Autor Wątek:  Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora  (Przeczytany 56682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« dnia: 24 Maja 2011, 01:17:46 »
Witam
Chciałbym przedstawić mały zarys prac, które trzeba wykonać aby powstała sceneria.
Całkowita długość linii to 160km, jednak skupie się na Trójmieście I i Trójmieście II czyli dokładnie: 43,995 km. Na trasie planowane jest wybudowanie wszystkich 28 stacji, oraz elektrowozowni w Gdyni Cisowej, szop w Wejherowie.
W związku z tym potrzebuje wszelkich możliwych materiałów:
- zdjęcia i materiały wideo, które pozwolą na stworzenie torowiska,
- mapy torowiska,
- zdjęcia obiektów na trasie,
- zdjęcia stacji oraz tablic z nazwami stacji,
- zdjęcia najważniejszych budynków znajdujących się na trasie przejazdu,
- zdjęcia do stworzenia tekstur dla pociągów EN57 SKM Trójmiasto,
- nagrania zapowiedzi z peronów, rozmowy przez radio.
Podjęte przeze mnie kroki to prośba o wykonanie materiału video z przejazdów Gdańsk Główny-Wejherowo-Gdańsk Główny. Wysłana została również prośba o udostępnienie map torowiska z pełnymi oznaczeniami; (linia 202 Gdańsk-Stargard Szczeciński PKP PLK), (linia 250 Gdańsk – Rumia SKM).
W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą do osób, które czytają to ogłosznie. Jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu lub edytowaniu scenerii, pisaniu scenariuszy, modelowaniu. Jesteś z Trójmiasta lub okolic i możesz obfotografować najważniejsze obiekty na trasie SKM, skontaktuj się ze mną.
Strona internetowa projektu: Sceneria SKM Trójmiasto. – strona będzie aktualizowana w miare postępów prac.
Pozdrawiam

//Do administracji i moderatorów: Kilka osób jest na poważnie zainteresowanych stworzeniem scenerii. Posiadam również część materiałów, które mogą pomóc w wykonaniu tego projektu. Nie jest to słomiany zapał, który zgaśnie po chwili.
Odwołując się jeszcze do tematu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,15053.0.html . Informuję, że nie powołuje się na symulator. Nie ma żadnego powiązywania prac z oficjalnym projektem symulatora. Wszystko jest załatwiane ze stopy prywatnej.
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 23:46:48 wysłana przez mmaciek3905 »

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maja 2011, 07:33:58 »
Choć nie mieszkam w Trójmieście, ale wiem jak Ci pomóc. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia dworców, peronów itp. możesz skontaktować się z kilkoma osobami na YouTube, którzy z radością zechcą Tobie pomóc. Wystarczy że masz konto na YT, piszesz do nich PW z prośbą o zdjęcia, filmy, dźwięki itp. i możesz czekać na odpowiedź.
Kanały tych użytkowników:
www.youtube.com/user/ronnifcb
www.youtube.com/user/kzik1
www.youtube.com/user/sapercisowa
www.youtube.com/user/konkretniak91
Jeszcze poszperam po serwisie może mi się przypomni kto mieszka w tych rejonach i dopiszę do nich link.
« Ostatnia zmiana: 24 Maja 2011, 15:35:59 wysłana przez Tyrystor »

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maja 2011, 14:07:55 »
W moim podpisie znajdziesz większość rysunków wykonawczych do budowy. Fragmentów może nie być, bo to dla części dalekobieżnej jest.
Spis wszystkich łuków z parametrami, odległości między torami, profile podłużne i poprzeczne, odwodnienia, perony, wiaty itd.
Dlatego, że aktualnie rozpoczęła się modernizacja, większość danych jeszcze nie jest aktualnych.

Szczerze też się zastanawiałem nad tą linią, bo to właściwie moje tereny, gdzie się codziennie poruszam. Także możesz liczyć na pomoc.

[EDIT]
Gdzieś miałem jeszcze rysunki wykonawcze do stacji Gdańsk Śródmieście, które niebawem zacznie być budowane. Jak znajdę to podeślę.

Jeszcze zanim, zaczniemy kompletować materiały. Stacje Wzgórze Św Maksymiliana jest aktualnie w przebudowie, Gdańsk Żabianka zaraz po Wzgórzu zacznie też być remontowana, a w ostatniej fazie Gdańsk Wrzeszcz i Chylonia połączona z modernizacją E65. Pytanie na ile realny wygląd będzie Ciebie interesować?
« Ostatnia zmiana: 24 Maja 2011, 14:20:34 wysłana przez JONIN_EZT »
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maja 2011, 14:15:01 »
@ Tyrystor, wysłałem PW do jeszcze kilku innych osób.
Linia 202 od Rumi do Gdańska Głównego zejdzie na boczny tor trochę. Z początku najelpiej będzie dokładnie wykonać 250 z Rumii do Gdańska. 202 będzie szczegółowo prowadzona do Wejherowa. Materiały i tak się przydadzą, dzięki :)
/ Nie usuniesz ich przez kolejnych kilka dni? Na początku czerwca dojdzie do mnie dysk zewnętrzny i wtedy będę mógł je sobie pobrać.
Cytuj
Szczerze też się zastanawiałem nad tą linią, bo to właściwie moje tereny, gdzie się codziennie poruszam. Także możesz liczyć na pomoc.
To świetnie, każda dodatkowa ręka się przyda :)
Cytuj
Jeszcze zanim, zaczniemy kompletować materiały. Stacje Wzgórze Św Maksymiliana jest aktualnie w przebudowie, Gdańsk Żabianka zaraz po Wzgórzu zacznie też być remontowana, a w ostatniej fazie Gdańsk Wrzeszcz i Chylonia połączona z modernizacją E65. Pytanie na ile realny wygląd będzie Ciebie interesować?
Nie ma szansy na idealne stworzenie w pełni realnej scenerii tego typu, szczególnie na tej trasy. Możemy przyjać stan torowiska na dzień wykonania przeze mnie materiału wideo z przejazdu. Z remontami stacji sobie jakoś poradzimy. Czas wykonania całej scenerii będzie dosyć długi, więc można część zmian wprowadzać na bieżąco.
« Ostatnia zmiana: 24 Maja 2011, 14:25:40 wysłana przez mmaciek3905 »

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maja 2011, 14:23:58 »
@ Tyrystor, wysłałem PW do jeszcze kilku innych osób.
Linia 202 od Rumi do Gdańska Głównego zejdzie na boczny tor trochę. Z początku najelpiej będzie dokładnie wykonać 250 z Rumii do Gdańska. 202 będzie szczegółowo prowadzona do Wejherowa. Materiały i tak się przydadzą, dzięki :)
/ Nie usuniesz ich przez kolejnych kilka dni? Na początku czerwca dojdzie do mnie dysk zewnętrzny i wtedy będę mógł je sobie pobrać.
Cytuj
Szczerze też się zastanawiałem nad tą linią, bo to właściwie moje tereny, gdzie się codziennie poruszam. Także możesz liczyć na pomoc.
To świetnie, każda dodatkowa ręka się przyda :)

Z częścią poza Chylonią i dalej będzie już problem, bo więcej materiałów nie mam. Spróbuje popytać znajomych czy jakichś znajomości w SKMce nie mają, żeby dokumentacje podesłać.
Podpis nie zniknie, w razie czego mam jeszcze powypalane te pliki na DVD.
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maja 2011, 14:27:20 »
Z częścią poza Chylonią i dalej będzie już problem, bo więcej materiałów nie mam. Spróbuje popytać znajomych czy jakichś znajomości w SKMce nie mają, żeby dokumentacje podesłać.
Podpis nie zniknie, w razie czego mam jeszcze powypalane te pliki na DVD.
Jak pisałem, staram sie wyciągnąć od SKM i PLK pełne plany od Gdańska Głównego do Wejherowa. Mam nadzieję, że się uda. Jak nie to materiały wideo i to co w chwili obecnej mamy będzie musiało wystarczyć.

Offline Krzystek60

  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maja 2011, 15:23:15 »
Polecam filmiki na YT Sz. P. sapercisowa a większość tytułów to "okiem maszynisty" np. okiem maszynisty 54
Nie ważne jaki popełnisz błąd... Ważne jest to żeby nie powtórzyć go jeszcze raz.

Offline TheArejon

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 170
  • I like horn ST44!
    • Zobacz profil
    • Youtube
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Maja 2011, 16:06:10 »
Link do mojego nagrania
, odcinek Gdynia Cisowa-Gdynia Chylonia-Gdynia Leszczynki-Gdynia Grabówek i Gdańsk Stocznia-Gdańsk Główny,nagrane z torowiska SKM. Mam nadzieję, że się przyda. Na moją pomoc też możesz liczyć, wszystko da się zrobić.
« Ostatnia zmiana: 24 Maja 2011, 16:17:19 wysłana przez TheArejon »
Kolejowa Galeria TheArejon'a thearejon.cba.pl

Offline adzik

  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Maja 2011, 22:36:33 »
Choć w tej chwili nie mogę zaproponować nic poza zdjęciami poglądowymi, jednak jeżeli ktoś jest chętny to możemy wspólnie wyskoczyć na jakiś "obchód" i porobić zdjęcia na tekstury. Mieszkam przy Cisowej SKM.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maja 2011, 22:41:33 »
Będę jechał 1. czerwca z Warszawy do Gdyni. Jeżeli będzie taka możliwość, to czy nagrać widok z tyłu składu? Nada się?
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maja 2011, 22:44:32 »
Tak, tylko umyj szybę i nie przepal nieba.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maja 2011, 23:18:02 »
Tak, tylko umyj szybę i nie przepal nieba.
:D
Choć w tej chwili nie mogę zaproponować nic poza zdjęciami poglądowymi, jednak jeżeli ktoś jest chętny to możemy wspólnie wyskoczyć na jakiś "obchód" i porobić zdjęcia na tekstury. Mieszkam przy Cisowej SKM.
Od połowy czerwca będziemy zbierać materiały pełną parą. W chwili obecnej umawiam się na przejazd w obie strony z rzecznikiem prasowym SKM. Przydzadzą się z pewnością materiały z elektrowozowni SKM – postaram się również zagadać z rzecznikiem aby mnie tam wpuścił. Myślę, że to jest możliwe, tymbardziej że biorę ten projekt pod swoją redakcje.
Jeżeli chodzi o wszystkie materiały od osób z trójmiasta to chcę się z każdym umówić gdzieś na szlaku i odebrać te materiały na płytce. Potem zostaną skopiowane i wysłane do innych osób, które będą trasę tworzyć.
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2011, 23:23:54 wysłana przez mmaciek3905 »

Offline surgeon

  • Wiadomości: 659
  • Zmierzły, opryskliwy, czepialski i mądrala :D
    • Zobacz profil
    • SCN
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maja 2011, 10:13:48 »
Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi. Nagranie szlaku w trójmieście (do Gdyni) już gotowe.
Ra: Ostatnio dochodzę do wniosku, że cybernetycznie to kura ma podobne skomplikowanie, co obecne komputery. A jest tańsza, zdrowsza, a jak się zepsuje, to wywalić na kompost można.

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maja 2011, 12:02:06 »
Jutro zaczynam zbierać zdjęcia. Jeżeli mi pogoda dopisze to EW58 będzie też sfotografowany (póki na modernizację nie pojechał), stoi od około 9 do 12 na bocznicy SKM w Gdyni Głównej. Jeżeli są jacyś chętni w godzinach porannych (do czego? – przyp. Quark-t) to zapraszam na PW.

Quark-t
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2011, 01:11:20 wysłana przez Quark-t »
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Maja 2011, 12:06:55 »
Jeżeli mi pogoda dopisze to EW58 będzie też sfocony
Pisałem o tym już w styczniu.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Maja 2011, 12:47:14 »
Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi. Nagranie szlaku w trójmieście (do Gdyni) już gotowe.

Materiał się bardzo przyda w przypadku tworzenia torów dalekobieżnych, na SKM chcemy mieć bardzo dokłady materiał. Tak czy siak, pismo do SKM już wysłane.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Maja 2011, 15:14:39 »
Tak czy siak, pismo do SKM już wysłane.
A jak uargumentowałeś?

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Maja 2011, 17:07:56 »
A jak uargumentowałeś?
Stworzenie scenerii do symulatora, oczywiście informując, że nie jest to ofcijalny projekt twórców symulatora, jest on robiony z prywatnej stopy. W zamian za to ich logotyp i adres strony gdzieś na bilbordach przy trasie, peronach.

Offline adzik

  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Maja 2011, 11:02:48 »
Dobra, idąc z moją malutką córeczką na spacer, wziąłem aparat i porobiłem troszkę fotek – mam nadzieję że na tekstury – Cisowej SKM i jednej ze stron elektrowozowni z punktu obserwatora zewnętrznego. Później myślę o przejściu drugą stroną elektrowozowni i popstrykania fotek.

Zawarłem w paczce zdjęcia peronu SKM Cisowa (choć myślę, że tabliczkę to podejdę z b. bliska sfotografuję by była dobra jakość) ujęcie peronu, budynku przy peronie, garaże przydziałkowe, naczepę TIR'a, wieżyczkę kontrolną elektrowozowni, skrzynie transformatorowe, zabudowania elektrowozowni (część), peron służbowy. Gdyby któreś miejsce wydawałoby się niejasne czy wątpliwa jakość zdjęcia nie pozwalałaby go wykorzystać – mogę postarać się poprawić jakość – tylko zaznaczam, jest to pierwsza moja próba robienia zdjęć pod tekstury i pomimo czytania odpowiednich wątków na forum mogłem coś źle robić w praktyce.

Linki do zdjęć:
http://eu07.pl/userfiles/10620/foto-Robocze_SKM.part1.rar
http://eu07.pl/userfiles/10620/foto-Robocze_SKM.part2.rar
http://eu07.pl/userfiles/10620/foto-Robocze_SKM.part3.rar
--
Pozdrawiam!


   « Dodano: 30 Maja 2011, 13:12:37 »
Cytuj
Przydzadzą się z pewnością materiały z elektrowozowni SKM – postaram się również zagadać z rzecznikiem aby mnie tam wpuścił. Myślę, że to jest możliwe, tymbardziej że biorę ten projekt pod swoją redakcje.

Dopiero teraz zauważyłem te zdanie. Czy idziesz sam, czy jako delegacja projektu? Gdyby była potrzebna ekipa do fotografowania, to jedynie kwestia podpasowania terminu – byłbym chętny.
« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2011, 13:12:37 wysłana przez adzik »

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maja 2011, 17:35:47 »
Materiały do EW58 w tym wątku. Jeszcze zostało do zrobienia czoło z 2 stron całego składu.
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,17450.new.html#new
Pozdrawiam
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Czerwca 2011, 19:33:07 »
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,17369.msg214232.html#msg214232 – takie "duperele" drobiazgi z Gdańska Głównego. :)

Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2011, 11:11:01 wysłana przez Krzysiek626 »
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Czerwca 2011, 19:20:23 »
Jeżeli chodzi o typ nastawni bocianie gniazdo,  znajdujące się na jednym ze zdjęć (SDC16221) mogę pomóc w zrobieniu modelu (mam wymiary w książce) bo widzę, że typowy budynek prefabrykowany. Problemem jest słaba znajomość bajerzenia w 3ds no i tekstury...
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Czerwca 2011, 23:29:52 »
Dziękuje wszystkim za nadesłane materiały. Mam nadzieję, że więcej się pojawi. :) Nadal czekam na odpowiedź z SKM. Poczekam jeszcze parę dni i zadzwonie do nich w celui uzyskania jakiejkolwiek informacji.
Jeżeli chodzi o typ nastawni bocianie gniazdo,  znajdujące się na jednym ze zdjęć (SDC16221) mogę pomóc w zrobieniu modelu (mam wymiary w książce) bo widzę, że typowy budynek prefabrykowany. Problemem jest słaba znajomość bajerzenia w 3ds no i tekstury...
Obawiałem się problemów z tym budnkiem. Widzę, że niepotrzebnie :)

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Czerwca 2011, 13:58:13 »
Podsyłam linki do typowej nastawni przekaźnikowej. Jak można się domyślić, każda jedna "płyta z oknem" ma szerokość 120 cm.

EDIT: Wg zaleceń Rewizora uploaduje na "nasz" serwer.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwca 2011, 16:01:19 wysłana przez jageer »
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline Zenio

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Czerwca 2011, 14:31:19 »
O ja własnym oczom nie wierzę :D Projekt, o którym rozmyślałem przez parę ładnych lat w końcu doczekał się przyłożenia porządnych rączek :) Jestem z Rumi, moja mama to starszy dyżurny ruchu w Wejherowie na nast. dysponującej, postaram się pofocić trochę w Rumi i Weju (szopy i dalej tereny SKM) i mam nadzieję zebrać dobre nagrania głosowe :) (oczywiście z głosem mojej rodzicielki :> )

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Sierpnia 2011, 11:31:16 »
Odkopując temat informuję, że nadal próbuję się ugadać z SKM w wiadomej sprawie :) Projekt nigdzie nie zniknął :)

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Sierpnia 2011, 11:59:39 »
Chodzi o plany torów? Jak tak to można je ułożyć za pomocą Rainsteda ze zdjęć satelitarnych...
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Sierpnia 2011, 12:08:46 »
Chodzi o plany torów? Jak tak to można je ułożyć za pomocą Rainsteda ze zdjęć satelitarnych...
Dokładne plany torów z wymiarami, zaznaczonymi oznaczeniami, semaforami itd.

Offline Krzystek60

  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Sierpnia 2011, 12:23:58 »
A układ torowy będzie nowy czy stary?
Nie ważne jaki popełnisz błąd... Ważne jest to żeby nie powtórzyć go jeszcze raz.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Projekt SKM Trójmiasto - sceneria do symulatora
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Sierpnia 2011, 22:14:32 »
A układ torowy będzie nowy czy stary?
Będziemy się właśnie starać zrobić nowy układ, z większością nowych peronów.