Autor Wątek:  Linia kolejowa nr.353 (Gniewkowo - Toruń Główny)  (Przeczytany 3464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janek044

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Linia kolejowa nr.353 (Gniewkowo - Toruń Główny)
« dnia: 16 Października 2015, 18:34:00 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na forum zarejestrowałem się nie dawno temu. lecz uczę się już ponad cztery miesiące modelować, używając 3DS Max i tworzenia własnej scenerii na podstawie dostępnych materiałów. Jeszcze wiele nauki przede mną, lecz mam pewien cel : przedstawienie linii kolejowej nr.353 (Poznań Główny - Skandawa) na odcinku od Gniewkowa do dworca Toruń Główny. Akutalnie, czekam na przesłanie potrzebnych materiałów przez PLK, lecz cały plan nowego dworca Toruń Główny, otrzymałem już od Wydziału Inwestycji i Remontów, Urzędu Miasta Torunia.

Remont dworca głównego właśnie dobiega końcu, a chciałbym odtworzyć mapę, w oparciu już o nowy dworzec jaki również już wyremontowaną linię kolejową, na odcinku Gniezno - Jabłonowo Pomorskie.

Mam nadzieję że wkrótce będę już w stanie zrobić taką przykładową, fikcyjną scenerię, a z czasem także i tą. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany, zapraszam na kontakt przez PW i ewentualne przesłanie materiałów tj. zdjęcia czy inne wymagane rzeczy.

Pozdrawiam i podaję link do dokumentów związanych z nowym dworcem głównym w Toruniu. Dla ciekawych ;)

http://saturn.um.torun.pl/~wiir/
Regulamin obowiązki pkt 16. Proszę poprawić.
Sawi

Brak reakcji pomimo przebywania na forum. Ostrzeżenie.
Benek
« Ostatnia zmiana: 19 Października 2015, 10:11:44 wysłana przez Benek »