Autor Wątek:   Powtarzacz lampki czuwaka na klawiaturze?  (Przeczytany 2899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Powtarzacz lampki czuwaka na klawiaturze?
« dnia: 12 Lutego 2011, 12:07:13 »
Dzisiaj zauważyłem ciekawą rzecz. Gdy na lokomotywie mrugała lampka czuwaka, nie wiem jak z SHP, zauważyłem, że jednocześnie mruga mi kontrolka Caps Locka na klawiaturze. Nie wiem, czy to bug, czy może celowe działanie twórców exe (zauważyłem to na exe_113), w każdym razie podoba mi się to! Na dodatek w najbliższej przyszłości zabieram się za tworzenie pulpitu, więc na pewno się owa rzecz przyda (materiały oraz wiedzę posiadam).

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: Powtarzacz lampki czuwaka na klawiaturze?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lutego 2011, 12:12:11 »
Z ciekawości zobaczyłem i też się miło zdziwiłem. Dodatkowo na pozycji nastawnika 0 oraz na pozycjach, gdzie można bocznikować, zapala się Scroll Lock :)
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Powtarzacz lampki czuwaka na klawiaturze?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lutego 2011, 12:12:15 »
Widzę, że masz problem z czytaniem. Czytałeś w ogóle plik info dołączony do tego exe? Pewnie nie, bo gdybyś przeczytał to znalazł byś tam następującą informacje:
Cytuj
"feedbackmode" w pliku EU07.INI. Na chwilę obecną dostępny jest jeden interfejs: "feedbackmode 1" - sterowanie diodami klawiatury (Caps Lock - CA/SHP, Scroll Lock - jazda na oporach rozruchowych). Jest on domyślnie włączony i można go wyłączyć umieszczając wpis "feedbackmode 0".
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline jacekst44

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Powtarzacz lampki czuwaka na klawiaturze?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lutego 2011, 12:13:13 »
O ile mogę się wypowiedzieć to jest celowe działanie kolegi @Ra.

Sprawę wyjaśnił Sawi. Dodam tylko, że każdy przypadek zignorowania pliku informacyjnego dołączonego do paczki skończy tak samo jak ten.
Bocznica
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2011, 12:14:46 wysłana przez libertyn89 »