Autor Wątek:  Nazwa zespołu disco polo.  (Przeczytany 3752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamil1306

  • Wiadomości: 527
  • ER75 taki jak mój TATA
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Nazwa zespołu disco polo.
« dnia: 01 Lipca 2011, 20:57:41 »
Witam was serdecznie. Niedawno z moimi młodszymi kolegami założyliśmy zespół. Obecnie jest nas trzech: Dominik- gitara, Grzesiek- klawisze i ja czyli Kamil- perkusja. Teraz szukamy nazwy naszego zespołu, może wy pomożecie. Mam taką propozycję "Unico" lecz nie wiem czy dobra. Liczę na waszą wyobraźnię.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Nazwa zespołu disco polo.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipca 2011, 21:09:30 »
@kamil Z całym szacunkiem: Tu jest forum o kolei i symulatorze. To, że istnieje dział inne niekolejowe niech istnieje (wg mnie niepotrzebnie).

To, że macie zespół - super. To, że gracie - super, ale trzech nastolatków nie potrafi wymyślec nazwy dla swojego zespołu, tylko leci na "pierwsze lepsze forum" to wg mnie już źle. Popatrz w lokalnych gazetach w działach ogłoszeń, jakei są nazwy zespołów, nawet w necie jest tego "od cholery".

PS. Czasami młodzież mnie naprawdę zdumiewa. Jeszcze może wyskoczycie z postami jaką muze grać, co grać i na czym? Weźcie trochę SAMI pomyślcie. Macie jakąś tam nazwę wymyśloną? Podoba się Wam trzem? jeśli tak - zostawcie!

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Nazwa zespołu disco polo.
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipca 2011, 21:09:47 »
Jest to cienka granica, a wielu nie potrafi jej wyczuć. Chodzi o to, żeby takie wątki nie powstawały co chwilę. Niestety chyba ktoś nie zrozumiał pewnych zasad i poluźnienia pasa. Zauważ, że temat dotyczący komputerów czy żartów na forum jest bardziej uniwersalny i trafia do większej liczby odbiorców niż frugo czy zespół disko polo. Co innego gdybyś pytał o jakiś tam zespół, bo nie byłbyś w stanie przypomnieć sobie piosenki, jednak teraz Twój post wygląda tak, jakbyś na siłę go napisał, by się "przypucować". Dlatego jest taki odzew a nie inny. Ja bym nie chciał, by taką nazwę wymyślali dla mnie obcy ludzie, nie mający pojęcia o tym co gramy z kolegami - jeśli byłbym na Twoim miejscu.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Nazwa zespołu disco polo.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lipca 2011, 21:29:59 »
Trzeba tak emocjonalnie do tego podchodzić? :) Nie można od razu było napisać tego:

Cytuj
To, że macie zespół - super. To, że gracie - super, ale trzech nastolatków nie potrafi wymyślec nazwy dla swojego zespołu, tylko leci na "pierwsze lepsze forum" to wg mnie już źle. Popatrz w lokalnych gazetach w działach ogłoszeń, jakei są nazwy zespołów, nawet w necie jest tego "od cholery".

Przedstawcie normalnie swoje argumenty dlaczego tak, a nie inaczej zamiast naskakiwać na ludzi ;) Tak na przyszłość :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Nazwa zespołu disco polo.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lipca 2011, 06:14:02 »
@kamil1306 tak troszkę myślałem nad tą nazwą tego Waszego zespołu i moja propozycja to "Trio Boys" lub "Three boys" ;). Coś w ten deseń. Co o tym myślisz? Pozdrawiam.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Nazwa zespołu disco polo.
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipca 2011, 12:28:37 »
"Plazmatycy". Kto oglądał pewien film, to wie. A jako admin - zgadzam się z @Mutopompką. Tylko dodałbym coś takiego - więcej samodzielności i pewnej odpowiedzialności. Skoro decydujecie się na założenie zespołu, to jego nazwa powinna oddawać Wasze charaktery czy sposób grania czy cokolwiek. Z całej trójki znamy tylko Ciebie (i to też średnio). Więc sorry, ale równie dobrze możecie wziąć Słownik Języka Polskiego (tym, którzy właśnie zrobili O_o mówię - tak, jest coś takiego) i przeszukać go od A do Ż, bo nasze podpowiedzi będą tyleż warte. A jak chcecie po prostu "pohałasować" i macie zapędy MKowe, to nazwijcie się "Trąby Rp1" albo coś w ten deseń.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t