Autor Wątek:  Problem z Rainsted  (Przeczytany 2226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krystian26

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z Rainsted
« dnia: 16 Grudnia 2011, 09:31:04 »
A mianowicie , po wypakowaniu paczki 2010 , i uruchomieniu Rainsted wybrałem skład do jazdy i po zatwierdzeniu przyciskiem " uruchom symulator " , pokazały mi się informacje startowe , i tu jest problem , bo mam te ikonki pełny ekran , tryb testowy, zapis fizyki , itd.. Ale brak ikonki " uruchom symulator " i (  zmien opcje , przerwij , drukuj opis ) . I nie mam pojęcia co mam z tym zrobi , i proszę o pomoc.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problem z Rainsted
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudnia 2011, 09:52:06 »
Hej jeśli ten problem dotyczy startera Rainsted powinien być w dziale podrzędnym Pomocy Doraźnej Rainsted. Co to Twojego problemu masz dwa jego rozwiązania. Pierwsze to w starterze zakładka Ustawienia odznacz opcje Opis sterowania. Drugie to sprawdź jakie masz u siebie zaznaczone ikony w opcji Widok, znajdziesz ją klikając prawym przyciskiem myszy np na Pulpit. Jeśli są zaznaczone duże ikony, to zmień na średnie i powinno być ok.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Problem z Rainsted
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudnia 2011, 09:56:14 »
Masz za małą rozdzielczość monitora. Trzeba ustawić minimum 1024x768 we właściwościach ekranu.
Na pulpicie naciskasz prawy przycisk myszy, z menu kontekstowego wybierasz właściwości ekranu. W oknie które zobaczysz naciskasz zakładkę "ustawienia i suwakiem po lewej stronie ustaw prawidłową rozdzielczość.  Na koniec zatwierdź przyciskiem.

Offline Krystian26

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Rainsted
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudnia 2011, 12:25:55 »
Sawi , zrobiłem pierwszą z możliwości czyli odznaczyłem " opis sterowania " , i pomogło , symulator działa.
Długo się z tym bawiłem i nie potrafiłem tego problemu rozwiązać , dzięki Wam się udało . Dziękuje za szybką odpowiedz i pomoc w rozwiązaniu problemu ;)