Autor Wątek:  Wagony i hamulce kolejowe, T. Neumann  (Przeczytany 3821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Wagony i hamulce kolejowe, T. Neumann
« dnia: 15 Maja 2011, 21:41:56 »
Poszukuję opisu działania hamulca KE z ww. książki. W wydaniu z 1960 są to strony 342-352. Niestety, niektóre wydania nie zawierają tej części.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline EU40

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2206
  • MD Kraków Prokocim
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 397
Odp: Wagony i hamulce kolejowe, T. Neumann
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maja 2011, 18:57:19 »
Witam.
Jutro prześlę Ci całą w komplecie, no chyba, że załatwisz mi teraz lepsze łącze :D
Cóż to za wydanie, bo w mojej wersji jest 285 stron i to wg spisu treści?
Kojarzę też tą knigę z pracy. Osobiście uważam, że są lepsi fachmani od Teobalda N.
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2011, 19:02:58 wysłana przez EU40 »
Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Wagony i hamulce kolejowe, T. Neumann
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maja 2011, 19:51:35 »
O takie http://allegro.pl/wagony-i-hamulce-kolejowe-neumann-spis-i1574500106.html. Nie opłaca mi się kupować drugiego egzemplarza z powodu tych kilkunastu stron. Co do innych fachowców… jedyny opis KE po polsku znalazłem u Orlika, ale jakoś tak wydaje mi się, że u niego niektórych szczegółów nie ma. No i zawsze warto mieć kilka źródeł — np. układ zaworowy ESt3 pojawia się w literaturze w kilku wersjach, nie zawsze ta pierwsza jest prawdziwa ;)
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.