Autor Wątek:  Propozycje zmian w symku i na stronie  (Przeczytany 3595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dehu

  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Propozycje zmian w symku i na stronie
« dnia: 11 Września 2004, 12:44:26 »
Prośba:
1. światełka na końcu pociągu
2. dzwięki przy przejazdach kolejowych (takie miłe dzwoneczki) :)
3. do bardziej do adminów czy kogo tam.. o zrobienie pożądku z trasami,  bo często sa one poukrywane wśród wielu rozmów i trudno je wychwycić, a są one warte zauważnia, a nie będę wpisywał w szukajce czegoś o czym nie wiem że istnieje :)
z góry dziękuje :) prosze o rozpatrzenie na najbliższym zebraniu ;)
Teraz to mnie to lotto..
Dzień bez wazeliny dniem straconym..

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Propozycje zmian w symku i na stronie
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Września 2004, 13:14:55 »
Odpowiadam, choć adminem nie jestem:

Ad1. Było to na forum.... Działały ze wcześniejszymi wersjami, więc nie wiadomo, dlaczego nie działają teraz..... Było to omawiane na forum

Ad2. U mnie działały... tylko po zainstalowaniu paczk 160704 unoff. nie działają (albo ich nie słychać)  ale mi to nie przeszkadza...

Ad3. Tu chyba będzie kłopot... A czemu? Bo na forum są trasy w wersji beta, unofff... i domo, więc jakby się dało do działu download/trasy, to byłoby potem na forum więcej pytań dlaczego to a tamto w trasie XXXX nie działa, a z kolei niektóre linki są już dawno nieaktywne, bo np. twórcy tras wystawiają swoje dzieła na 24h.... i po tym czasie nie są już dostępne. Więc byłby kłopot z ściągnięciem traski....

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Propozycje zmian w symku i na stronie
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Września 2004, 13:22:21 »
Ok zgadzam sie ale gdyby na stronie maszyny dodac dział "NIEOFICJALNY DOWNLOAD"  z informacja ze za jego sprawne lub niesprawne dzialanie autorzy nie odpowiadaja?

Mogło by to być każdy mógłby tam wrzucac swoje dziela wersje testowe swoich tras, tekstur itp.

Oczywiscie jakby admin zaakceptował czyjes dzieło i zakwalifikował do oficjalnych to mogło by się znaleść w głównym downloadzie.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Propozycje zmian w symku i na stronie
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Września 2004, 13:33:39 »
Cytat: "EP08_015"
Oczywiscie jakby admin zaakceptował czyjes dzieło i zakwalifikował do oficjalnych to mogło by się znaleść w głównym downloadzie.


Hmmm... tu też może być problem, bo Admin może nie mieć czasu "testować" tych tras :) A sama akceptacja opierałaby się na jego subiektywnej ocenie....

Nie chcę tu w żaden sposób sugerowć, że Admin wrzucałby to, co mu się podoba, ale pomysł jest wart rozpatrzenia... Więc czekać tylko należy na wypowiedź Admina.

hunter

  • Gość
Propozycje zmian w symku i na stronie
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Września 2004, 14:27:44 »
Dzwonki słychać tylko, jak sie otwierają i zamykają rogatki. Jak przejazd jest bez rogatek, to nie wiem.

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Propozycje zmian w symku i na stronie
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Września 2004, 16:54:00 »
Witam!!!
Co do działu unofficial download to dobry pomysł. Proponuję zrobienie czegoś takiego: w dziale tym można by zakładać tylko nowy temat z linkiem do jakieś trasy, textury itp. Userzy mogli by się wypowiadać na temat nieoficjalnej paczki itp. Wszystkie inne wątki powinny być usuwane (w rzeczy samej zależy to tylko od userów - jesli zastosują sie do regulaminu to wtedy nie będzie potrzeba niczego usówac).
Druga sprawa - to co ma znaleść się w dziale download to ma decydować o tym autor a nie admin - wkońcu to autor jest twórcą.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Propozycje zmian w symku i na stronie
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Września 2004, 19:06:21 »
Co do Downloadu... Większość tras publikowanych na Forum (przynajmniej ostatnio) to trasy nie ukończone na tyle, aby móc je publikować na stronie symka. Trzymam rękę na pulsie i uruchamiam większość tras publikowanych na Forum. Poza tym gdyby autor trasy chciał jej dodania na stronę, to by ją zgłosił. A zgłoszeń do Download dawno nie było...
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek