Ankieta

Jaka jest Twoja opinia nt. wulgaryzmów w nagraniach radiowych i plakatów z "panienkami" w kabinach?

Jestem pełnoletni. Wulgaryzmy i panienki mają bezwzględnie być.
42 (16.5%)
Jestem niepełnoletni. Wulgaryzmy i panienki mają bezwzględnie być.
12 (4.7%)
Jestem pełnoletni. Wulgaryzmy i panienki powinny być, ale jak nie będzie, też dobrze.
46 (18.1%)
Jestem niepełnoletni. Wulgaryzmy i panienki powinny być, ale jak nie będzie, też dobrze.
16 (6.3%)
Jestem pełnoletni. Wulgaryzmów i panienek nie powinno być lub wydzielone do osobnej paczki "+18"
39 (15.4%)
Jestem niepełnoletni. Wulgaryzmów i panienek nie powinno być lub wydzielone do osobnej paczki "+18"
8 (3.1%)
Jestem pełnoletni. Jest mi to obojętne.
67 (26.4%)
Jestem niepełnoletni. Jest mi to obojętne.
24 (9.4%)

Głosów w sumie: 254

Głosowanie skończone: 17 Czerwca 2012, 12:18:28

Autor Wątek:  Wulgaryzmy w radiu i panienki w kabinach  (Przeczytany 63205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Wulgaryzmy w radiu i panienki w kabinach
« Odpowiedź #150 dnia: 02 Czerwca 2012, 00:44:39 »
Krzysiek 626,

Osobiście znam ludzi którzy jak np. gołąb im narobi na głowę to mówią 'truskawka' albo 'pomidor' lub 'kwiatek' czy coś w tym stylu. Ale takich osób jest mało, znam też ludzi którzy oglądają KLAN i M JAK MIŁOŚĆ i też im się to podoba. Ale na kolei jak i wszędzie sami tacy nie pracują i to powinno być odwzorowane w symulatorze. Ja zdaje sobie jednak sprawę że to jeden z najmniejszych problemów jednak mimo wszystko jest jak opiłek metalowy w oku.

No i nawet kobieta nie ma nic przeciwko przedstawicielkom swojej płci widniejącym w kabinach i przekleństwach - być może jedyna na tym forum a mądra patrz...

Swoją drogą te zdjęcia w kabinach są bardzo eleganckie a nie wulgarne, nie wiem czy to rzeczywiście takie były w realu czy wstawili je tam autorzy ale tak czy siak są w bardzo dobrym guście:)

Ja też nie odpalam symulatora żeby się napalać tylko pojeździć pociągiem.

A teraz lato idzie, zaczną chodzić wyzywająco ubrane dziewczyny. Za pewne nie jedna zahaczy o jakiś dworzec a nawet peron:)
Trzeba by pomyśleć o jakimś nowym modelu ludka peronowego a raczej modelce haha:)
.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Wulgaryzmy w radiu i panienki w kabinach
« Odpowiedź #151 dnia: 02 Czerwca 2012, 08:07:24 »
O plakatach nie napisałem nic, co świadczy że jestem przeciwny (może ktoś powiesi jakiś plakat z facetami dla kobiet?). Mam dość na co dzień przekleństw, nie odzwierciedlają pracy maszynisty, nie są specyfiką tylko tego zawodu, nie są specyfiką żadnego zawodu. To tylko ludzkie zachowanie i nic więcej. To nie jest symulator życia i nie ma potrzeby tego propagować. Nawet nie ma się czym chwalić.
Nikt nikomu nie broni puścić wiąchę przed monitorem, do bólu i zdarcia gardła.
Co do kobiet że są, za. Wyobraźcie sobie, 13 stoi na peronie i woła do niej maszynista z epoki:
Cytuj
cześć lalunia, k.... jak się masz?

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Wulgaryzmy w radiu i panienki w kabinach
« Odpowiedź #152 dnia: 02 Czerwca 2012, 08:10:50 »
Ludzie niektórzy z Was powoli zaczynają popadać w paranoje i sami dorabiacie sobie resztę.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Wulgaryzmy w radiu i panienki w kabinach
« Odpowiedź #153 dnia: 02 Czerwca 2012, 08:16:36 »
Ludzie niektórzy z Was powoli zaczynają popadać w paranoje i sami dorabiacie sobie resztę.
Paranoją jest forsowanie nagrań z wiadomymi tekstami. Nawet jeżeli większość z Was jest za, to ja nie muszę Wam klaskać.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Wulgaryzmy w radiu i panienki w kabinach
« Odpowiedź #154 dnia: 02 Czerwca 2012, 09:59:26 »
Samą w sobie dyskusję zamykam, gdyż temat uważam za wyczerpany.