Autor Wątek:  Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010  (Przeczytany 40796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #90 dnia: 25 Kwietnia 2011, 11:52:22 »
Nie wiem czy o to chodzi.

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #91 dnia: 25 Kwietnia 2011, 11:55:13 »
Prowadząc pociąg relacji Wiliś-Macierzowo, na trasie dochodzi do niemiłej niespodzianki. Jedyne co zmieniałem to su46 na sm42-12xx.

"Prosimy nie zgłaszać w wątku problemów wynikających z nieprawidłowego rozpakowania paczki, bądź własnych w niej modyfikacji!"
Zatem Bocznica
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2011, 14:32:23 wysłana przez libertyn89 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #92 dnia: 25 Kwietnia 2011, 11:59:26 »
Drogi kolego SU46 to AI, więc widocznie smka sobie nie radzi jako pojazd sterowany przez komputer. Zamień ponownie na SU46 i po kłopocie.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #93 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:04:33 »
Drogi kolego SU46 to AI

Mówię o su46-022. To nie jest AI... Zamieniłem sobie ją na sm42-12xx, którą ja prowadziłem.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #94 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:07:09 »
W porządku masz rację zagapiłem się. Tyle tam tych SU 46 :P Ale do rzeczy. Ile razy próbowałes przejechać tą scenerię z takim ustawieniem?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #95 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:07:53 »
Nie wiem czy o to chodzi.
Tak, widzę, że masz zostawione domyślne opcje. Nie dałeś jeszcze pliku log.txt. Patrząc na screena, wygląda jakby brakowało Ci przypadkowych tekstur. Czy aby na pewno wszystko dobrze się pobrało?
Mówię o su46-022. To nie jest AI... Zamieniłem sobie ją na sm42-12xx, którą ja prowadziłem.
AI lubi robić niespodzianki i nie mamy na to wpływu, bo są to losowe rzeczy. Uruchom scn jeszcze raz, powinno być dobrze.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #96 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:09:54 »
Tak, widzę, że masz zostawione domyślne opcje. Nie dałeś jeszcze pliku log.txt. Patrząc na screena, wygląda jakby brakowało Ci przypadkowych tekstur. Czy aby na pewno wszystko dobrze się pobrało?

Log w załączniku. Wszystko dobrze się pobrało, nie było żadnych komunikatów, pobierałem z linka nr 2.

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #97 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:11:29 »
@Sawi, pierwszy raz jechałem.

AI lubi robić niespodzianki i nie mamy na to wpływu, bo są to losowe rzeczy.

Właśnie chciałem się dowiedzieć czy to po prostu zdarzenie losowe, czy jakiś błąd w PC.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #98 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:13:58 »
Log w załączniku.
@taper juz po twoim logu widzę, że masz tam failedy. Uzupełnij te braki i sprawdź ponownie. Co ze sterownikami? Piszę po raz kolejny, pobierz nowe stery i zainstaluj.
@Sawi, pierwszy raz jechałem.
To spróbuj ponownie, bo skoro AI robi niespodzianki, za drugim razem może być inaczej :)
AI lubi robić niespodzianki i nie mamy na to wpływu, bo są to losowe rzeczy.
Właśnie chciałem się dowiedzieć czy to po prostu zdarzenie losowe, czy jakiś błąd w PC.
Teraz juz wiesz, że to nie błąd w PC, tylko samowolne zachowanie AI.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2011, 12:21:17 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #99 dnia: 25 Kwietnia 2011, 12:22:33 »
Zainstalowałem nowe sterowniki i instaluję jeszcze raz Maszynę z innego linka. dzięki za pomoc i przepraszam za kłopot.

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #100 dnia: 25 Kwietnia 2011, 13:05:04 »
Mój problem dotyczy lokomotywy SM41. Podczas ładowania tekstury lokomotywy wyskakuje error "Program Maszyna EU07-424 przestał działać". Wcześniej odkąd pobrałem PC2010+poprawki dało się jeździć, a dziś rano wyskoczył error. Nie majstrowałem nic w plikach *.t3d.

Windows 7 HP 32-bit
ATI Radeon 4350
Procesor INTEL E6300, 2.88 GHz.

"Prosimy pamiętać o:
- dokładnym opisie problemu (jaką lokomotywę uruchamiasz, na jakiej scenerii, co się dzieje);
- informacji o konfiguracji sprzętowej (procesor, pamięć karta graficzna i wersja sterowników do niej – szczególnie ta informacja jest cenna);
- pliku log.txt, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w katalogu głównym symulatora; UWAGA! Należy sprawdzić, czy w starterze Rainsted zaznaczona jest opcja Zapisywanie przebiegu symulacji w "log.txt"; znajdziesz ją w zakładce "Ustawienia"; log musi być z uruchomienia, w którym wystąpił błąd (nie generuj pliku log na innej, działającej scenerii, i w przypadku korzystania z innego taboru, tylko po to, żeby był);
- pliku $.scn, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w folderze scenery;
- ewentualnie screenie obrazującym problem (przypominamy o regulaminowym umieszczaniu screenów).
Wiadomości raportujące błędy, a będące nieprzydatne do ich lokalizacji/usunięcia, będą przenoszone na bocznicę."

Skoro nie możesz umieszczać załączników, to umieść wymagane pliki na serwerze, poprzez eu07.pl/upload.
libertyn89

Na prośbę autora przenoszę na Bocznicę.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwietnia 2011, 16:08:20 wysłana przez libertyn89 »

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #101 dnia: 25 Kwietnia 2011, 16:41:14 »
Ponowna instalacja pomogła, jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Offline byczek

  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #102 dnia: 01 Maja 2011, 17:04:21 »
Ja mam problem z EN57. Gdy chcę ją luzować biorę del. i muszę trzymać, bo inaczej kran hamulca wraca na pozycję jazda. Co mam zrobić?

"Przed napisaniem posta prosimy przeczytać plik informacyjny readme.html i poszukać w nim rozwiązania swojego problemu."
Bocznica
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2011, 17:47:07 wysłana przez libertyn89 »

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #103 dnia: 01 Maja 2011, 17:05:56 »
Ja mam problem z EN57. Gdy chcę ją luzować biorę del. i muszę trzymać, bo inaczej kran hamulca wraca na pozycję jazda. Co mam zrobić?
Przeczytać readme.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #104 dnia: 11 Maja 2011, 19:28:21 »
A sprawdzałeś na innym (starszym) exe czy się RS załączy?
Na 2009 tga działało bez problemu za każdym razem. Na tej trasie za każdym razem radiostop nie działał, jechałem już nią 3-4 razy.

Padło pytanie o EXE, a nie inną paczkę. Twoja odpowiedź nic nie wnosi do tematu.
Bocznica
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2011, 15:40:36 wysłana przez libertyn89 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #105 dnia: 12 Maja 2011, 22:27:13 »
@Mutopompka wystarczy śledzić ten wątek :) @Quark podesłał plik. @Ikarin go podmienił, i problem się rozwiązał ;)
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #106 dnia: 12 Maja 2011, 22:22:56 »
Którego pliku?

Jak już rozwiązałeś swój problem prosiłbym o opisanie co zrobiłeś, aby inni mogli zastosować Twoje rozwiązanie.

Wiadomość zbędna ze względu na to, że modyfikowałem wiadomość do której się odnosisz i lakoniczne określenie jest moją winą (sądziłem, że wynika wszystko jasno z treści wątku). Teraz będzie lepiej.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2011, 22:28:02 wysłana przez Quark-t »

Offline JuniorPKP

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 18
  • Pietrek jestem ;)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #107 dnia: 05 Czerwca 2011, 14:20:01 »
Witam._Mam taki problem._Gdy sceneria się ładuje,_nagle mi się wyłącza i pokazuje się pulpit._Co zrobić.

"W niniejszym wątku prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości zaobserwowanych w trakcie używania PC2010.
Prosimy pamiętać o:
- dokładnym opisie problemu (jaką lokomotywę uruchamiasz, na jakiej scenerii, co się dzieje);
- informacji o konfiguracji sprzętowej (procesor, pamięć karta graficzna i wersja sterowników do niej – szczególnie ta informacja jest cenna);
- pliku log.txt, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w katalogu głównym symulatora; UWAGA! Należy sprawdzić, czy w starterze Rainsted zaznaczona jest opcja Zapisywanie przebiegu symulacji w "log.txt"; znajdziesz ją w zakładce "Ustawienia"; log musi być z uruchomienia, w którym wystąpił błąd (nie generuj pliku log na innej, działającej scenerii, i w przypadku korzystania z innego taboru, tylko po to, żeby był);
- pliku $.scn, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w folderze scenery;
- ewentualnie screenie obrazującym problem (przypominamy o regulaminowym umieszczaniu screenów).

Wiadomości raportujące błędy, a będące nieprzydatne do ich lokalizacji/usunięcia, będą przenoszone na bocznicę.

Przed napisaniem posta prosimy przeczytać plik informacyjny readme.html i poszukać w nim rozwiązania swojego problemu."
Bocznica
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2011, 14:34:48 wysłana przez libertyn89 »
Początkujący fotograf ;)

Offline maciekpodgorski

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #108 dnia: 16 Czerwca 2011, 19:29:15 »
Witam. Mam taki problem z misją sm31 w scenerii bałtyk. Zamieniłem sm31 na ulubioną sm42. Gdy mam już uformowany skład na początku misji z dwóch bocznic i podjeżdżam lokiem do składu, aby go dostarczyć pojawia się błąd null track. Nie wiem czyja to wina, bo przecież w sm31 normalnie przeszedłem całą misję. Proszę o pomoc.

"W niniejszym wątku prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości zaobserwowanych w trakcie używania PC2010. Prosimy pamiętać o:
  • dokładnym opisie problemu (jaką lokomotywę uruchamiasz, na jakiej scenerii, co się dzieje);
  • informacji o konfiguracji sprzętowej (procesor, pamięć karta graficzna i wersja sterowników do niej – szczególnie ta informacja jest cenna);
  • pliku log.txt, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w katalogu głównym symulatora; UWAGA! Należy sprawdzić, czy w starterze Rainsted zaznaczona jest opcja Zapisywanie przebiegu symulacji w "log.txt"; znajdziesz ją w zakładce "Ustawienia"; log musi być z uruchomienia, w którym wystąpił błąd (nie generuj pliku log na innej, działającej scenerii, i w przypadku korzystania z innego taboru, tylko po to, żeby był);
  • pliku $.scn, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w folderze scenery;
  • ewentualnie screenie obrazującym problem (przypominamy o regulaminowym umieszczaniu screenów).
Wiadomości raportujące błędy, a będące nieprzydatne do ich lokalizacji/usunięcia, będą przenoszone na bocznicę."

Post nie spełnia powyższych wymagań. Bocznica.
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2011, 19:57:12 wysłana przez libertyn89 »

Offline maciekpodgorski

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #109 dnia: 16 Czerwca 2011, 20:01:45 »
Witam. Mam problem z misją sm31 w scenerii Bałtyk. Zamieniłem sm31 na ulubioną sm42. Gdy uformowałem już skład na początku misji z dwóch bocznic i podjeżdżam z drugiej strony składy, aby go dostarczyć to pojawia się błąd null track. Nie wiem co mam zrobić, aby przejść tą misję na sm42, ponieważ na sm31 przejechałem całą misję bez problemu. Błąd wyskakuje wtedy, gdy podłączam skład do loka. Proszę o pomoc.

Offline maciekpodgorski

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #110 dnia: 16 Czerwca 2011, 20:09:10 »
Witam. Mam problem z misją sm31 w scenerii Bałtyk. Zamieniłem sm31 na ulubioną sm42. Gdy uformowałem już skład na początku misji z dwóch bocznic i podjeżdżam z drugiej strony składy, aby go dostarczyć to pojawia się błąd null track. Nie wiem co mam zrobić, aby przejść tą misję na sm42, ponieważ na sm31 przejechałem całą misję bez problemu. Błąd wyskakuje wtedy, gdy podłączam skład do loka. Proszę o pomoc.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #111 dnia: 16 Czerwca 2011, 20:10:46 »
Dwa Twoje posty o tej samej treści zostały już skierowane na bocznicę, jeden z dopiskiem Moderatora. Dlaczego nie zastosowałeś się do tego co napisał?

A może jednak użyjesz opcji "Zgłoś do moderatora"? Bocznica.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2011, 20:12:34 wysłana przez ZiomalCl »
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline kocureq

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #112 dnia: 20 Czerwca 2011, 21:35:36 »
Witam. Mam problem z PC 2010. Otóż gdy włączam jakąkolwiek scenerie, ładowanie zatrzymuje sie w tym oto miejscu: Font init OK. Dalej nie chce wczytywać. Proszę o pomoc. Dziękuję.


"W niniejszym wątku prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości zaobserwowanych w trakcie używania PC2010. Prosimy pamiętać o:
  • dokładnym opisie problemu (jaką lokomotywę uruchamiasz, na jakiej scenerii, co się dzieje);
  • informacji o konfiguracji sprzętowej (procesor, pamięć karta graficzna i wersja sterowników do niej – szczególnie ta informacja jest cenna);
  • pliku log.txt, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w katalogu głównym symulatora; UWAGA! Należy sprawdzić, czy w starterze Rainsted zaznaczona jest opcja Zapisywanie przebiegu symulacji w "log.txt"; znajdziesz ją w zakładce "Ustawienia"; log musi być z uruchomienia, w którym wystąpił błąd (nie generuj pliku log na innej, działającej scenerii, i w przypadku korzystania z innego taboru, tylko po to, żeby był);
  • pliku $.scn, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w folderze scenery;
  • ewentualnie screenie obrazującym problem (przypominamy o regulaminowym umieszczaniu screenów).
Wiadomości raportujące błędy, a będące nieprzydatne do ich lokalizacji/usunięcia, będą przenoszone na bocznicę.

Przed napisaniem posta prosimy przeczytać plik informacyjny readme.html i poszukać w nim rozwiązania swojego problemu."

Post nie spełnia powyższych wymagań. Bocznica.
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 21:39:52 wysłana przez libertyn89 »

Offline Melman

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #113 dnia: 29 Czerwca 2011, 01:11:10 »
Witam

Problem, który mam był już wcześniej opisany w tym temacie, ale nie było ujawnione rozwiązanie tego problemu. Została podana tylko jego przyczyna. Chodzi mi o "latanie" kabiny podczas jazdy w służbie l053. Jest do "latanie" zupełnie nienaturalne i podobno spowodowane jest odległością od środka scenerii.

Jak to naprawić?

"Przed napisaniem posta prosimy przeczytać plik informacyjny readme.html i poszukać w nim rozwiązania swojego problemu."

Readme zawiera wyczerpujące informacje dotyczące poruszonego przez ciebie problemu. Bocznica.
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca 2011, 19:23:05 wysłana przez libertyn89 »

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #114 dnia: 29 Czerwca 2011, 01:17:02 »
"Domowymi" sposobami nie da rady. Najwyraźniej trzeba dokonać zmian na poziomie exe.

Offline Melman

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #115 dnia: 29 Czerwca 2011, 01:22:38 »
Czyli jestem skazany na jazdę z latającą kabiną ponieważ ja nie znam się na tych wszystkich wierszach, poleceniach, itp.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Czerwca 2011, 01:32:43 »
Tak. I nie tylko Ty. Nikt z nas nie wie jak to naprawić, bo byłoby to już zrobione w przeciwnym wypadku.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #117 dnia: 29 Czerwca 2011, 07:55:04 »
A w skrócie mówiąc:
" redme html Twoim przyjacielem" :).
Jak to w życiu bywa nie wszystkie błędy i niedoskonałości udało się wyeliminować. Wiemy o tym, dlatego prosimy o nie zgłaszanie następujących rzeczy:
przy dużych odległościach od punktu (0, 0, 0) występują silne drgania kabiny
Póki co tak zwana trzęsionka w kabinie występuje jak napisał już Benek i nie jest to problem z związany z nieprawidłowym działaniem PC 2010. Pewnie zostanie to poprawione, ale kiedy to tego nawet najstarsi górale nie wiedzą.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca 2011, 08:03:50 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #118 dnia: 04 Lipca 2011, 07:30:50 »
Cesky Kretek w torze doświadczalnym tak się dzieje, w pozostałych od początku się zacina,

Bocznica.

ABu
« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2011, 15:50:22 wysłana przez REWIZOR »

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #119 dnia: 04 Lipca 2011, 08:25:08 »
niestety nie udało się, może system przeinstalować ?

Na bocznicę po scaleniu.

Kamils
« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2011, 21:27:19 wysłana przez kamils »