Autor Wątek:  Wydzielone z: Plany, schematy - pojazdów, obiektów, itp.  (Przeczytany 1730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Szkoda tylko, że płatne...
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Plany, schematy - pojazdów, obiektów, itp.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marca 2012, 12:41:16 »
@Quark raczej Cię to nie powinno dziwić, bo jakby nie spojrzeć dziś praktycznie za wszystko trzeba płacić i ma swoją jakąś określoną cenę.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Wydzielone z: Plany, schematy - pojazdów, obiektów, itp.
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marca 2012, 12:53:12 »
Dziwić nie dziwi bo i dlaczego. Tyle tylko, że bardziej przydatne by były te mimo wszystko bezpłatne.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Plany, schematy - pojazdów, obiektów, itp.
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marca 2012, 13:04:38 »
A no to pewnie, że tak. Zgadzam się z Tobą, ale co zrobić takie czasy, nic się na to nie poradzi. Jedni tworzą za free, a jeszcze inni na tym zarabiają. Kiedyś byłem oburzony jak to tak można, ale teraz powiem, że rozumiem takie osoby, bo poświęcają mnóstwo czasu i energii by tworzyć. A dziś jak wspomniałem wcześniej niestety wszystko kosztuje. Jakby nie spojrzeć jakieś koszty jednak ponoszą mimo wszystko i chcą by przynajmniej jakaś część im się wróciła.
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2012, 13:05:55 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Wydzielone z: Plany, schematy - pojazdów, obiektów, itp.
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marca 2012, 13:40:06 »
Dyskutujemy o "oczywistych oczywistościach". Wydzielam na bocznicę, bo zaśmiecamy wątek.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t