Autor Wątek:  Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto  (Przeczytany 6723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« dnia: 11 Maja 2011, 23:00:00 »
Witam, jak w temacie. Potrzebuje zdjęcia na tekstury trójmiejskich kibli. Dodatek będzie również dla symulatora.

Przenoszę do właściwego działu.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2011, 23:20:51 wysłana przez mmaciek3905 »

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2011, 23:47:54 »
W Warszawie jeździ kilka kibli z Trójmiasta, na linii SKM S2 i stoją kilkadziesiąt minut na Zachodniej, by potem zmienić czoło. Niebawem coś podeślę. Ewentualnie jakieś zdjęcia poglądowe potrzebujesz?
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maja 2011, 10:39:41 »
Jeżeli uda Ci sie zdobyć poglądowe to też się przydadzą, jasne!
Orientujesz sie czy już mają nowe oznaczenie SKM Trójmiasto czy jeżdżą jeszcze ze starą numeracją? Najfajniej jakby ktoś mógł zrobić małą sesyjkę gdzieś na terenach 3miasta, ale każde zdjęcie sie przyda :)

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maja 2011, 16:33:28 »
Nie wiem jakie jest "nowe" oznaczenie SKM Trójmiasto. Wiem, że mają jedynie oznaczenia unijne, a jeden z kibli to EN57-1719. W sumie jest ich w Warszawie chyba 3. I zdjęć z Trójmiasta nie mam i mieć raczej nie będę. O to, to bij do innych osób.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maja 2011, 17:09:51 »
Mam na myśli nowe oznaczenie, czyli pewnie unijne. Z resztą, jak w załączniku poniżej. Jeżeli dasz radę obrobić te kibelki co śmigają po Warszawie to i tak będę bardzo wdzięczny.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maja 2011, 17:31:23 »
W Warszawie jeżdżą takie "cuda".
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maja 2011, 22:54:08 »
@macius5991 – pomyliłeś SKM Warszawa z SKM Trójmiasto.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja 2011, 22:55:42 »
Nie pomylił. Dobrze wie, że to Warszawskie SKM. Różnica polega na tym, że kilka EZT Warszawa zapożyczyła z Mińska... A te z kolei jeździły wcześniej w Trójmieście i mają tamtejsze malowanie.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maja 2011, 22:57:14 »
A to zwracam honor :)
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maja 2011, 08:12:41 »
Nie pomylił. Dobrze wie, że to Warszawskie SKM. Różnica polega na tym, że kilka EZT Warszawa zapożyczyła z Mińska... A te z kolei jeździły wcześniej w Trójmieście i mają tamtejsze malowanie.
Jesteś pewny? Ja gdzieś usłyszałem, że Warszawa i Trójmiasto wymieniają się taborem co jakiś czas. Składy z Gdańska jeżdżą w Wa-wie i odwrotnie.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Siecool

  • Deweloper
  • Wiadomości: 982
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 232
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Maja 2011, 16:05:02 »
To raczej działa w jedną stronę ;) Warszawska SKMka cierpi na permanentny brak taboru niemal od urodzenia, w związku z czym ratuje się jak może. Wypożyczenia taboru z Trójmiasta to już niemal tradycja, do tego stopnia, że przyjeżdżając kiedyś do Gdańska pierwsze co ujrzałem to SKMkę niedawno jeżdżącą po W-wie (w drugą stronę zresztą też to działa). W 2007 dokupiono dwie 14WE, w 2008 jeździł wypożyczony dwukibel z Przewozów Regionalnych, sprowadzono też z Jugosławii dwa kibelki i wyremontowano w Mińsku, żeby oddać je w dzierżawę do W-wy. W 2010 przyjechały newagowskie 19we, co troszkę poprawiło sytuację, ale nie na tyle, żeby dało radę obsłużyć nową linię S9. W związku z tym od początku jej istnienia obsługę zapewniają cztery jednostki Kolei Mazowieckich ze wstawionymi kasownikami i obklejone w warszawskie malowanie. Od nowego rj ma ruszyć lotnisko Okęcie, przebąkuje się też o poprawach częstotliwości na istniejących liniach, w planach jest Modlin, a pociągi na drzewach nie rosną. Na szczęście w produkcji jest też 13 Elfów, więc jest szansa, że coś zauważalnie drgnie wreszcie...

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maja 2011, 23:42:56 »
W Warszawie jeździ kilka kibli z Trójmiasta. Już zapowiadałem, że postaram się zrobić zdjęcia na tekstury, jednakże jak na razie się z tym wstrzymuję, bo kończę szkołę i się wyciągam na koniec :) Za kilka tygodni powinienem coś dodać, po ocenach i całym stresie. Chyba, że ktoś mnie ubiegnie.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Potrzebne materiały na tekstury EN57 SKM Trójmiasto
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Maja 2011, 23:49:01 »
W Warszawie jeździ kilka kibli z Trójmiasta. Już zapowiadałem, że postaram się zrobić zdjęcia na tekstury, jednakże jak na razie się z tym wstrzymuję, bo kończę szkołę i się wyciągam na koniec :) Za kilka tygodni powinienem coś dodać, po ocenach i całym stresie. Chyba, że ktoś mnie ubiegnie.
Myśle, że poradzimy sobie z foceniem kibelków na miejscu – będzie ralniej. Te na trasach SKM Warszawa jak wiadomo posiadają różnice. O kiblach SKM toczyła się już dyskusja w innym wątku.

/Do moderacji: proszę o przeniesienie posta macius5991 oraz tego mojego do tego tematu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18559.0.html
Proszę.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2011, 00:03:53 wysłana przez Quark-t »