Do nagrania dźwięków wymagana jest akredytacja? Myślałem, że jeżeli masz dostęp (a piszesz że jesteś w stanie nagrać, więc zakładam że masz), to po prostu idziesz i nagrywasz. To już tak nie działa?
Nie warto nadużywać uprzejmości innych, bo w którymś momencie może to się nagle skończyć. W przypadku prowadzenia sprawy w oficjalny sposób można się powoływać na dotychczasową współpracę. Byłoby wręcz wskazane dla całego przedsięwzięcia, jakim jest MaSzyna, żeby wreszcie można było pochwalić się, że z kimś współpracujemy, a nie tylko sami sobie coś dłubiemy.
W tym konkretnym przypadku chodzi o to, żeby:
1) umocnić przychylność, bo trafiamy na bardzo podatny grunt;
2) wypełnić obowiązek nadany przez Administrację.
Nie wiem, czemu to tak długo trwa…
Niestety te czasy powoli mijają. Teraz żeby wejść na kabine często potrzebne jest odpowiednie pismo od przewoźnika.
Ale głupie, niepotrzebne zdjęcia z kabin nadal są dodawane w temacie "Z kamerą na PKP", więc albo to nie jest nieprawda co piszesz albo łatwo zdobyć takie pismo.
1) Zdjęcia może wykonać maszynista naszym aparatem.
2) Tu dużo zależy od szczęścia, uroku osobistego, sytuacji.
3) Często nie znaczy zawsze.
Poza tym jak zrobienie zdjęcia kabiny ma się do zorganizowania konkretnej i kompletnej sesji nagraniowej?