Autor Wątek:  Zdemolowali pociąg KM  (Przeczytany 3557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sodabeer

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zdemolowali pociąg KM
« dnia: 06 Stycznia 2012, 16:02:47 »
"W czwartek wieczorem grupa około 20 chuliganów wszczęła awanturę w pociągu Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Wileńska-Małkinia. W wyniku szarpaniny poturbowani zostali konduktor i maszynista, który z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Policja zatrzymała dwóch 21-latków, mieszkańców okolicznych miejscowości."

Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/title,Zlamali-maszyniscie-nos-zdemolowali-pociag,wid,14144573,wiadomosc.html?ticaid=1db10.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Zdemolowali pociąg KM
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Stycznia 2012, 17:43:33 »
Wysoka skuteczność działania policji i SOK... 2/20. Potem okaże się, że są bezrobotni i dostaną miesiąc więzieniu w zawieszeniu na rok.

Offline EU40

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2206
  • MD Kraków Prokocim
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 397
Odp: Zdemolowali pociąg KM
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Stycznia 2012, 18:09:35 »
http://kontakt24.tvn.pl/temat,awantura-w-pociagu-pobili-maszyniste,165533.html
Tu też niecoś o tym bezczelnym napadzie. Oto dlaczego kolejarze powinni nosić mundury z orłem na czapkach. Dodatkowy wyrok za znieważenie godła.
Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę.

Offline Irek_Wd

  • Wiadomości: 550
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Odp: Zdemolowali pociąg KM
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Stycznia 2012, 10:44:07 »
Ja bym im kazał zapłacić za remont kibla plus jeszcze nawiązka w wysokości kosztów wybudowania EN57 w nowych złotych. Nie wiem ile to jest, ale uważam,że dużo.

Offline LHS_ST40S

  • Wiadomości: 472
  • OSx86 is the best!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Zdemolowali pociąg KM
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Stycznia 2012, 17:58:37 »
Tabor niszczyli i będą niszczyć - normalka, bo wandale wszędzie są, ale pobicie mechanika to już czyste chamstwo.
Cud zdarza się tylko kiedy nie ma znaczenia.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Zdemolowali pociąg KM
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Stycznia 2012, 19:31:20 »
Tabor niszczyli i będą niszczyć - normalka, bo wandale wszędzie są, ale pobicie mechanika to już czyste chamstwo.
Jedno i drugie to patologia, nie rozumiem czemu mam tolerować wandalizm, a złorzeczyć na pobicie.
Ci co biją też są wszędzie, jak wandale.

Offline Preki

  • Wiadomości: 309
  • My name's not Shane, kid!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 42
Odp: Zdemolowali pociąg KM
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Stycznia 2012, 19:59:24 »
Jeździłem już tam jako ankieter, dwukrotnie. Ta linia to czyste wariactwo. Jeśli w dniu pobicia odbywała się "impra" w dyskotece znajdującej się w Mokrej Wsi, to wszystko jasne. Bandy bydła stamtąd jeżdżą na rozróby we wspominanej dyskotece. W Zielonce dzieci wybijają szyby znalezionym tłuczniem, w moim pociągu poleciała jedna, zadzwoniłem do kumpla, jemu poszło z siedem. To było w 2009, a po dziś dzień nie rozumiem, dlaczego akurat tam jest do tego stopnia nasilona patologia?

Choć i tak nie przebije jednego - jak w czasie służby mojego kolegi ktoś zrobił kupę na środku podłogi w EN57... (tak, na tej linii).
Życie to nie gra... to symulator.