Autor Wątek:  Wasze wspomnienia i marzenia  (Przeczytany 1637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Wasze wspomnienia i marzenia
« dnia: 12 Lipca 2011, 06:59:26 »
Do założenia tego wątku zachęciła mnie chęć, że tak się wyrażę dalszego poznania Was czyli forumowej społeczności nieco bliżej. Tak jak tytuł informuje dzielimy się tutaj wspomnieniami, które pamiętamy po dziś bądź marzeniami, bo przecież każdy z nas jakieś ma prawda :). Wątek ten służy generalnie temu by się bliżej poznać i przybliżyć co nieco swoją osobę innym. Zacznę pierwszy. Na pewno wspomnieniami, które utkwiły mi po dziś dzień były dwa śluby. Jeden to ślub mojej siostry, a drugi mamy oraz zarejestrowanie się tutaj na forum. Pamiętam ile miałem obaw zanim to zrobiłem. Tak na dobrą sprawę forum obserwowałem od 2006 bądź 2007 roku, ale na rejestracje zdecydowałem się dopiero w 2009 roku. Co do marzeń to wiadome, że mam ich wiele, ale takie jedno z tych najbardziej wymarzonych to to by kiedyś jeśli będę miał ku temu sposobności pracować na kolei. Jednak póki co wiem, że daleka droga do niego, ale kto wie może kiedyś się to uda i się ono spełni. A wy co pamiętacie bądź o czym marzycie? Zapraszam do podzielenia się swoimi wspomnieniami i marzeniami. Pozdrawiam Sawi.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2011, 07:18:02 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".