Autor Wątek:  Ogłoszenie sprzedazy makiety w skali TT  (Przeczytany 2145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Ogłoszenie sprzedazy makiety w skali TT
« dnia: 05 Lutego 2012, 13:49:37 »
Witam wszystkich forumowiczow. Na poczatku informuje iż to ogłoszenie zostało zamieszczone za zgoda administracji forum, za co serdecznie dziekuje.

Mam do sprzeania makiete w skali TT do wykonczenia. Polozone jest torowisko. Rozjazdy nalezy sobbie polaczyc by mozna bylo nimi sterowac z pulpitu. Makieta posiada wymiar 200x90. Z wielu powodow jak i braku czasu na dalsze zajmowanie sie tym, jestem zmuszony sprzedac powyzszy przedmiot. Przyszly nabywca oprocz tego co widzi otrzyma caly tabor jaki posiadam i inne drobiazgi, jakie uda mi sie odnalezc a sa ta min bodajze 2 albo 3 domki, kilka drzewek, samochody w skali tt kilka semaforkow 2 komorowych, klawiature sterownicza kilka wskaznikow. Zdjecie pokazuje ogolny zarys przedmiotu.

Tabor to 4 lokomotywy w srednim stanie ale jezdzace + 5 lokomotyw wersji start bardziej na bocznice niz do jazdy chociaz wszystkie na chodzie. Okolo 30 wagonow zarowno osobowych jak i towarowych (dokladnie nie liczylem). Jest w tym kilka nowych w stanie modelarkim ale tez spora czesc takich ktore bardziej jako "zlom" na bocznice sie nadaja.

Ogloszenie to ma charakter bardziej jako "oddam w dobre rece" niz handlowy. Niechce na tym zarobic a pieniadze za jakie to wystawiam sa symboliczne.

Cena to 1000 zl nie ulegajaca negocjacji.

Odbior wylacznie osobisty. Platnosc przy odbiorze. Nie sprzedaje tego w czesciach tylko i wylacznie w calosci od razu.

Pozdrawiam wszystkich. Zainteresowanych prosze o kotakt przez GG lub PW bez zasmiecania tego watku.
« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2012, 13:52:30 wysłana przez REWIZOR »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015