Autor Wątek:  Wydzielone z: Co poprawić w pierwszej kolejności?  (Przeczytany 1295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolmaszynista

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z: Co poprawić w pierwszej kolejności?
« dnia: 21 Września 2012, 12:47:22 »
Zaznaczyłem:
światła lokomotyw realistyczne,
rozruch impulsowy,(dobrze rozumiem, że wtedy można spokojnie fotografować Husarze i Elfy i PESY itd.)
ruch parowozów.
jako czwarte byłoby oświetlenie kabiny i  te całe LD lokomotyw czy coś, glosowałem tak a nie inaczej, bo nie wiedziałem co to te LD.

Jako piąte byłyby:
widoki w lusterkach.

jako szóste zaznaczyłbym:
wyświetlanie rozkładu jazdy

fajne byłyby też wspomniane komunikaty i wnętrza widziane z zewnątrz, a także

Zdania zaczynamy wielką literą. Nie zapominamy o znakach interpunkcyjnych. Piszemy poziomo. Do tego ta wiadomość nie jest skończona i nie wnosi wiele do tematu. W takim stanie nie widzę sensu abym ją poprawiał, więc bocznica. Równocześnie zapraszam do ponownego napisania wiadomości zgodnie z regulaminem.

Kamils.

« Ostatnia zmiana: 21 Września 2012, 16:06:03 wysłana przez kamils »

Offline piotrulos

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Co poprawić w pierwszej kolejności?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Września 2012, 13:50:45 »
Dlaczego w ogóle nie zrobicie projektu jako open source? Wtedy każdy co się zna mógłby dorzucić coś od siebie. Bo jak ktoś zapoda jakiś pomysł to od razu odpowiedź w stylu "Masz już to gotowe i chcesz się z nami podzielić?". Nikt nie jest jasnowidzem, aby bez wglądu do kodu coś wykombinował. A tak to nigdy się niczego nowego nie doczekamy

Nie ten temat na takie wywody.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 21 Września 2012, 14:28:32 wysłana przez Rozi »

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Wydzielone z: Co poprawić w pierwszej kolejności?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Września 2012, 14:12:31 »
Dlaczego w ogóle nie zrobicie projektu jako open source? Wtedy każdy co się zna mógłby dorzucić coś od siebie. Bo jak ktoś zapoda jakiś pomysł to od razu odpowiedź w stylu "Masz już to gotowe i chcesz się z nami podzielić?". Nikt nie jest jasnowidzem, aby bez wglądu do kodu coś wykombinował. A tak to nigdy się niczego nowego nie doczekamy

No to poleciałeś ...

Offline Jeżyk

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Co poprawić w pierwszej kolejności?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Września 2012, 14:18:06 »
Jeśli przez "wgląd do kodu" rozumiesz przeglądanie jak napisano exe czy inne pliki, to kompletnie nie wiem o co ci chodzi. Możesz przecież zrobić scenerię w której umieścisz nie swoje loki czy modele, sam na podstawie innych takowych rzeczy możesz zrobić nowe czy to chociażby textury. "Masz już to gotowe i chcesz się z nami podzielić?" - co do tej szablonowej odpowiedzi - fakt denerwuje to, ale często tylko coś takiego można odpowiedzieć kowalskiemu, który tylko proponuje a czasem domaga się aby coś zrobiono, nie proponując nic od siebie.
Powróciło średniowiecze, ale bronią nie są miecze...