Autor Wątek:  Dość EN57  (Przeczytany 12075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 481
Dość EN57
« dnia: 02 Sierpnia 2004, 14:32:49 »
Drodzy Koledzy a zarazem Administratorzy: czy nie warto już zmienić loga/screenu na stronie "tytułowej"?
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Dość EN57
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpnia 2004, 15:25:27 »
Cytat: "Jaco"
Drodzy Koledzy a zarazem Administratorzy: czy nie warto już zmienić loga/screenu na stronie "tytułowej"?


Nie ma sprawy... Tylko zrób jakichś ładny, i opublikuj... To zobaczymy... :) A może autor/autorzy strony nie mają czasu lub pomysłów :)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Dość EN57
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpnia 2004, 15:41:48 »
Cytat: "Jaco"
Drodzy Koledzy a zarazem Administratorzy: czy nie warto już zmienić loga/screenu na stronie "tytułowej"?


Czy nie masz poważniejszychg problemów tylko screen na stronie tytułowej? Albo ja się starzaję, potrzebuję odpoczynku od tego forum, albo zaczynacie przesadzać...

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Dość EN57
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpnia 2004, 15:57:07 »
|andy| sam pomyśl, symulator sie nazywa EU07 a jak wchodzisz na strone to się pojawią kibel na pół ekranu. pozatym przyda się coś nowego dla urozmaicenia. Screena to akurat nie jest problem zrobić.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Dość EN57
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpnia 2004, 16:01:33 »
Cytat: "hejnal"
|andy| sam pomyśl, symulator sie nazywa EU07 a jak wchodzisz na strone to się pojawią kibel na pół ekranu. pozatym przyda się coś nowego dla urozmaicenia. Screena to akurat nie jest problem zrobić.


ZTCW to symulator nazwya się Maszyna, owszem, jest EU07 w nazwie, ale główną nazwą IMO jest MASZYNA (większymi literami napisać?). I pytam jeszcze raz: nudzicie się? Nie macie większych problemów? Teraz czekam aż pojawi się wątek "Dlaczego jest taka a nie inna czcionka na stronie tytułowej? Przecież obecna zupelnie nie kojarzy się z koleją". EOT z mojej strony.

Offline CTL

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 57
Dość EN57
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpnia 2004, 16:57:05 »
Oj oj kolego nie tak ostro, chyba musisz jednak troszeczke odpoczac od tego forum:-)Wedlug mnie tez mozna by to zmienic, ale bardzo mi to nie przeszkadza.

Offline hexy

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
    • http://www.banghole.humor.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Dość EN57
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpnia 2004, 18:25:01 »
|andy| w ogole jakis nerwowy sie zrobil...

Online Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 481
Dość EN57
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Sierpnia 2004, 18:29:09 »
No Panowie to są jakieś jaja! Celowo podjąłem ten wątek i czekałem aż ktoś mnie opieprzy...! Czy zatem wątki w stylu ...gdzie byłeś na wakacjach... są OK? Fakt, można zmienić screen na inny i nie ma z tym problemu (nie chodziło mi niewiadomo o co), ale to nie jest powód żeby Kolega "andy" skakał do oczu...
Mści się też sytuacja, kiedy jeden z kolegów chciał usunąć MK z forum - teraz sam nie zna odpowiedzi na wiele pytań młodych MK,a wątki lecą... Czy ja przesadzam "andy"? Nie takie pierdoły ludzie piszą!

Pozdrawiam Forumowiczów!
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Dość EN57
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sierpnia 2004, 18:49:52 »
No to ja proponuje dwie nowe siódemki (303E-m oraz 4E dla kontrastu) przy peronie pierwszym i drugim w Lublinie:) a w tle manewrująca SM42 :P i tyle ;]

Online Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 481
Dość EN57
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Sierpnia 2004, 18:53:16 »
Cytat: "MatEUzs"
No to ja proponuje dwie nowe siódemki (303E-m oraz 4E dla kontrastu) przy peronie pierwszym i drugim w Lublinie:) a w tle manewrująca SM42 :P i tyle ;]


I to jest dobra propozycja! Zakończmy ten temat, bo nie mam ochoty na wykłócanie się...
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Dość EN57
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Sierpnia 2004, 20:26:06 »
Obrazek na stronie głównej powinien zostać zmieniony przy okazji opublikowania nowej wersji symka tak jak to był dotychczas. Być może mająca się pojawić poprawka zasłuży sobie na to żeby na stronę główną dać nową fotkę prezentującą (niejako reklamującą) najnowszą wersję symka i pokazującą jej główne "features".

Jak się pojawi patch to zrobię nowe zdjęcie i postaram się dać je na stronę.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline Tomek_SMKS2

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://www.smks2.histo.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
EN57 :-)))
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Grudnia 2004, 00:29:59 »
EN57 fajna sprawa :-))) Ku mojej radości zdjęcie jest nadal, lecz koledzy, może mają rację- czas dać coś nowego jako zdjęcie na stronie głównej Maszyny.

Pozdrawiam

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dość EN57
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Grudnia 2004, 12:17:54 »
A może z Nebuli ? :-) Ktoś wejdzie i mu sie moze bardziej spodoba, bo ten screen z EN57 nie wygląda specjalnie ładnie bo jest mało urozmaicony (tylko jednostka, trakcja i trochę trawy). IMHO ładniej by wyglądało np. Bruchniewo, MD Wielki Kac, może Bochnia, Jelitkowo ?
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Tomek_SMKS2

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://www.smks2.histo.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Dość EN57
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Grudnia 2004, 12:42:26 »
No Jelitkowo tym bardziej, EN57 b. dobrze mi właśnie tu chodzi.

Offline ST44

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dość EN57
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Grudnia 2004, 20:58:49 »
Ja proponuję Bochnię. Dysponuję screenami gagara na tejże trasie. Myślę, że ST44 bardzo dobrze by się prezentował na stronie głównej ;-)
Bartek

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Dość EN57
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Grudnia 2004, 21:37:31 »
Cytat: "Mat_EU"
Cytat: "ST44"
Ja proponuję Bochnię. Dysponuję screenami gagara na tejże trasie. Myślę, że ST44 bardzo dobrze by się prezentował na stronie głównej ;-)

A moze...
http://guardian.krasnik.net.pl/~mateu/objazdy12.JPG
?:)
Lub jakas inna fotka z objazdow ( 1-14.JPG )
pozdro

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Dość EN57
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Grudnia 2004, 13:02:08 »
Witam !!!

Czytam i się smieje. Wszyscy (może prawie wszyscy) Narzekają na widok EZT na stronie i żądają zmiany. Owszem może i czas to zrobic, ale nie na gagarina. Strona dotyczy symulatora elektrowozu EU 07 wiec dla samego szacunku dla tej nazwy i lokomotywy powinna to być EU 07, A dla najlepszego rozwiazania sprawy mozna iść na kompromis i umieścić kilka mniejszych screnów z symulatora. Mi osobiście ten kibel nie przeszkadza.
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline ABu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 45
Dość EN57
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Grudnia 2004, 16:11:39 »
To ja proponuje widok gagarina z nowej kabiny siódemki, a do tego jeszcze w jakiejś ładnej nowej scenerii.

Wtedy i wilk będzie syty, i owca cała :)
ABu

Offline ST44

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dość EN57
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Grudnia 2004, 16:15:29 »
Cytat: "Mat_EU"
Cytat: "ST44"
Ja proponuję Bochnię. Dysponuję screenami gagara na tejże trasie. Myślę, że ST44 bardzo dobrze by się prezentował na stronie głównej ;-)

A moze...
http://guardian.krasnik.net.pl/~mateu/objazdy12.JPG
?:)
Lub jakas inna fotka z objazdow ( 1-14.JPG )


Fajne screeny. Jaka to trasa? Jakoś nie mogę pokojarzyć z żadną mi znaną. Ja również pokażę swoje screeny tylko zmniejsze i na gdzieś na WWW wrzucę.

Cytat: "ABu"
To ja proponuje widok gagarina z nowej kabiny siódemki, a do tego jeszcze w jakiejś ładnej nowej scenerii.

Wtedy i wilk będzie syty, i owca cała :)


Jestem za takim rozwiązaniem, ale żeby zrealizować ten wariant trzeba będzie jeszcze poczekać. Narazie nie ma opublikowanej nowej kabiny do siódemki.
Bartek

Offline err

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dość EN57
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Grudnia 2004, 16:28:27 »
może rozkładówka na tle ezt? ;)
Pozdrawiam :)