Autor Wątek:  Nie potrafię dodać nowej trasy.  (Przeczytany 1796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czakox24

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nie potrafię dodać nowej trasy.
« dnia: 25 Maja 2011, 14:23:41 »
Witam serdecznie. Mój problem polega na tym, że nie potrafię dodać trasy. Pobrałem paczkę całościową 2010 i chciałbym sobie dodać trasę "Grodzisk – Włodowice (Drawinowo v2.0)" z tego tematu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,16220.0.html
Ale zawsze jak nadpisuję wszystkie pliki to za każdym razem brakuje jakiś plików tj. np .wagony z pytajnikami i też pisze "Brakuje następujących plików" i wyświetla się ich lista. Próbowałem wszystkiego, patrzyłem na youtubie na różne poradniki ale coś mi nie idzie : (Przy ładowaniu dodanej trasy zawsze wyskoczy jakiś błąd. Pomóżcie.

Problem masz także ze spacjami w tekście, proszę poprawić.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 14:52:56 wysłana przez czakox24 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Nie potrafię dodać nowej trasy.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja 2011, 14:26:15 »
Yyy, tylko Nie bardzo rozumiem po co chcesz dodać trasę, która już jest w PC 2010 hm? Tamte Drawionowo nie jest dostosowane pod tą paczkę, więc dlaczego sobie sam komplikujesz sprawę co? Czytałeś w ogóle readme, które znajduje się w głównym folderze symulatora? Moja rada, pobierz ponownie PC 2010 i nie kombinuj, tylko lepiej na przyszłość zapoznaj się z readme.

Nie wydziwiamy (przynajmniej w ten sposób), tylko odpowiadamy.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 14:53:28 wysłana przez Krzysiek626 »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline czakox24

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nie potrafię dodać nowej trasy.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maja 2011, 14:34:41 »
Ooo dziękuję za szybką odpowiedź :) Można się dowiedzieć jakich tras brakuje w tej paczce całościowej, abym mógł sobie dodać jakieś nowe? Szukam w publikacjach, ale z tego co widzę to wszystkie chyba są zamieszczone w "Rainsted".

Brak spacji po znakach przestankowych. Proszę poprawić.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 14:53:22 wysłana przez czakox24 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Nie potrafię dodać nowej trasy.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maja 2011, 14:40:20 »
Uwierz mi, że nie wszystkie są. Te, które są obecnie w PC 2010, to zbiór tych najlepszych jakie pasują jakością do obecnej paczki. W sumie powiem, że PC 2010 to zupełnie inny wymiar paczki. Nie ma jej co porównywać do poprzednich paczek całościowych. Więcej na ten temat znajdziesz w readme. Zachęcam do lektury :)
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline czakox24

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nie potrafię dodać nowej trasy.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maja 2011, 14:43:27 »
Na pewno poczytam.Chodziło mi o to,że chciałbym pojeździć inne traski bo te już objechałem w z dłuż wzdłuż i wszerz :] Ale wszyscy odwalili kawał dobrej roboty.Szacunek.

Wiadomość na forum, to nie sms. Tu stawiamy spacje po kropkach, przecinkach czy znakach zapytania. Proszę pilnować tego, inaczej wiadomości będą się czerwienić lub będą trafiać na bocznicę. Proszę przeczytać regulamin forum. Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 14:50:24 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Nie potrafię dodać nowej trasy.
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Maja 2011, 14:48:30 »
Domyśliłem się o co tobie chodzi :) Owszem są inne trasy, ale nie są dostosowane pod PC 2010, więc jak zechcesz je dodać, sam narobisz sobie bałaganu w symulatorze. W sensie problemów. Bo kwestia dostosowania tamtych tras pod obecną paczkę, to coś więcej niż tylko kopiuj, wklej i nadpisz pliki.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline czakox24

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nie potrafię dodać nowej trasy.
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Maja 2011, 14:51:35 »
Dzięki wielkie za pomoc Sawi. Pozostaje czekać na nowe trasy ;p Temat można zamknąć. Pozdrawiam wszystkich miłośników symka :)

"Proszę zapoznać się z plikiem readme.html umieszczonym w głównym katalogu symulatora (jest to szczególnie ważne dla użytkowników początkujących, albowiem ów plik zawiera wiele istotnych dla nich informacji)."

W FAQ znajdziesz informacje na ten temat.

Bocznica
libertyn89

 Dziesięć postów, wszystkie fatalne. Było ostrzeżenie, uciszenie, powinien być ban. Ignorujesz uwagi Admina, Moda. Nie chcę Tobie odbierać możliwości pisania, popracuj nad pisownią, do tego czasu, żaden post w obecnym stanie nie pojawi się na forum.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2011, 10:38:01 wysłana przez REWIZOR »