli wątek jest po to, aby pisać w nim pierdoły, to pojęcie spamu, floodu i czego jeszcze zapragniesz ma zupełnie inny wymiar. Niestety jakoś ciągle gdzieś Ci ta różnica umyka, mimo że właśnie po raz kolejny o tym przypominam. To raz.

Po drugie - ja tu nie jestem od bycia pupilkiem. Jeżeli nie szanujesz userów, to won. Takie jest moje zdanie i nie tylko moje. Nie obchodzi mnie to, że Tyś wielki deweloper i Tobie się należy, a taki Kowi nie może mieć swojej szansy pisząc o pierdołach w wątku do tego przeznaczonym. Jeżeli Tobie takie zasady nie pasują, to znasz moje zdanie.

Stanowisko Rewizora jest jego stanowiskiem, z którym mogę się zgadzać lub nie. Niejednokrotnie tak bywało, że ktoś z nas się nie zgadza z pewnymi decyzjami i jest to omawiane. Jednak w drogę sobie nie wchodzimy i ostateczna decyzja pozostaje w gestii osoby, która daną karę wypłaciła.

Twoje "rzeczowe argumenty" mogę porównać do argumentów komisji Macierewicza. I tyle w ich temacie. I na zakończenie przypominam Ci, że neutralność złamałeś Ty wyjeżdżając komuś ad personam jakie to ktoś pierdoły pisze w wątku o pierdołach właśnie.

Kłódeczka po raz kolejny i zakaz pisania, starczy tej Twojej szopki w zakładanie miliona kolejnych wątków w stylu Mariusza.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: O definicji spamu ciąg dalszy.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Października 2012, 20:43:34 »
Patrykos zadaj sobie chwile trudu i przejrzyj posty jakie dodałeś - ile z nich było agresywnych względem innych użytkowników? Jesteś tolerowany długo, przepraszałeś już kilka razy za swoje wyskoki, ale widać mija troche czasu i znowu powtarzasz błędy. Skoro jesteś developerem to skup się na tym, a nie na pouczaniu administracji, my się do Twoich fachowych tematów 'poradami' nie wtryniamy.

tl;dr: "Żyj i dać żyć innym"