Autor Wątek:  Pytanie.  (Przeczytany 3350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Pytanie.
« dnia: 22 Listopada 2011, 19:51:47 »
Witam. Mam takie małe pytanie. Czy było coś zmienianie na Forum? Bo jak wchodzę w czyjś profil to widzę coś o takiego. I się zastanawiam czy to błąd przeglądarki czy jednak coś na forum było zmienione. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2011, 21:10:40 wysłana przez Exe »
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopada 2011, 19:53:20 »
Ewidentnie przeglądarka.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopada 2011, 19:58:45 »
Sprawdziłem na FF i wszystko ok. Opera coś mi zamula teraz. Spróbuje resetnąć kompa może pomoże.


EDIT: Po restarcie wszystko ok. Można zamknąć.

Temat: "Pytanie". Na drugi raz będzie ostrzeżenie, tyle czasu jesteś na forum i nawet tematu nie chce się Tobie napisać jak należy.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2011, 21:17:50 wysłana przez REWIZOR »
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline ET21-622

  • Wiadomości: 287
  • Dźwiękowiec
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopada 2011, 22:40:03 »
Witam! Nie wszedłeś chyba ani razu w czyjś profil. Installer Kay jest tylko i wyłącznie jak wejdziesz "sobą na swój profil". Sprawdzałem to kilkakrotnie, jak wejdę faktycznie na czyjś profil, owego klucza nie ma. Gdy jestem na własnym profilu samym sobą to wtedy klucz jest widoczny.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopada 2011, 22:51:24 »
@ET21-622, ale tu nie chodzi o "Installer key" bo o tym już było, dokładnie w tym samym dziale http://eu07.pl/forum/index.php/topic,14995.0.html tylko zapewne o tą dziwną czcionkę, którą ukazał @Exe na screenie swojego profilu, jak się okazało winę za to ponosi przeglądarka i tyle w  tym temacie :).
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".