Autor Wątek:  Wydział zamówień  (Przeczytany 11904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REWIZOR

 • Administrator
 • Wiadomości: 3679
  • Zobacz profil
  • www.eu07.pl
 • Otrzymane polubienia: 16
Wydział zamówień
« dnia: 15 Stycznia 2011, 19:44:11 »
W tym wydziale osoby tworzące dodatki do symulatora, składają zamówienia na materiały fotograficzne. Osoby, które będą najbardziej aktywne w tym wydziale, otrzymają specjalny tytuł pod nickiem "Fotograf". Z czasem powstanie dla Fotografów specjalny zamknięty dział. Panowie liczy się jakość nie ilość, w tym dziale nie prowadzimy dyskusji, twórca zakłada nowy wątek składając zamówienie, opisuje dokładnie czego oczekuje. Osoba chętna do wykonania zdjęć, jeżeli będzie miała dodatkowe pytania, zadaje je autorowi wiadomości poprzez PW. Fotograf po wykonaniu zdjęć, umieści je na serwerze eu07.pl, jednocześnie umieszczając linka jako odpowiedź w poście pod zamówieniem, tym sposobem będę miał "oko" czy rzeczywiście osoba jest aktywna, czy nie tworzy fikcyjnych paczek. Autor zamówienia, potwierdzi przydatność lub nie umieszczonych materiałów w kolejnym poście.

Informacje w jaki sposób zrobić porządne zdjęcia znajdziecie tutaj: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5365.0.html

Przypominam, to nie jest dział do nabijania postów, ma służyć pomocy w tworzeniu, nie nabijaniu postów. User, który znajdzie się w grupie "Fotografów", będzie najbardziej aktywny w dostarczaniu potrzebnych materiałów, może liczyć na dodatkowe profity w postaci gadżetów z logo MaSzyna. Ewentualne pytania proszę kierować via PW.

Do userów z grup: Betatester, Deweloper, Pomocnik, jeżeli dobrze pamiętam wątek zamówień jest w zamkniętym dziale, więc proszę przenieść swoje zamówienie tutaj, nawet jeżeli będzie zdublowany.

UWAGA! Osoby, które umieszczą w tym wydziale swoje fotografie, automatycznie wyrażają zgodę na przetwarzanie, upublicznianie, modyfikowanie ich na potrzeby Symulatora MaSzyna.
« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2011, 20:17:47 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline AtapiCl

 • Administrator
 • Wiadomości: 4404
  • Zobacz profil
 • Otrzymane polubienia: 176
Odp: Wydział zamówień
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudnia 2013, 17:56:06 »
W celu wyjaśnienia informuję, iż nie ma tutaj czegoś takiego jak "rezerwacja" zdjęć na dany element. Osoby tworzące tekstury wykorzystują najlepsze udostępnione zdjęcia na tekstury i nie będą czekać na kogoś, kto się zadeklarował i słuch po nim zaginął. Tak więc: jeśli zostanie zgłoszone tutaj zapotrzebowanie, to można śmiało robić zdjęcia i tekstury nie oglądając się na innych - deklaracje będą usuwane.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2013, 18:33:32 wysłana przez AtapiCl »
Pozdrawiam, Tomasz Ziomecki