Autor Wątek:  Problem z trasą Tarniowo  (Przeczytany 4414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bsawicki4

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z trasą Tarniowo
« dnia: 29 Grudnia 2010, 22:33:51 »
Mam problem ze składem, który jedzie niewłaściwie na bocznicy elektrowni. Mianowicie zjeżdża z właściwego toru (niebieskie cyfry) na zwrotnicy zaznaczonej na czerwono (1 zdjęcie) i zajeżdża na tor umieszczony w drugim zdjęciu, a potem zatrzymuje się na nim i nie mogę wyjechać na trasę pociągiem towarowym.Co jest nie tak. Nic nie grzebałem w plikach i mam najnowszą wersję "smyka".

Offline adzik

  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z trasą Tarniowo
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudnia 2010, 23:35:40 »
Podłącze się pod temat i potwierdzam słowa przedmówcy. Mam ten sam problem z rozpoczęciem misji - sprawdzany na 2 komputerach - Jeden z paczką PC2009 + SP 1.1, na drugim naszych węgierskich przyjaciół (grafika ATI).
Nic nie było w plikach zmieniane.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1230
Odp: Problem z trasą Tarniowo
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudnia 2010, 00:58:27 »
Cytuj
Mam problem ze składem, który jedzie niewłaściwie na bocznicy elektrowni. Mianowicie zjeżdża z właściwego toru (niebieskie cyfry) na zwrotnicy zaznaczonej na czerwono (1 zdjęcie) i zajeżdża na tor umieszczony w drugim zdjęciu, a potem zatrzymuje się na nim i nie mogę wyjechać na trasę pociągiem towarowym.Co jest nie tak. Nic nie grzebałem w plikach i mam najnowszą wersję "smyka".

Już dawno nie przejechałem tego scenariusza, ale czy to nie jest przypadkiem koniec misji?
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline WSK

  • Wiadomości: 340
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problem z trasą Tarniowo
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudnia 2010, 01:08:30 »
Już dawno nie przejechałem tego scenariusza, ale czy to nie jest przypadkiem koniec misji?
Początek to jest.
...

Offline jacekst44

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problem z trasą Tarniowo
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudnia 2010, 07:47:43 »
Rozwiązanie problemu znajduje się tutaj podane przez kolegę @Marconiego. http://eu07.pl/forum/index.php/topic,15493.msg166136.html#msg166136 Tylko trzeba poszukać.

Zmieniłem link na bezpośredni do wiadomości.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2010, 12:48:22 wysłana przez Quark-t »