Autor Wątek:  Wydzielone z: Programy, które pamiętacie  (Przeczytany 1068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Wydzielone z: Programy, które pamiętacie
« dnia: 28 Czerwca 2012, 16:43:26 »
Jeżeli szanowni państwo nie interesujecie się piłką nożną lub inną dyscypliną sportową to proponuję wyrzucić TV przez okno.

Szczególnie TuskVN jest nic nie wartą telewizją a całkowitą papkę mózgową robi TVP. Flagowym kanałem prowadzącym to kompletnego paraliżu umysłowego i całkowitego zniekształcenia rzeczywistości jest TVP INFO. Nikomu nie życzę aby był w jakikolwiek sposób, kiedykolwiek zmuszony oglądać program "Minęła dwudziesta" bo to grozi wariatkowem.

Należy pamiętać iż reklamy to działające na podświadomość i psychikę oszukańcze próby wciśnięcia nam bubli i różnego szmelcu którego w ogóle nie potrzebujemy - tutaj przoduje Polsat i TVN.

Nie wiem jak jest na innych 150 czy 200 kanałach:D ale kto by miał czas siedzieć całymi dniami przed telewizorem.

Chciałbym polecić swoje źródło wiadomości ale niestety tutaj nie mogę. Każdemu mogę za to wysłać linka na PW.

ZWŁASZCZA drodzy koledzy ZWŁASZCZA! Nie polecam oglądać programów informacyjnych typu "Wiadomości", "Fakty", "Panorama", "tfu-INFO-serwis", "Informacje" gdyż przedstawiane w nich treści są w znacznej mierze nie zgodne z rzeczywistością.
.

Offline raf49

  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Programy, które pamiętacie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwca 2012, 17:40:02 »
@Eisenmann twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tematem i nie wnosi nic do niego, wydaje mi się że każdy z nas potrafi wyciągać wnioski z tego co ogląda i z wiadomości w nich przekazywanych i konfrontować je z innymi źródłami informacji. Widzę, że nie wymieniłeś tylko jedynej słusznej i nie omylnej stacji pewnego ojca redemptorysty przepraszam za ot.

Zgadzam się z powyższym. Bocznica.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2012, 18:08:41 wysłana przez ZiomalCl »