Autor Wątek:  Odp: Zwierzyniec POŚP - Problem z tarczą manewrową.  (Przeczytany 1471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec POŚP - Problem z tarczą manewrową.
« dnia: 04 Lutego 2011, 01:05:42 »
Witam. Od kilku dni pojawia mi się problem na scenerii Zwierzyniec POŚP z podaniem na początku misji sygnału zezwalającego na manewry. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale dysk z symkiem włożyłem do innego komputera, na którym wcześniej występował ten problem. Ale za 1 razem jak wczytałem tę misję, to działało normalnie. Czy to coś z eventami czy konfiguracja komputera? Pozdrawiam.


http:********************

1. 7 lat na forum i nie wiesz jak wstawić log zgodnie z regulaminem? Proszę to poprawić.
2. Do pomocy w rozwiązywaniu napotkanych problemów służy dział "Pomoc doraźna", a nie "Pomoc w tworzeniu", bo przecież niczego nie tworzysz.
3. Dwa dni czasu na poprawienie powinno wystarczyć. Nic nie zrobiłeś, więc lecimy na bocznicę.
Rozi


No i napisz co to za problem, bo z treści posta to nie wynika.
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 03:27:41 wysłana przez Rozi »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline maacius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Zwierzyniec POŚP - Problem z tarczą manewrową.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lutego 2011, 02:42:00 »
Jakie masz karty graficzne na obu komputerach? Dysk był podpięty całkowicie, czy jako dodatkowy?

Co ma karta graficzna do eventów? To, że symulator nie działa na ATI (tak wnioskuję, że o to ci chodzi), to jaki to ma związek z tym wątkiem?
Rozi


Każde z przedstawionych pytań nie ma związku z problemem. Symulator działa również z karty SD w czytniku, nie ma znaczenia sposób podpięcia dysku. Jeszcze jeden post bez wartości i będzie moderacja. Bocznica.
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 08:26:23 wysłana przez Krzysiek626 »