Autor Wątek:  Mogę zrobić każde nagranie rozmów przez radio-propozycja dla twórców scenerii.  (Przeczytany 163708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Byłem pewny, że zauważyłeś pliki w testach.
Osoby bez pozycji nie widzą postów z testu dodatków, jeśli nie są autorami wątku.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
No...to szybko się o tym dowiaduję ;) Odbiegając troszkę od wątku:czyli innych testów nie widzę oprócz swoich? Czego może oczekiwać zwykły forumowicz ;) Szkoda, no. Administracja - to dajcie jakąś rangę, bo sam pewnych rzeczy jestem ciekawy. W sprawach wszelakich związanych z audio jestem wstanie pomóc itd.
@Tomaszek_lodz - jak nie znasz tych nagrań, to daj znać na priv i wyślę do zapoznania się.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
No...to szybko się o tym dowiaduję ;) Odbiegając troszkę od wątku:czyli innych testów nie widzę oprócz swoich?
Tak. Test dodatków jest otwarty dla testerów oraz developerów, którzy znają się na strukturze MaSzyny i są w stanie nakierować userów wrzucających dodatek na właściwy tor.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
@Benek - dzięki za konkretną odpowiedź. Ja rzeczywiście w tym nie wiele mógłbym pomóc ;)
Do tematu: wrzucam do załącznika jedną z zapowiedzi stacyjnej dla linii 546, sceneria EU07 pospieszny, a teraz już jako TLK. Dla wszystkich ;)

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Zapowiedź zrobiona fajnie tylko ten sygnał na początku...Sektor wyślij do mnie twoją zapowiedź na PW albo na maila, ja dodam realny dżingiel, a dysponuję paroma wersjami z różnych stacji w Polsce. Chyba będzie lepiej prawda?

EDIT 16:40 Postanowiłem jednak nie czekać na @Sektora i pozwoliłem sobie na małą poprawkę jego nagrania zapowiedzi. Dodałem oryginalny gong rodem ze Szczecina. Myślę, że jest mniej sztucznie niż w pierwszej wersji. Proszę o opinie, naturalnie jeśli coś to poprawię.
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2012, 16:38:58 wysłana przez Tomaszek_Lodz »

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
@Tomaszek_Lodz - jest również dobrze. W ogóle to uważam, że musimy wszystko zrobić wspólnie od nowa. Nie było mnie jakis czas na forum, bo kupiłem nowy komputer i jak wiadomo muszę wszystko doprowadzić do ładu. Jutro będę od rana do dyspozycji.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
No więc, czekam na stenogram od jednego kolegi, zatem będzie sporo roboty.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
No więc, czekam na stenogram od jednego kolegi, zatem będzie sporo roboty.
Troszkę czasu już minęło i nic? Chyba,że nadal echo :(

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Sektor, a nie nagrywałeś ostatnio rozmów, ani zapowiedzi stacyjnych? Chyba były takowe, nie?:) Na razie zrobione zostały dwa projekty na zamówienia, wspólnie z @Kronika13 zresztą (podziękowania), czekamy na dalsze propozycje zatem.
« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2012, 12:11:12 wysłana przez Tomaszek_Lodz »

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Sektor, a nie nagrywałeś ostatnio rozmów, ani zapowiedzi stacyjnych? Chyba były takowe, nie?:) Na razie zrobione zostały dwa projekty na zamówienia, wspólnie z @Kronika13 zresztą (podziękowania), czekamy na dalsze propozycje zatem.
Oczywiście, że nagrywałem, ale miałem na myśli jeszcze inne zapotrzebowania na nagrania.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
No niestety, na razie jesteśmy bezrobotni:)

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Mam pytanko dla twórców scenerii itd: W nie dalekiej przeszłości tworzyliśmy nagrania radiowe i stacyjne dla poszczególnych scenerii, jednak one nie znalazły miejsca w paczce PC 2011 - dlaczego?

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Dlaczego nie ma zapowiedzi Bałtyku Ci nie odpowiem, bo nie było mnie wtedy w devs i jest to pytanie do WPC. Natomiast co do Drawinowa: Dźwięki są, ale nigdy się nie odtworzą, bo nie ma eventów w scenerii. Musielibyście się dogadać z jakimś scenarzystą lub zrobić to samemu (właściwie, to niewiele roboty). Wtedy będzie można je wydać.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline MasterYoda

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 839
  • Mistrz ściemy, Pan Andrzej.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 71
Wtedy to ja się tym zajmowałem ale coś nie tak było z eventlauncherami tzn coś źle w składni miałem i zarzuciłem to. Może coś pomyśl nad tym.
Panie Darku, my też możemy prosić?

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Po co do nagrań używać eventlaunchera? Nie łatwiej eventami w torach lub nowocześnie - odcinkami izolowanymi? Z resztą, tak się nawet nie da tego zrobić, chyba że mają to być wyłącznie "przeszkadzajki".
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline MasterYoda

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 839
  • Mistrz ściemy, Pan Andrzej.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 71
To było gdy mój zakres wiedzy był "nieco" mniejszy;)
Panie Darku, my też możemy prosić?

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Dodając - powiem, że poświęciliśmy sporo czasu i te nagrania są na bardzo dobrym poziomie - szkoda byłaby nie umieszczając ich w sceneriach.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
... i te nagrania są na bardzo dobrym poziomie...
Twoje poprawki nie były na dobrym poziomie, więc zrezygnowałem z pomocy.

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
@sektor77, rozumiem że te nagrania są wysokiej jakości (przynajmniej wg Ciebie - sam ich nie odsłuchiwałem), ale dodatek jest niekompletny, nie można go opublikować. Dodatek będzie kompletny gdy dodacie eventy. Dogadajcie się z jakimś scenarzystą, który ma trochę wolnego czasu lub dajcie ogłoszenie na forum w odpowiednim dziale jeśli sami nie umiecie tego zrobić.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Z tego co mi wiadomo, że @Tomaszek_Lodz wysyłał dla kogoś kto się tym zajmował. Dalszego ciągu nie znałem.

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6089
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Cześć. Jeżeli chcesz pomóc, żeby względnie szybko ukazały się dźwięki, to za pomocą podglądu terenu pospisuj przybliżone współrzędne miejsc emisji dźwięku, to wtedy była by robota na jeden wieczór.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Ja nie pamiętam komu to wysyłałem, z całą pewnością były to dwie, może trzy osoby, które zamawiały konkretne nagrania do konkretnych scenerii. Osoby te także zobligowały się do umieszczenia nagrań w sceneriach.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
No...to co tą są za żarty ? Ja jako zwykły user nie posiadam możliwości do zobaczenia przeprowadzanych testów, oprócz własnych. W tej chwili oczekuję odpowiedzi od administracji, która musi wiedzieć wszystko co się dzieje i nadczym się pracuje. To jest chyba jakiś żart z ludzi, którzy poświęcają własne umiejętności i czas na potrzeby Symulatora EU07.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
W tej chwili oczekuję odpowiedzi od administracji, która musi wiedzieć wszystko co się dzieje i nadczym się pracuje.

Masz jakiś błędny tok rozumowania. To, nad czym pracują użytkownicy to jest wyłącznie ich sprawa. Po latach doświadczeń z hejterami, którzy rozpowszechniali co się da na lewo zapanowała słuszna tendencja. Autorzy nie chwalą się nikomu z prac. Do nas (Test dodatków) trafiają dodatki wyłącznie uznane za zakończone.

Ścigaj tych, do których Twoje nagrania trafiły.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwca 2012, 18:32:06 wysłana przez ZiomalCl »

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
@ZiomalCl - mój tok rozumowania jest na dobrym poziomie i proszę nie odnoś się młody człowieku do poziomu mojej inteligencji oficjalnie na tym forum. Odpowiedziałeś mi na pytanie jako przedstawiciel administracji, ale tak na prawdę nic z tego nie wynika. (jednak dzięki za to wielkie) Ten temat nie jest założony raptem od dwóch dni, tylko nieco dłużej i ludzie, którzy brali udział w tym wątku byli zainteresowani. Okazuję się jednak, że to było bez sensu - według myślenia pewnych osób, którzy prosili o nagrania. Ja nie będę szukać tych osób, bo to byłoby jakimś żartem itp.
Dla mnie w takiej sytuacji jest temat zamknięty i dzięki za obszerną odpowiedź.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
@ZiomalCl - mój tok rozumowania jest na dobrym poziomie i proszę nie odnoś się młody człowieku do poziomu mojej inteligencji oficjalnie na tym forum. Odpowiedziałeś mi na pytanie jako przedstawiciel administracji, ale tak na prawdę nic z tego nie wynika.

Nie odnoszę się do Twojej inteligencji, tylko do Twojego zarzutu jakoby jesteśmy alfą i omegą i wiemy wszystko, co ludzie kiszą na dyskach. I to jest właśnie ten błędny tok rozumowania. Takich rzeczy trzeba pilnować, a nie potem pisać że to żart.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Właśnie o to chodzi, że ja nic nikomu nie zarzucam :) tylko chodzi mi o to, gdzie lub do kogo trafiły - a były te prace robione tylko i wyłącznie na potrzeby (zamówienia) konkretnych scenerii. Ja nie chce żadnego konfliktu - tylko zwykłej, ale konkretnej odpowiedzi.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Pewne osoby zamawiające pamiętam, ale nie chce tutaj nikomu nic wytykać na forum. Mam nadzieję, że osoby te same "przypomną sobie" o swoich zamówieniach. Tak poza tym @Sektor masz rację, nie widzę również sensu cokolwiek robić, skoro nikt potem tego nie wykorzystuje. Poczekam jeszcze kilka dni, może jednak ktoś coś z tego zrobi, jak nie będzie odzewu, zamknie się temat i tyle. Po co te niepotrzebne dyskusje?

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6089
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Przed chwilą zacząłem wpisywanie dźwięków dla Bałtyku. Przerobiłem już wjazd do Alkowic.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
@matek123, i tak trzymać:)