Autor Wątek:  Paczka Całościowa 2010 - pytania  (Przeczytany 2739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline junio021

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Paczka Całościowa 2010 - pytania
« dnia: 09 Marca 2012, 20:00:38 »
Witam jestem tu nowy na forum. Tak sobie przeglądam wasze forum bo zassałem nie dawno EU-07 z nowym patchem i mam kilka uwag dotyczących ów paczki. Jakiś rok temu też miałem ten symulator i mi się spodobał lecz nie dawno robiłem formata i na nowo musiałem sasysać. Ale to nie na temat sory. Więc tak moje uwagi dotyczącej tej paczki
-Jako pierwsze co rzuca się w oczy to brak czuwaka na wszystkich misjach w poprzedniej wersji był i trzeba było się pilnować a tu nie ma i to jest lipa
-po drugie w czasie gry praktycznie na każdej misji zauważyłem że pociągi jadące z naprzeciwka mają podniesione oba pantografy co do tego nie może dojść na serio więc i w symulatorze też nie
 
PS. przepraszam jeżeli już istnieje podobny temat do mojego i miałem się tam wypowiedzieć a nie zakładać nowy ale tak jak pisałem na początku jestem nowy na forum i nie znalazłem nic na ten temat.
"Proszę o Odp w mojej sprawie czy to można jakoś naprawić ?"

Pisanie nie na temat, błędy w pisowni, nieodpowiedni temat wypowiedzi (który od razu zmieniam). Podsumowując, złamano kilka punktów regulaminu. Jak to ktoś ładnie napisał, bycie nowym nie zwalnia z myślenia i stosowania się do zasad.
Proszę poprawić wiadomość w ciągu 24 godzin, inaczej zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Winger


Update: No cóż, kolega się jeszcze od wczoraj nie zalogował, dam mu jeszcze trochę czasu.
Winger


Brak reakcji pomimo logowania na forum. Zgodnie z tym co obiecał Winger.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2012, 09:20:35 wysłana przez REWIZOR »

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Paczka Całościowa 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marca 2012, 21:08:40 »
Jeżeli już to PC2010. PC2011 dopiero wyjdzie. :)

Cytuj
po drugie w czasie gry praktycznie na każdej misji zauważyłem że pociągi jadące z naprzeciwka mają podniesione oba pantografy co do tego nie może dojść na serio więc i w symulatorze też nie

Z jakiego exe korzystasz? Sprawdź na najnowszym ( 291 ) powinno być wszystko ok, tak jak u mnie.

Cytuj
Jako pierwsze co rzuca się w oczy to brak czuwaka na wszystkich misjach w poprzedniej wersji był i trzeba było się pilnować a tu nie ma i to jest lipa

Może masz na myśli SHP? Czuwak jest zawsze. Możliwe, że masz włączony tryb debugmode.  RAINSTED-> Ustawienia -> Tryb testowy ( debugmode )

Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Paczka Całościowa 2011
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marca 2012, 09:07:24 »
Z jakiego exe korzystasz? Sprawdź na najnowszym ( 291 ) powinno być wszystko ok, tak jak u mnie.
Jeśli AI głupieje to na pewno korzysta z nowego EXE (głupieje bo praktycznie AI zostało przewrócone do góry nogami w nowych EXE <na korzyść> ale scenerie nie są do tego przystosowane).
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline BLAcKboY

  • Wiadomości: 440
  • Trydencki monarchista
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marca 2012, 19:22:14 »
A tak z zupełnie innej beczki. Rok 2011 już dawno za nami. Niedługo skończy się pierwszy kwartał roku 2012.
Skoro już Paczki Całościowe mają w swojej nazwie rok wydania, to czy nie powinno się pominąć rok 2011, i mówić o PC 2012?
My personal favourites: 2TE10, 240 and 750
Fan mjuzjk 1
Fan mjuzjk 2

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marca 2012, 19:22:38 »
Nie. Np. Telekamery 2011 dostajesz w 2012.
Pozdrawiam

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Marca 2012, 19:23:58 »
Przyjęło się że PC nie są nazwane wg roku wydania tylko roku który obejmują.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Marca 2012, 19:25:06 »
Wystarczy, temat otwarty tylko dlatego, że autor pierwszej wiadomości ma dokonać poprawek.
Pozdrawiam

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Marca 2012, 19:49:35 »
Do tematu: Nie do końca rozumiem tej nie cierpliwości co do wydania w publikacjach nowej paczki całościowej. Podniecenie, a za razem wymuszenie w niczym nie pomoże. Ja jestem tego zdania, żeby dać sobie spokój z tego typu postami. Tu chodzi o jakość, a nie ilość. Niech nawet kolejna paczka pojawi sie w roku 2013, ale wtedy wszyscy będą zadowoleni. Dajcie wszystkim czas i proszę o cierpliwość.

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Marca 2012, 20:03:58 »
Tyle, że jak Ra napisał to najlepiej gdy paczka ukazuje się często bo można szybko eliminować błędy i ujednolicać.
Solo oración!

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Marca 2012, 20:09:19 »
Tyle, że jak Ra napisał to najlepiej gdy paczka ukazuje się często bo można szybko eliminować błędy i ujednolicać.
O to się nie martw. Od tego są odpowiedni ludzie, którzy się na tym znają i co najważniejsze: zanim cokolwiek trafia do publikacji jest gruntownie testowane. O czym ja sam osobiście się przekonałem - wysyłając własne produkcje audio. Powiem krótko: byle co nie przechodzi.

Offline samja

  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Paczka Całościowa 2010 - pytania
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Marca 2012, 01:47:59 »
Tyle, że jak Ra napisał to najlepiej gdy paczka ukazuje się często bo można szybko eliminować błędy i ujednolicać.
O to się nie martw. Od tego są odpowiedni ludzie, którzy się na tym znają i co najważniejsze: zanim cokolwiek trafia do publikacji jest gruntownie testowane. O czym ja sam osobiście się przekonałem - wysyłając własne produkcje audio. Powiem krótko: byle co nie przechodzi.
Wszystko co najlepsze i piekne... szkodzi zdrowiu. W dobrym tego slowa znaczeniu. ;)