Autor Wątek:  Prypeć - Czarnobyl  (Przeczytany 16796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Prypeć - Czarnobyl
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Sierpnia 2012, 20:12:20 »
Bardzo ciekawa twoja wypowiedź. Czyli jednak coś tam musi być. Amerykanie podobno mają zdjęcia z satelity jak masa betoniarek stoi w kolejce przed Prypecią.
Coś jest na pewno, tak jak pisałem chyba w pierwszym swoim poście-cała propaganda o niesamowitym promieniowaniu, skażeniach itd była po to, żeby odsunąć z tamtego rejonu ludność cywilną. Co do betoniarek, to nic nie wiem, jak byłem w Prypeci ponad 2 lata temu, nic takiego tam nie było. Husarz a masz może jakiś link do wiadomości nt. tych betoniarek, albo jakieś zdjęcia satelitarne? Z którego kierunku te betoniarki stoją, wiesz może?

Offline Husarz

  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Prypeć - Czarnobyl
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Sierpnia 2012, 20:55:57 »
Będzie ciężko, gdyż te zdjęcia to mi kolega pokazywał, który również interesuje się to tematyką. I to dobre 4 lata temu. Ale betoniarki to pamiętam, że stały na drodze w kierunku Mikołajowa.

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Prypeć - Czarnobyl
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Sierpnia 2012, 21:27:22 »
Francuzi budują w końcu nowy sarkofag, więc może o to chodziło. Nie znam okolic Prypeci i nie wiem z której strony wjeżdża się do elektrowni, więc mogę się mylić.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Prypeć - Czarnobyl
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Sierpnia 2012, 21:56:29 »
@Niebugoclaw, dlatego spytałem z którego kierunku to ma miejsce. Potem można by poteoretyzować na ten temat.

Offline Pierog_SU42

  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 40
Odp: Prypeć - Czarnobyl
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Sierpnia 2012, 13:45:57 »
No racja @Tomaszek_Lodz,bo z ruskimi to zawsze nigdy nie wiadomo,niby betoniarki, ale te beton może pójść zamiast na sarkofag to na np: wzmocnienie bunkrów albo i na budowę, bo kilka postów było napisane o jakiś "niby patrolach" które maja strzelać bez rozkazu,krótko i na temat: coś ruscy kombinują.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Prypeć - Czarnobyl
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Sierpnia 2012, 22:10:04 »
No racja @Tomaszek_Lodz,bo z ruskimi to zawsze nigdy nie wiadomo,niby betoniarki, ale te beton może pójść zamiast na sarkofag to na np: wzmocnienie bunkrów albo i na budowę, bo kilka postów było napisane o jakiś "niby patrolach" które maja strzelać bez rozkazu,krótko i na temat: coś ruscy kombinują.
Taaa... a 5 postów temu było słychać strzały... Olejmy już te "teorie spiskowe", bo znów śmiać mi się chce...