Autor Wątek:  Poszukuję kilometraży ograniczeń.  (Przeczytany 2571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Poszukuję kilometraży ograniczeń.
« dnia: 26 Września 2011, 20:28:47 »
Poszukuję kilometraży dla ograniczeń na liniach 053, 061 i Zwierzyniec. Dla innych scenerii również mogą się przydać. :)

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Poszukuję kilometraży ograniczeń.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Września 2011, 20:32:57 »
Dla L053 jest WOS: http://eu07.pl/userfiles/8015/l053-sluzba-osobowy_1.rar , katalog: inne/l053. Dla L61 ja mam zrobiony WOS, z tymże wstawiłem poprawne słupki. Było jakoś tak, że brakowało 1 przed km, czyli zamiast 145.600, był słupek 45.600. WOS mam zrobiony właśnie pod te nowe słupki, słupki zresztą też poprawiłem. Mowa o starej wersji L61. Czyli jeśli potrzebujesz tych ograniczeń, by stworzyć WOSy, to dwa WOSy już są.

Offline maacius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Poszukuję kilometraży ograniczeń.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Września 2011, 20:58:10 »
Trzeci, najpoprawniejszy (mam nadzieję, że niezbędny do L61v2 leży u mnie na biurku.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Poszukuję kilometraży ograniczeń.
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września 2011, 21:26:16 »
@Benek, bardzo fajnie zrobione. Tak mam zamiar zrobić paczkę z wosami i rozkazami dla (prawie) wszystkich scenerii jakie mamy dostępne :)

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Poszukuję kilometraży ograniczeń.
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Września 2011, 21:31:38 »
Trzeci, najpoprawniejszy (mam nadzieję, że niezbędny do L61v2 leży u mnie na biurku).
Ja mam na myśli  L61, która jest obecna w PC2010. L61_v2 nie została dotąd opublikowana, gdyż ją Bohun cały czas robi.
@Benek, bardzo fajnie zrobione. Tak mam zamiar zrobić paczkę z wosami i rozkazami dla (prawie) wszystkich scenerii jakie mamy dostępne :)
To bez urazy kolego, ale nikt Ci nie poda kilometrów na tacy. To właśnie jest największa trudność w tworzeniu WOS-u, jeśli w ogóle tworzenie tabelki w Excelu można nazwać trudnym... Przydałoby się, by WOS-y miały jednolite czcionki, itd. By były tego samego formatu.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Poszukuję kilometraży ograniczeń.
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Września 2011, 22:36:51 »
W wątku "Zrób coś dla MaSzyny - też bądź bohaterem!" @mechatronik napisał
Cytuj
[...]Chodzi o WOS dla konkretnej linii/scenerii w MaSzynie. Takie coś jak w załączniku ->. Tak po prawdzie to potrzeba ludzi, którzy przygotują wstępną wersję WOSa (kilometraż, przyczyna ograniczenia, tor, kierunek,…) a następnie ktoś (np ja) bierze szablon i tworzy taki WOS jaki został wydany dla L053 z tego tematu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,19305.0.html. Nie chcę udostępniać szablonu dla ogółu bo wtedy nie dojdziemy do ładu jak każdy będzie trzaskał WOSy na swoje widzimisię ;).
Jak by co to napisałem WOS dla quarkmce i wysłałem na PW do @mechatronika
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.