Autor Wątek:  Rumun ST-43, pytanie.  (Przeczytany 3542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Rumun ST-43, pytanie.
« dnia: 16 Listopada 2011, 09:58:50 »
Witam, mam PC2010 i chciałbym mieć w kolekcji ST-43 i pytanie moje brzmi: Czy jeżeli pobiorę te pliki: http://eu07.pl/download/pojazdy/st43.html i zainstaluje to czy będą one że tak powiem 'kompatybilne' z PC2010?

I czy trzeba pobrać wszystkie czy tylko te najnowsze?

Zapomniałem dodać że mam wersje TGA choć nie wiem czy to ma znaczenie....
« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2011, 10:04:14 wysłana przez Eisenmann »
.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Rumun ST-43, pytanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopada 2011, 10:08:00 »
Przeczytaj readme.html, tam jest odpowiedź. A poza tym czemu sam tego nie sprawdzisz?

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Rumun ST-43, pytanie.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopada 2011, 14:02:30 »
W readme html pisze że dodatki wydane przed 11.04.2011r. są z z PC 2010 niekompatybilne ale dotyczy to zwłaszcza tras, z taborem jak jest? Więc jest napisane niejasno w sumie gdyby pisało tam że  - nie wiadomo czy będzie działać - to wyszło by na to samo.

Pozostają zatem eksperymenty, swoją drogą skoro jest dział download z różnym taborem to powinno być napisane co do czego i co z czym jest kompatybilne bo tu jest generalnie bajzel.

Za każdym razem trzeba robić jakieś śledztwo a prościej było by w dziale download napisać - ten szajs jest do tego a tamten do tego:) I było by wygodniej, prościej, przejrzyściej.

Pozdrawiam:)
.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Rumun ST-43, pytanie.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopada 2011, 14:20:27 »
Pozostają zatem eksperymenty, swoją drogą skoro jest dział download z różnym taborem to powinno być napisane co do czego i co z czym jest kompatybilne bo tu jest generalnie bajzel.
Za każdym razem trzeba robić jakieś śledztwo a prościej było by w dziale download napisać - ten szajs jest do tego a tamten do tego:) I było by wygodniej, prościej, przejrzyściej.
Bardzo dobry pomysł. Przeanalizuj więc co pasuje do czego, gdzie konieczne są jakieś poprawki aby działało z ostatnią PC, opublikuj na forum raport i dopisze się te informacje na stronie.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Rumun ST-43, pytanie.
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopada 2011, 14:23:44 »
Tylko się nie zawiedź, model jest ciężki, ma całą masę błędów, nawet fizyka jest od elektryka OIDP.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Odp: Rumun ST-43, pytanie.
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudnia 2011, 20:24:33 »
Za każdym razem trzeba robić jakieś śledztwo a prościej było by w dziale download napisać - ten szajs jest do tego a tamten do tego:) I było by wygodniej, prościej, przejrzyściej.
Chciałem tak zrobić i jest taka możliwość. Niestety nikt się nie garnął do wykonania tej żmudnej pracy, więc zostało jak było. Jak już zrobisz jakieś śledztwo, to załóż wątek na forum, mogę Ci też udostępnić hasło do modyfikowania opisów i tagów w downloadzie.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni