Autor Wątek:  Odp: Kasacja ET40  (Przeczytany 1532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matikolejarz

  • Wiadomości: 240
  • EP07- 361
    • Zobacz profil
    • Shakes and Fidget
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kasacja ET40
« dnia: 27 Czerwca 2012, 15:13:21 »
Szkoda że nie zrobiłeś zdjęcia. Chętnie bym je zobaczył

Regulamin zakazy 12. I do tego interpunkcja.

Kamils
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2012, 23:30:20 wysłana przez kamils »

Offline eic

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kasacja ET40
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Października 2012, 19:39:11 »
Cześć forumowicze, jestem tutaj nowy ale całkiem przypadkiem trafiłem na ten artykuł dotyczący tej lokomotywy.
Szkoda że stare, dobre, proste lokomotywy niszczeją i nikt nie chce tego zmodernizować aby mogło dalej jeździć.
Cóż, dzisiaj po prostu się nie opłaca. Szkoda, bo stare lokomotywy to prawdziwe legendy.
Widziałem wiele razy "dziewiątki" z intercity jak się zwyczajnie mówiąc zepsuły, więc taka jest dzisiejsza solidność.
Jednak chciałbym przytoczyć mądre słowa. Kiedyś się naprawiało bo tak trzeba było, a dzisiaj się wymienia na nowsze.
Przykre patrzeć na lokomotywy, które niszczeją!

Wiem, że to niemiłe, jak pierwszy post staje się obiektem modyfikacji moderatora, ale każdy użytkownik powinien zapoznać się z regulaminem i do niego stosować... Szereg jego punktów został złamanych w tym poście, a autor od paru dni się nie pojawia. W związku z tym wpis trafia na bocznicę. Jednocześnie zapraszam autora do napisania następnego postu zgodnie z regulaminem. W razie pytań i wątpliwość zapraszam na PW.

Kamils
« Ostatnia zmiana: 06 Października 2012, 17:41:44 wysłana przez kamils »

Offline zorro9696

  • Wiadomości: 49
  • ZT Ostrów
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kasacja ET40
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Października 2012, 20:15:49 »
Cytuj
Docelowo wszystkie lokomotywy serii ET40 będą złomowane. Taką decyzję podjęło PKP Cargo, które nie będzie prowadziło kolejnych modernizacji ET40. Zachowany zostanie - być może - jedynie jeden egzemplarz spośród wszystkich elektrowozów.
http://www.rynek-kolejowy.pl/35852/ET40_ida_na_zlom_Jedna_uratuja.htm

Link pojawił się w jednym z wcześniejszych postów.
ABu
« Ostatnia zmiana: 10 Października 2012, 21:36:27 wysłana przez ABu »