Autor Wątek:  Wydzielone z: Lokomotywy spalinowe typu 060DA  (Przeczytany 2724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nowy05

  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
    • Galeria fotograficzna Krzysztofa Nowaka i Łukasza Konopa
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« dnia: 05 Maja 2011, 15:51:23 »
Czy dobrze widzę że na zdjęciu jest ST43-361 stojący w Prokocimiu?

Minęło 6 tygodni, odpowiedzi nie ma. Bocznica.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2011, 10:39:51 wysłana przez Krzysiek626 »
www.EU06.pl Zapraszam do oglądania!

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Czerwca 2011, 20:01:25 »
Ja bym proponował aby w kabinie umieścić jakieś drobnostki tzn. torba, kubek, napój lub inne pierdółki. na rzut oka to ta szara, brudna kabina słabo przyciąga gracza do jazdy tą lokomotywą.

To jest symulator, nie gra. Wydzieliłem posty odbiegające od tematu. Bocznica.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2011, 10:40:04 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Czerwca 2011, 20:06:59 »
na rzut oka to ta szara, brudna kabina słabo przyciąga gracza do jazdy tą lokomotywą.
Bzdura.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline pborowiak

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Czerwca 2011, 20:07:41 »
Ja bym proponował aby w kabinie umieścić jakieś drobnostki tzn. torba, kubek, napój lub inne pierdółki. na rzut oka to ta szara, brudna kabina słabo przyciąga gracza do jazdy tą lokomotywą.

Jest zrobiona ze zdjęć, więc tak jest w rzeczywistości. Jakbyś był mechanikiem i miał przydzielonego takiego loka na służbę to poszedłbyś do dyspozytora i powiedział "Panie, ja tym nie pojadę - za szara kabina!" bo Cię wygląd odstraszy?

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Czerwca 2011, 20:13:01 »
Cytuj
Ja bym proponował aby w kabinie umieścić jakieś drobnostki tzn. torba, kubek, napój lub inne pierdółki. na rzut oka to ta szara, brudna kabina słabo przyciąga gracza do jazdy tą lokomotywą.

Mnie wręcz przeciwnie bierze już na wymioty, po tych naklejkach po wafelkach i pudełkach po fajkach.

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Czerwca 2011, 20:40:02 »
na rzut oka to ta szara, brudna kabina słabo przyciąga gracza do jazdy tą lokomotywą.

Przypominam, że "Maszyna" to symulator, a poprzez symulację w miarę możliwości odwzorowuje się realia panujące na PKP tj. wygląd taboru, dworców, fizyki jazdy i wiele innych rzeczy, które można spotkać pracując jako maszynista. Od początku istnienia nie traktowano Maszyny jako gry. Rozumiem, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Ciebie wyeksploatowana kabina nie przyciąga ale innym z pewnością to się podoba.

Offline KormaK

  • Wiadomości: 152
  • pizzapizzapizza
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwca 2011, 21:01:54 »
Można także zrobić dwie wersje kabiny, lub zrobić inaczej: napisać w Info.txt co usunąć w .t3d kabiny, aby się tego pozbyć albo na odwrót - co dodać (i zrobić osobny pliczek ze "zbiorem" tych elementów gotowych do przekopiowania). Zależy jak komu pasuje.
everybody lies

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Czerwca 2011, 21:28:43 »
Ja to już nie mogę się doczekać jak sobie pośmigam na rumunku z Ex Odra, jak było drzewiej... (tak, natchnęła mnie ta historia http://www.dedeerowo.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=1&Itemid=5). Jeszcze gdyby tak było więcej wagonów w malowaniach z tamtego okresu... Bo na razie to mamy tylko Bonanzę. Taki tam OT z mojej strony.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Czerwca 2011, 21:36:39 »
Przypominam, że "Maszyna" to symulator, a poprzez symulację w miarę możliwości odwzorowuje się realia panujące na PKP tj. wygląd taboru, dworców, fizyki jazdy i wiele innych rzeczy, które można spotkać pracując jako maszynista. Od początku istnienia nie traktowano Maszyny jako gry. Rozumiem, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Ciebie wyeksploatowana kabina nie przyciąga ale innym z pewnością to się podoba.
Rzekłbym, że od pewnego czasu próbuje się sztucznie tę realność zatuszować.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2011, 22:07:16 wysłana przez Patrykos »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Czerwca 2011, 22:24:50 »
Zostawcie. Kto będzie chciał, to pojeździ (ja na przykład, w końcu dowiem się jak się jeździ byłymi maszynami taty). A kto będzie chciał, to można dorobić coś w 3dsie albo skopiować i wstawić z innych kabin. Proste.

Offline Wilk

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Odp: Lokomotywy spalinowe typu 060DA
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Czerwca 2011, 22:35:23 »
Kacu ma rację. Poza tym ( jeżeli się mylę proszę na bocznicę) ten wątek dotyczy postępu i jego poprawności prac nad rzeczoną lokomotywą a nie naszych własnych odczuć. Prosiłbym o założenie nowego wątku w kwestii poruszanych przez użytkowników lub po prostu przesunięcie ich na bocznicę w celu wyczyszczenia wątku.