Autor Wątek:  Wydzielone z: Problem z exe212  (Przeczytany 1942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Problem z exe212
« dnia: 19 Sierpnia 2011, 20:03:00 »
To teraz parę słów o najnowszym trasie 53 służba-osobowy. Nie wiem dlaczego Rewizor zamknął temat "Zachowanie AI w L053-służba-osobowy" w dziale Trasy. Exe 212 wydane zostało przecież oficjalnie, mozna go używac z kazdą scn.
A żeby działała z tym exe trzeba zmienić wpis: trainset na:
trainset rozklad ep07 [b]0.0 40.0[/b]
//$o -
//Tutaj musi być lokomotywa jednoczłonowa
node 800 0 eu07-216 dynamic pkp\4e_v1 4e-216 4e 0.0 headdriver 3 0 enddynamic
A dlaczego do tego wracam? Ponieważ na słabszym sprzecie ta scn na exe z paczki PC 2010 ładuje się prawie 15 min. na nowym 212 u mnie niecałe 4 min!...
Nie wspomnę już o płynności związanych ze znacznym wzrostem FPS.
Sprawdziłem wszystko do końca misji jest OK. Więc jest się o co upominać.
Pozdrawiam. Do miłego.

Kiedyś zwracałem już Tobie uwagę. Zdecyduj się, pisz konsekwentnie z polskimi znakami lub bez. Przed kropkami nie stawiamy spacji lecz po. Proszę poprawić.

REWIZOR


oczywiście ze PC 2010.

słuchaj mój drogi ja mam już prawie 60 lat i szkole kończyłem dawno temu ,wiec dlatego ze delikatnie  zwróciłem Ci uwagę nie musisz się na mnie zaraz wyzywać?
pozdrowienia...

Tym bardziej powinieneś dać młodzieży dobry przykład. "Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie".
Regulamin, zakazy pkt 10, obowiązki pkt 4, zakazy pkt 23.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2011, 20:53:33 wysłana przez Quark-t »
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Problem z exe212
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpnia 2011, 21:13:00 »
Zbych wątek został zamknięty, bo ten scenariusz został dostosowany pod PC 2010, ale nie exe 212 tylko 162. Nie ma jeszcze PC 2011 póki co jest PC 2010. To akurat, że na exe z paczki ładuje się znacznie dłużej niż te 212 nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w owym exe kolega @Ra zastosował format binarny, dzięki czemu skrócił się znacznie czas wczytywania scenerii.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Wydzielone z: Problem z exe212
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpnia 2011, 21:51:35 »
słuchaj mój drogi ja mam już prawie 60 lat i szkole kończyłem dawno temu ,wiec dlatego ze delikatnie  zwróciłem Ci uwagę nie musisz się na mnie zaraz wyzywać?
pozdrowienia...
Po pierwsze: zdanie zaczynamy od wielkiej litery. Po drugie: nadal napisałeś z błędami (proszę je poprawić). Po trzecie: nawet 80 lat wstecz, zasady pisowni były identyczne w punktach, które wymieniłem. Po czwarte: na równi traktuję userów mających 11 lat i tych mających 80 lat, tu nie ma lepszych i gorszych, wszyscy podlegamy regulaminowi (zasłaniając się rzekomym wiekiem stawiasz się ponad nimi) tak na tym forum nie będzie. Nie zauważyłem abyś zwracał mi uwagę, potraktowałem to jako pytanie, które pozostawiłem bez odpowiedzi, z moich decyzji nie muszę i nie zamierzam się tłumaczyć. Po piąte: proszę wskazać mi w którym miejscu Ciebie jak to nazwałeś "wyzwałem", ponieważ publicznie mnie pomówiłeś, publicznie przeprosisz.

Również pozdrawiam.
Pozdrawiam

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone: Problem z exe212
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpnia 2011, 20:35:05 »
Cytuj
ta scn na exe z paczki PC 2011 ładuje się prawie 15 min.
A nie PC 2010?

A o literówce Waćpan nie słyszałeś? Poza tym PC2010 wyszła w 2011, więc pomyłka usprawiedliwiona, w przeciwieństwie do niniejszej wiadomości, która nic nowego do tematu nie wnosi...
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2011, 22:02:14 wysłana przez REWIZOR »

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problem z exe212
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sierpnia 2011, 22:16:04 »
Napisałem "nie musisz się na mnie za to wyżywać a nie wyzywać'',to po pierwsze.Inaczej było by niestylistyczmnie.
Po drugie: jestem z racji wieku trochę upośledzony miedzy innymi wzrokowo i nie widzę powodu dlaczego masz się ze mnie wyśmiewać ,nie ładnie i nie zasłaniam się tu wiekiem a kalectwem.
Po trzecie jestem na tym forum prawie od początku jego istnienia i nikogo nigdy nie poniżałem ani się z niego nie naśmiewałem. Masz racje"Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się powinno'',wybacz ze trochę zmieniłem.
Po trzecie jeżeli będzie trzeba zwrócę sie do właścicieli tego forum Maszyny o udzielenie mi dyspensy na pisanie na nim mimo mojego upośledzenia i błędów jakie popełniam.
Pragnę Ci podziękować ze ten pouczający  post,i mimo wszystko Do miłego ,pozdrawiam.

Tutaj nie ma właścicieli, gdybyś pisał poprawnie, nie było by problemu czy wyżywanie czy wyzywanie, napisałeś do mnie uwagę odnośnie "Komu wiele dano, nie zadałeś sobie trudu aby przeczytać, że to uwaga od innego admina, jest wiele programów poprawiających pisownię, nawet przeglądarki oferują taką opcję. Z powodu notorycznego naruszania regulaminu w punktach wskazanych przed @Quarka tj: Regulamin: zakazy pkt 10, oraz pkt 23, wiadomości będą moderowane.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2011, 22:24:04 wysłana przez REWIZOR »
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.