Autor Wątek:  Linia61_osobowy 2  (Przeczytany 4700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Linia61_osobowy 2
« dnia: 11 Stycznia 2011, 16:54:02 »
Na forum w błędach paczki całościowej ktoś napisał:
Cytuj
W scenerii linia61_osobowy2 nulltrack (brak toru na odcinku kilkunastu metrów) przy wjeździe na posterunek Liswarta.
Jest to moment, w którym włącza się na trasie radio stop.
Czy ten problem został już naprawiony? Na forum nic nie wyczytałem na ten temat. Dodam, że działam na paczce TGA.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Stycznia 2011, 17:35:58 »
...

A wyczytałeś na temat SP1 i SP1.1?

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Stycznia 2011, 17:58:20 »
Faktycznie. Przepraszam za niedopatrzenie, ostatnim czasem walczyłem długo z Maszyną aby ją doprowadzić do działania. Pominąłem niestety ten krok ale:
Przed wgraniem SP pojawił się drugi problem, czasami w trakcie jazdy EZT nie jest możliwe odhamowanie składu. Spuszczam powietrze klawiszem "." na numerycznej, manometr wskazuje "0", a pociąg dalej jest 'przyhamowany'. Mogę go ruszyć ale wydawany jest dźwięk jakby hamulce były nadal zaciśnięte.
Po wgraniu SP problem z teksturami oraz nie mogłem ruszyć na mapie testowej, manometr zszedł poniżej 0,2 i w żaden sposób nie dało się przprowadzić luzowania składu.
W załączniku log po wgraniu SP1 oraz SP1.1 wg instrukcji.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Stycznia 2011, 18:04:03 »
A ja Ci nie kazałem wgrywać SP1 (DDS) do paczki TGA... Uprzedzając pytanie - nie, nie ma SP1 w TGA, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Stycznia 2011, 18:17:48 »
Napisałem w 1 poście, że mam paczke TGA. Po odpowiedzi, jaką otrzymałem domyśliłem się, że trzeba to wgrać. W tematach dotyczących SP1 nie ma informacji o tym, że paczka jest tylko i wyłącznie do DDSS. Nie można było od razu napisać, że nie ma możliwości naprawy tego? Przykro mi, jestem szarym, zwykłym użytkownikiem tego symulatora i mam z nim problemy, mimo wielu poszukiwań, czasem czegoś się jednak nie znajdzie. [odwołanie do mojego pierwszego posta]
W takim razie wracam do standardowej paczki TGA i będę czekał na jakieś "nowości".
Czy problem z wyhamowaniem, o którym napisałem [na forum też nic dokładnego nie znalazłem na ten temat]:
Cytuj
drugi problem, czasami w trakcie jazdy EZT nie jest możliwe odhamowanie składu. Spuszczam powietrze klawiszem "." na numerycznej, manometr wskazuje "0", a pociąg dalej jest 'przyhamowany'. Mogę go ruszyć ale wydawany jest dźwięk jakby hamulce były nadal zaciśnięte.
Czy jego rozwiązanie wiąże się z wgraniem SP?
« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2011, 18:39:11 wysłana przez REWIZOR »

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Stycznia 2011, 18:22:23 »
Naciśnij i przytrzymaj 7 na numerycznej (wygląda tak jakbyś załączył hamulec ręczny [pomocniczy]).
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Stycznia 2011, 18:37:48 »
Napisałem w 1 poście, że mam paczke TGA. Po odpowiedzi, jaką otrzymałem domyśliłem się, że trzeba to wgrać. W tematach dotyczących SP1 nie ma informacji o tym, że paczka jest tylko i wyłącznie do DSS.

To teraz wiesz, że jest tylko i wyłącznie do paczki oficjalnie wydanej na eu07.pl - a więc paczki w wersji DDS.

Offline mmaciek3905

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Linia61_osobowy 2
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Stycznia 2011, 23:29:30 »
Na chwilę obecną wszystko działa. Co do hamowania to jeszcze się nie zdarzył problem, ale wcześniej też tak było. Proszę o blokadę tematu, w razie czego poproszę o otworzenie.