Autor Wątek:  WOŚP & Przewozy Regionalne  (Przeczytany 1402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 27
WOŚP & Przewozy Regionalne
« dnia: 08 Stycznia 2011, 00:04:16 »
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Przewozy Regionalne – kolejny wspólny koncert

Już w najbliższą niedzielę (9 stycznia) po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w duecie z Przewozami Regionalnymi. Do wspólnej zabawy zapraszamy m.in. w Krakowie, Białymstoku i Opolu.

W Krakowie startujemy o godzinie 11:15. Na peronie 4 dworca głównego wystąpią cztery zespoły muzyczne, które dadzą wspólny koncert tworząc ciekawą mieszankę stylów i gatunków. Clock Mashine, Gif Noise, Michał Masłoń i Clitoris wystąpią również na pokładzie pociągu interREGIO „Matejko” (odj. z Krakowa Gł. o godz. 13:13). Artyści umilą także podróż powracającym interREGIO „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” z Warszawy do Krakowa (odj. z Warszawy Centralnej o godz. 18:04). W obu pociągach i na dworcach kwestować będą członkowie Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Krakowie. Po koncercie na peronie krakowskiego dworca zapraszamy do odwiedzin stoiska Przewozów Regionalnych, gdzie nasi pracownicy udzielą informacji o licznych ofertach promocyjnych pozwalających jeszcze taniej podróżować z Przewozami Regionalnymi.

Pociąg specjalny obsługiwany nowoczesnym autobusem szynowym to atrakcja przygotowana dla miłośników kolei i turystów, których zapraszamy do odbycia przejazdu nieczynną linią kolejową z Białegostoku do Walił. Orkiestrowy pociąg wyruszy z Białegostoku o godz. 10:30. Dłuższe postoje zaplanowano na stacjach: Białystok Fabryczny, Kuriany, Zajezierze, Żednia, Sokole Białostockie oraz w lesie pomiędzy Sokolem a Waliłami. Muzyka na żywo, kuchnia polowa, ognisko i kulig to atrakcje czekające na uczestników przejazdu na stacji końcowej. W przejażdżce również wezmą udział artyści, sportowcy i wolontariusze. Bilety na pociąg można wylicytować na aukcji internetowej białostockiego sztabu WOŚP w serwisie Allegro. Po powrocie do Białegostoku zapraszamy na koncert finałowy na Rynku Kościuszki, gdzie zagra m.in. Buldog i Afromental.

Tradycyjnie już od kilku lat Przewozy Regionalne włączyły się w organizację „Bicia rekordu w liczbie osób gimnastykujących się na świeżym powietrzu”, który odbędzie się w Opolu, w parku na Osiedlu im. Armii Krajowej. To jedna z większych imprez towarzyszących opolskiemu Finałowi Orkiestry. Wszystkich przyszłych „rekordzistów” zapraszamy do wzięcia udziału w loterii fantowej, gdzie będzie można wygrać liczne gadżety firmowe Przewozów Regionalnych.

Na aukcjach Allegro będzie można również wylicytować: REGIOkarty, REGIOkarnety, czapkę i lizak dyżurnego ruchu, sieciowe i plakatowe rozkłady jazdy, firmowe kalendarze oraz tablice kierunkowe z pociągów musicREGIO, Allegro Express i interREGIO „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” z autografami Jurka Owsiaka. Zwycięzca jednej z aukcji uzyska honorowy tytuł menadżera pociągu i wybierze się na wspólną przejażdżkę z drużyną konduktorską REGIOekspresem z Warszawy do Poznania.

Celem tegorocznego XIX Finału WOŚP – największej cyklicznej akcji charytatywnej, do której przyłączają się miliony Polaków – jest zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Wolontariusze zbierający pieniądze na ten szlachetny cel będą mogli przemieszczać się wszystkimi pociągami Przewozów Regionalnych na podstawie identyfikatora wydanego przez sztaby WOŚP i dokumentu tożsamości.

źródło: Przewozy Regionalne
Pozdrawiam