Autor Wątek:  Problemy z Paczką Całościową 2010  (Przeczytany 128626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #150 dnia: 04 Lipca 2011, 07:27:46 »
Kolego DRE, właśnie nic nie było ruszane, spróbuje tak jak mówisz z tym dirextem,
Cesky Kretek w torze doświadczalnym tak się dzieje, w pozostałych od początku się zacina,
Benek trąbiłem i nic, spróbuje tak jak mówił DRE.
Niestety nie udało się, może system przeinstalować?
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2011, 07:40:05 wysłana przez bastianbmw »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #151 dnia: 04 Lipca 2011, 18:11:43 »
@bastianbmw mam pytanie odnośnie tych zacięć. Występują one u ciebie na obu paczkach?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #152 dnia: 05 Lipca 2011, 09:16:59 »
Sawi, PC2009 działa poprawnie ze znikomymi zacięciami, które nie przeszkadzają w grze, PC2010 ściągałem z dwóch linków i tak samo się zacinało

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #153 dnia: 05 Lipca 2011, 17:44:03 »
No proszę, czyli używasz PC2009 w takim razie. To nie jest gra tylko symulator zapamiętaj to sobie :). Jak to tak samo się zacinało? Przecież jedna paczka jest w TGA, a druga w DDS więc nie bardzo jest to możliwe. Pytanie odnośnie systemu. Kiedy go instalowałeś?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #154 dnia: 05 Lipca 2011, 19:41:35 »
Cały czas używałem pc2010, teraz sprawdzałem czy to samo sie dziej na pc2009, a system był zmieniany 3-5 miesięcy temu.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2011, 07:40:35 wysłana przez bastianbmw »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #155 dnia: 05 Lipca 2011, 19:46:45 »
Dobra, czyli to się wyjaśniło super. Następny raz napisz wszystko raz a porządnie, a nie tak dawkujesz po odrobinie. I w końcu się zdecyduj czy te zacięcia przeszkadzają podczas jazdy czy nie. Bo najpierw piszesz tak:
Koledzy mam duży problem. Mianowicie w misji TD poza kabiną jest wszystko ok, a w kabinie do przodu jak patrze to też dobrze, odwracam się do tyłu i się zacina, fps spada do slowmotion, przechodzę do drugiej kabiny i jak sie odwracam to jest dobrze. W pozostałych misjach sie zacina cały czas.
Czyli wniosek czytając to przeszkadza. Ale po chwili już pewny nie jestem, bo:
Sawi, PC2009 działa poprawnie ze znikomymi zacięciami, które nie przeszkadzają w grze, PC2010 ściągałem z dwóch linków i tak samo się zacinało
Wiec jak jest w końcu co? Przeszkadza, czy nie przeszkadza? Zrozum chłopie ja chce tobie pomóc, ale lubię ludzi zdecydowanych i stanowczych, więc proszę cię zdecyduj się jak w końcu jest. Napisz proszę jeszcze raz od początku do końca jak jest i tyle. Wystarczy jeden konkretny post opisujący dokładnie twój problem (czyli od a do z) i ruszymy z tym koksem :). W przeciwnym razie można tylko gdybać. Ja wiem, że jest luźna atmosfera i ok jestem za tym jak najbardziej, ale nie zapominaj o tym, że by komuś pomóc trzeba udzielić wystarczających informacji. Więc proszę zastosuj się do tych wskazówek:
W niniejszym wątku prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości zaobserwowanych w trakcie używania PC2010.
Prosimy pamiętać o:
  • dokładnym opisie problemu (jaką lokomotywę uruchamiasz, na jakiej scenerii, co się dzieje);
  • informacji o konfiguracji sprzętowej (procesor, pamięć karta graficzna i wersja sterowników do niej – szczególnie ta informacja jest cenna);
  • pliku log.txt, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w katalogu głównym symulatora; UWAGA! Należy sprawdzić, czy w starterze Rainsted zaznaczona jest opcja Zapisywanie przebiegu symulacji w "log.txt"; znajdziesz ją w zakładce "Ustawienia"; log musi być z uruchomienia, w którym wystąpił błąd (nie generuj pliku log na innej, działającej scenerii, i w przypadku korzystania z innego taboru, tylko po to, żeby był);
  • pliku $.scn, umieszczonym jako załącznik do wiadomości; znajduje się on w folderze scenery;
  • ewentualnie screenie obrazującym problem (przypominamy o regulaminowym umieszczaniu screenów).
« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2011, 20:36:30 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #156 dnia: 06 Lipca 2011, 05:51:41 »
W PC2010 strasznie się zacina, natomiast paczka PC2009 działa dużo lepiej,
Problem jest z PC2010, mianowicie: na torze doświadczalnym poza kabina wszystko chodzi idealnie, nawet w maszynowni jest dobrze, w kabinie fps potrafi spaść nawet do 0.6 a przykładowo uruchomiłem misję tarniowo z et22, to zacinało się już od samego początku, ja sam jestem zły że symulator nie chce dobrze chodzić, Sawi myślę że teraz dobry opis :)

Wykaż więcej staranności, zdania zaczynamy od wielkiej litery, proszę poprawić wszystkie swoje wiadomości, edytując je. Zaznaczam, nie wolno usuwać notek administracji.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2011, 07:39:38 wysłana przez bastianbmw »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #157 dnia: 06 Lipca 2011, 22:52:37 »
No widzisz teraz to ja rozumiem. To dowód, że jednak jak się chce to się potrafi :). Z loga widzę, że używasz PC 2010 w wersji TGA. Exe 148. Na początek proponuje zamianę exe z 148 na 162 i sprawdzanie czy to coś zmieni. Prosiłbym bym też byś załączył ze dwa screeny obrazujące to zjawisko bym mógł to zobaczyć jak to u ciebie wygląda. Mam jeszcze pytanie odnośnie systemu operacyjnego. Jakiego masz SP?
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2011, 22:58:31 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #158 dnia: 07 Lipca 2011, 00:17:11 »
Zmieniłem to exe i nic nie dało. Mój windows xp ma SP2. Powiem tobie co jeszcze zaobserwowałem. Ściągnąłem PC2010 DDS i dużo lepiej działa. W misji Całkowo Orlen śmiga bardzo dobrze, linia61 towarowy 2 działa poprawnie z minimalnymi zacięciami natomiast Bałtyk zima z ET41 dzieje się to samo co pisałem na początku. Screeny są z wersji TGA z toru doświadczalnego. Na razie tyle z moich obserwacji, jak będzie coś potrzeba to napisz, postaram się zrobić :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #159 dnia: 07 Lipca 2011, 08:51:34 »
No to lecimy dalej w takim razie. Skoro twój XP ma SP2 proponowałbym byś aktualizował go do SP3. To akurat, że DDS dużo lepiej działa wcale mnie nie dziwi :). Jest to lżejsza paczka i można na niej uzyskać wyższy FPS. Pytanie co do tego Bałtyku. Czy na tej scenerii występuje u ciebie trzęsienie wózków? Jeśli tak to będzie to kwestia sterowników. Sprawdź to i daj znać. Pozdrawiam.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bastianbmw

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #160 dnia: 08 Lipca 2011, 11:10:26 »
Serdeczny kolego z tym trzęsieniem to tylko lekko w kabinie, niestety aktualizacja na SP3 nie pomogła

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #161 dnia: 08 Lipca 2011, 11:13:21 »
Spróbuj zainstalować jakieś starsze sterowniki do grafy. Z doświadczenia wiem że to coś co siedzi w Twoim lapku jest nie wydajne do granic możliwości, także nie spodziewaj się super FPS-u.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline surgeon

  • Wiadomości: 659
  • Zmierzły, opryskliwy, czepialski i mądrala :D
    • Zobacz profil
    • SCN
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #162 dnia: 08 Lipca 2011, 13:41:24 »
Mam taką teorię, że poprawka wyświetlania napisów w exe w jakiś sposób potrafi w ściśle określonych okolicznościach wywołać slowmotion (fps rzędu 0.1). Zdarzało mi się to w kabinie po wciśnięciu F8, a także przy ostatnim wagonie po wciśnięciu F2. Przy czym wyłączenie napisów, lub F4 uwalniało od slowmotion.
To przy okazji postu użytkownika bastianbmw, bo nie wydaje mnie się, aby problem był problemem Paczki Całościowej.
« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2011, 13:55:12 wysłana przez surgeon »
Ra: Ostatnio dochodzę do wniosku, że cybernetycznie to kura ma podobne skomplikowanie, co obecne komputery. A jest tańsza, zdrowsza, a jak się zepsuje, to wywalić na kompost można.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 337
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #163 dnia: 08 Lipca 2011, 14:26:29 »
Na pewno wyświetlanie napisów zżera FPS. Jeśli włączy się wyświetlanie FPS znienacka, gdy wcześniej nie były wyświetlane napisy, to pojawia się wartość większa i zauważalnie spada. Natomiast po przełączeniu z innych napisów spadku nie widać. Tryb slowmotion załącza się poniżej 15 FPS, a wyłącza się powyżej 18 FPS i przekłada się na bujanie kamerą oraz promień wyświetlania scenerii.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline motonita2002

  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #164 dnia: 08 Lipca 2011, 20:39:42 »
Jeśli włączy się wyświetlanie FPS znienacka, gdy wcześniej nie były wyświetlane napisy, to pojawia się wartość większa i zauważalnie spada.
Jest dokładnie tak, jak piszesz. Swego czasu to zjawisko konfrontowałem z wynikami podawanymi przez program FRAPS. Różnica była na korzyść FRAPS, który to podawał liczbę zdecydowanie większą, niż wbudowany w MaSzynę licznik FPS. Ale to już tylko jako ciekawostka - domyślam się tylko z czego mogła wynikać ta różnica.

Offline Michal1983

  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #165 dnia: 11 Lipca 2011, 08:35:58 »
Długo się łądują poszczególne scenerie. W wcześniejszych wersjach trwało to kilka minut teraz trwa to nawet 15-20 minut na komputerze AMD Sempron 2300+, 2,5 GB RAM, Ati RADEON HD4650.


Popraw proszę swój post. Piszesz wątku, w którym należy stosować się do http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html
To Twoja trzecia wiadomość i już druga uwaga dotycząca tego samego. Proszę o więcej staranności.

Kamils
« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2011, 10:57:35 wysłana przez kamils »
Używam Rainsted 17.2.124.12566

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #166 dnia: 11 Lipca 2011, 10:23:56 »
Szklana kula ma dziś wolne.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Dozer

  • Wiadomości: 209
  • TEM2-277
    • Zobacz profil
    • Kolejowa Galeria Dozera
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #167 dnia: 24 Lipca 2011, 22:05:46 »
Witam
Dawno tu nie byłem, ale postanowiłem napisać, gdzyż mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić.

Mianowicie we wszystkich misjach na linii 053 mam straszne drżenia kabiny, zaczynają się parę minut za stacją Psie Pole, kabina drży w prawo i lewo, bardzo szybko, tak, że rozmazują się wszystkie wskaźniki, teren natomiast jest ostry.
Przeinstalowywałem DirectaX, próbowałem starszych i nowszych sterowników.

Moje parametry:
Procesor: Intel Core i3-2100 CPU @ 3.10Ghz 3.10 Ghz
Karta: ASUS EAH6670 Series
Sterownik: 8.840.9.0
Galeria kolejowa mojego autorstwa:
http://www.dozer.kolej.org.pl/

Offline kamil1306

  • Wiadomości: 527
  • ER75 taki jak mój TATA
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #168 dnia: 24 Lipca 2011, 22:09:55 »
Może ci się  procesor przegrzewa. Sprawdź temperaturę CPU.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #169 dnia: 24 Lipca 2011, 22:16:10 »
Kamil, bzdury piszesz, jakbyś czytał forum, to byś nie napisał tego co napisałeś. Odległość od środka współrzędnych - ot co jest przyczyną drżenia.
Strona nr. 3 tego tematu... Czytanie nie boli...

Offline Dozer

  • Wiadomości: 209
  • TEM2-277
    • Zobacz profil
    • Kolejowa Galeria Dozera
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #170 dnia: 24 Lipca 2011, 22:18:09 »
Czytałem, więc moje pytanie, co mam z tym teraz zrobić, aby działało prawidłowo?
Galeria kolejowa mojego autorstwa:
http://www.dozer.kolej.org.pl/

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #171 dnia: 24 Lipca 2011, 22:21:43 »
Nie da się naprawić; wina w exe.

Offline finarfin

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #172 dnia: 27 Lipca 2011, 13:30:50 »
Witam!

Mam nadziej, że nie duplikuję tematu. Przejrzałem i nie zauważyłem by ktoś o tym pisał. Znalazłem u mnie dwa problemy.
- na trasie Tarniowo pociąg pospieszny eu06-01 wypada z szyn przy elektrowni.  (niestety nie zdarza mi się to za każdym razem, na 3 uruchomienia wypadł mi 2 razy, ale jak wyleci z szyn to jadąc towarowym spod elektrowni w ogóle nie dostaniemy zielonego światła)  (załączony screen)
- w scenerii l53 służba-brutto-pospieszny gdy już wracamy pospiesznym (po naprawdę długiej jeździe) na pierwszej stacji, na której staje, na tym samym peronie stoi pociąg osobowy z  su46-048, ma białe światło, ale nie rusza się z miejsca, niestety nie zrobiłem screena, ale zdaje się światło manewrowe osobowy (su46) dostaje już gdy my jedziemy towarowym w drugą stronę,  niestety nie robi z niego pożytku:)

Używam paczki całościowej 2010 z patechem.

Offline pasjonat_andy

  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #173 dnia: 27 Lipca 2011, 13:33:52 »
Już po raz drugi w trakcie manewrów, w czasie oblotu składu, na mój tor wpada pociąg i dochodzi do kraksy. Co może być nie tak? Manewry zgodnie z opisem. Wszystkie tarcze na biało. i.... Dodaję log z tego przejazdu. Proszę o podpowiedzi co robić.

Pisać we właściwym temacie.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2011, 14:08:44 wysłana przez Quark-t »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #174 dnia: 01 Sierpnia 2011, 02:15:49 »
- w scenerii l53 służba-brutto-pospieszny gdy już wracamy pospiesznym (po naprawdę długiej jeździe) na pierwszej stacji, na której staje, na tym samym peronie stoi pociąg osobowy z  su46-048, ma białe światło, ale nie rusza się z miejsca, niestety nie zrobiłem screena, ale zdaje się światło manewrowe osobowy (su46) dostaje już gdy my jedziemy towarowym w drugą stronę,  niestety nie robi z niego pożytku:)
Używam paczki całościowej 2010 z patechem.
Co do tego co napisałeś nasuwa mi się tylko jeden wniosek, że wspomniane przez ciebie tutaj su46-048, to nic innego jak AI. A jak wiadome AI (czyli sztuczna inteligencja w symulatorze jako pojazd prowadzony przez komputer) póki co różnie sobie radzi. Raz pojedzie, innym razem stanie w szczerym polu itp zachowania w jego wydaniu, to dla tej sztucznej inteligencji póki co to normalka. Nic na to nie poradzisz.

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2011, 02:49:18 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline TomKot

  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • Moje foty
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #175 dnia: 28 Września 2011, 21:18:27 »
Ja mam problem taki, jak kilka postów wyżej kolega. Nie działa podgląd tekstur. PC2010 wersja DDS, będzie jakaś poprawka? Bo przyznam szczerze, ze to fajna funkcja przy formowaniu składu.  Poza tym bez problemów, długo już gram w maszynkę i wątpię by mi to minęło.
known as a Kitek

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #176 dnia: 28 Września 2011, 21:21:47 »
To nie błąd paczki tylko startera. Najlepiej to napisać w tym dziale.
Solo oración!

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 337
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #177 dnia: 28 Września 2011, 21:43:53 »
Podgląd tekstur DDS nie działał, nie działa i działać raczej nie będzie, bo nic w tym zakresie nie robię.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #178 dnia: 18 Października 2011, 23:27:29 »
Witam serdecznie. Napisał do mnie na gg kolega, otóż ma problem. Pobrał paczkę całościową 2010 i chciał ją wypakować, niestety operacja ta została przerwana, co spowodowane było ponad 8000 błędów przy wypakowywaniu. Sytuacja miała miejsce w przypadku wersji dds jak i tga. Nie pomogło również przeinstalowanie WinRara. Próba wypakowania WinZipem też zakończyła się 8000 błędów. Czym może to być spowodowane ? Dodam też, że pobierał paczkę (jak i wersję tga tak i dds) z linku dostępnego na forum.

Dane komputera:
Intel Pentium CPU 2 GHz 3GB RAM, grafika GeForce 8600GTS 256 MB, system Windows Xp wersja 2002 dodatek SP3

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Problemy z Paczką Całościową 2010
« Odpowiedź #179 dnia: 18 Października 2011, 23:34:33 »
Źle pobrana paczka. Trzeba pobrać jeszcze raz, zwracając uwagę na rozmiar. Można też spróbować z innego linku. Do rozpakowania radzę używać 7 zip, chociaż nie powinno to mieć większego znaczenia.
(: ɯɐıʍɐɹpzod